Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért képzeli itt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képzeli itt a nők többsége, hogy a csajozni képtelenek a "nőgyűlölők"?

Figyelt kérdés
Ez általában pont fordítva szokott lenni. Pont a huszonéves szüzek, reménytelen párkeresők szokták hangoztatni, hogy "á, ő tuti nem olyan lány" meg "ezt azért nem kéne", miközben a társaság nagy része meg két pofával röhög. Ezek azok a srácok, akik még reménykednek, és a "nőgyűlölők" jellemzően inkább azok közül kerül ki, akiknek viszonylag sok tapasztalata van a nőkkel. Amikért itt osztogatjátok ezt a címkét, azzal általában a férfiak nagy többsége egyetért.
2017. aug. 17. 14:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
54%

hehe, bírom, amikor "nők" (feministák rendszerint) habzó szájjal beszélnek a férfigyűlölőkről, közben észre sem veszik magukról, hogy nem éppen templomba való beszéddel nyilatkoznak a férfiakról...:D

És még az ilyenek beszélnek sértődöttségről, meg anyuciról. :D

Néhány nő nagyobb soviniszta, mint Hitler összes csatlósa anno.

2017. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
nőgyülülők, elírtam. :D
2017. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"14 haver, te sokkal feszültebbnek tűnsz nálam. Bort iszunk vizet prédikálunk? XD"


Nő vagyok, haver.

2017. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

20ra

lehet ő is úgy férfigyűlölő, mint a kedves kérdező és a haverjai :)

attól még, hogy egy gyűlölt férfi, dugni lehet jót vele, ebben nincs összefüggés.

2017. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

12: Hát valóban, én nem szoktam másokat leférgezni, az exeimet sem, ahogy te most tetted velük. De ez nem őszinteség, hanem kulturáltság kérdése... Röhejes, hogy ennek ellenére te minősítesz ismeretlenül. Amúgy te komolyan azt képzeled, hogy hazudoznom kell bárkinek is? Hogy én ebbe beleölök akár csak ennyi energiát is? Ugyan! Akitől szexet akarok csak, annak az első perctől kezdve nyilvánvalóvá teszem.


16: Olvasd el alaposabban, amit írtam! 8 évnyi komoly kapcsolatot tudok magam mögött, szerintem ez bőven több, mint amit itt a társaság cca. fele női oldalról összesen (!) fel tud mutatni. Igényem az éppen lenne rá, csak az a nagy büdös helyzet, hogy gyakorlatilag nem létezik olyan nő, akivel érdemes lenne. Nem nem áll velem szóba, hanem nem létezik. Az pedig beszédes, de persze egyáltalán nem meglepő, hogy csak rajtam kéred számon a küzdést...

2017. aug. 17. 18:26
 26/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát, én is nehezebben tudom elképzelni a nőgyülöletet arról, aki csajozik, mint arról akinek ez nem megy.
2017. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
én női oldalról ugyanezt gondolom kérdező. Pont mostanában gondoltam rá, hogy ha szétmennénk a párommal (15 év után) kizárt hogy kapcsolatba kezdenék. Sajnos azt látom, hogy ő az 1000ből egy normális férfi, ritka mint a fehér holló. szexkapcsolatot keresnék max... de lehet inkább kiperkálnám a férfiprostit, akkor legalább annak veszélye se állna fenn, hogy egy önző kisfiút fogok ki, aki mit se konyít a szexhez. /persze más ezt gondolni boldog párkapcsolatból, de nem hiszem, hogy ez valtozna, nem vagyok társfüggő típus/
2017. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ha valami szar, és egy csomó tapasztalatom van azzal kapcsolatban, hogy szar, akkor miért csinálom? Ilyen az alkoholizmus, a szerencsejáték függőség...
2017. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Persze, én sikertelen vagyok a nőknél, tuti tapasztalatlan önző kisfiú vagyok ahogy valamelyik válaszolo fogalmazott, meg persze nőgyűlolo, de az igazság az, hogy amúgy semmi baj nincs velem, csak annyi, hogy nincs nagy szerencsém az ellenkező nemnél. És? 3,5 milliárd nőből egynek csak bejövok.
2017. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Mert szerintük ez egy roppant kényelmes álláspont, Kérdező. Ők nem segíteni akarnak, hanem jó magyar szokás szerint belerúgni egy nagyot abba aki a földön fekszik, és ettől kva jól érzik magukat. Szánalmas hányinger nyúlbéla alakok.

Sokkal egyszerűbb démonizálni és nőgyűlölőnek nevezni, aki jogos kritikai észrevételt fogalmaz meg a mai nőkről. Tudod, aki nincs velünk, az ellenünk van.


A csajozásban sikeres helyimenőcsávók tényleg nem gyűlölik a nőket, csak éppen egy kupac szarral tartják őket egyenértékűnek, és úgy is viszonyulnak hozzájuk (megtehetik, hisz minden ujjukra akad nő, akkor meg miért ne?). Nekik természetesen ez el van nézve.

2017. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!