Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már hetek óta beszélgetek (néha személyesen, de legtöbbször online). Ő tartja fent a beszélgetést, többször próbáltam már tőle elköszönni, lezárni, de nem tudtam, mert folyamatosan bedob valami témát de, ezek ellenére ha megpróbálok felé finoman közeledni, akkor mindig elutasító. Jó véleménnyel van rólam (külsőleg és belsőleg is), de mégse engedi hogy átlépjük ezt a beszélgetünk/barátkozunk szintet. Nem vagyunk tinik, mindketten már jócskán 20 felett vagyunk.

2017. aug. 19. 12:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen. Nem akar semmit, de valószínűleg kedvel, mint barátot. Viszont nőből van, tehát a hiúságát azért legyezgeti, hogy tetszik neked. Ha meg külföldre megy miért nem dobod be a kérdést, hogy mit szórakozik, akarja, akkor legyen, nem akarja mondja meg. Nem vesztesz semmit, úgyis el fog menni. De azért nem fair tőle amit csinál. Én bekérdeznék, hogy mit akar.
2017. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!