Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egyes ferfiak keptelenek felfogni mi kell a noknek? 22/F

Figyelt kérdés

Annyi de annyi ilyen kerdest olvasok itt naponta. De olyan kerdeseket amelyekre azt gondolnam, hogy mindenki tudja a valaszt de nem. Valaki felteszi a kerdest hogy "miert nem voltam meg novel huszonakarhany evesen" erre azt hozzak ki a temabol a valaszolok, hogy ez a nok hibaja?!

Pedig olyan egyszeru es kezenfekvo es szerintem igazabol mindegyikuk tudja mik a sajat hibaik de direkt nem hajlandoak beismerni maguknak sem es igy eleve lehetetlen kijavitani oket.

No persze nem a noknek kell megfelelni, de ha valaki not akar akkor azert tenni is kell, kinek tobbet kinek kevesebbet.

Vagy peldaul "miert nincs matchem tinderen" . Talan mert gagyi kepet raksz fel?! Ha valaki kovetne a divatot, ugy oltozkodne, elonyos kepet csinalna magarol -majdnem mindegy milyen adottsagai vannak- akkor garantaltan tobb sikere lenne. De ez nyilvanvalo nem? Megis olyan gaz kepeket latok en is. De peldaul aki nem nez ki tul jol az ne tinderezzen! Hiszen ott a kulsosegek a legfontosabbak ezt mindenki tudja. Vagy ezekszerint nem? Konnyebb haborogni?


Es azon miert kell kiakadni ha a lanyok a magabiztos jol kinezo esetleg penzesebb palikra buknak? Ez is nem tok magatol ertetodo? Senkinek nem kell egy onbizalomhianyos jovokep nelkuli nyuszi.


Nem bantasbol irom, de aki ilyeneket kommentel meg irogat az tenyleg nincs tisztaban az alapveto dolgokkal?

Nem csoda hogy nincs sikeruk a csajozasban. Tenyleg nem rosszindulatbol irtam ki a kerdest, szivesen segitenek az ilyen ferfiakon de ugy tapasztaltam hogy van akin nem is igazan lehet mert mar gyulol mindent es mindenkit. Ti mit gondoltok errol?

Bocsi az ekezetekert telorol irok.


2017. jan. 3. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
mit porogsz ezen. te tudod mi kell a noknek, tobb marad neked
2017. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a fő probléma, hogy sokan önhibájukon kívül nem tudják, hogy kell egy nővel bánni és úgy tekintenek a lányokra, mintha valami külön faj lennének aztán mindenféle összeesküvés elméletet gyártanak ezzel kapcsolatban, hogy a nőknek csak ez kell, vagy csak az kell, aztán ha el is érik azt, amit a tévképzetükben hisznek, hirtelen rájönnek, hogy mégsem ez kell és csak még frusztráltabbak lesznek. Sajnos sokan olyan közegben nőnek fel, ahol semmi jó példát nem látnak és emiatt téves következtetéseket vonnak ,főleg miután hirtelen kinyílik a világ és mindenhonnan más információ jön be ,mindenki mást mond így végképp összezavarodnak. Szerencsétlen egy helyzet. Az ilyen beszűkült gondolkodású embereknek terápiára lenne szüksége, ahol megtanítják őket ezekre a dolgokra, ami valami oknál fogva kimaradt nekik.
2017. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2-es: En sem lattam tul sok pozitiv peldat eletembe arrol hogyan kell a nokkel banni. De megis erdekes rajottem/megtanultam. Ne megint mas hibaja legyen. Ha peldaul valaki folyton a gep elott ul es chipszet zabal colaval akkor nem mas hibaja ha elhizik. Es ezert vegkepp nem kell szidni a noket vagy az olyanokat akik amugy tobb ev munkaval jo testre tettek szert. Furcsa hogy nem motivalja az ilyen embereket semmi.
2017. jan. 3. 23:48
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Még jó hogy itt vagy te és megmondod mi merre hány méter. Sőt még olyan dolgokat is észrevettél amiket az elmúlt 5 évben rajtad kívül itt senki. Lenyűgöző!


Neked van egyébként barátnőd? Naná hogy nincs.

Ezeket az "érett" gondolatokat olvasva lesz majd olyan aki vállon vereget és jelzi hogy szeretne megismerni? Naná hogy nem.

Volt értelme kiírni a kérdést? Persze hogy nem.


Köszönjük Emese!

2017. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Csak nem megsertettelek a kerdesemmel? :)

Irtam hogy nem sertesnek szanom de gondolom az nem lenyeges. Ha az elmult 5 evbe rajottek volna arra amirol beszelek akkor nem lennenek ilyen kerdesek. Van baratnom. De latom ez neked nepmese kategoria :D gondolom erre meg azt irod hogy "kamu biztos nincs". De ha nem tudsz erdemben valaszolni inkabb ne kommentelj :)

2017. jan. 4. 00:04
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Na okoska, kérlek avass be ha ennyire tudod mi kell a nőnek!De egyébként meg ez annyira de annyira egyén, helyzet függő, lehet valaki elvesztette az eszméletét és újra kell mindent tanúlnia, saját erejéből felépiteni mindent, mig valaki meg lehet épp most nyert a lottón és összejönnek neki a nők. azért ilyen különbségek ember ember közt mindig vannak és lesznek! neked is csak a jelenlegi állapotod lehet olyan gondmentes amire most te itt vered a melled, de biztos te is fogsz olyan helyzetbe kerülni mikor évekig csak te nyúlsz a farkadhoz
2017. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: egyáltalán nem igaz rám egyik dolog sem azok közül amiket leírtál, de engem sokkal jobban felb*sznak az ilyen önjelölt internetes megmondóemberek mint azok akik felsoroltak miatt sírnak itt. Te sem vagy jobb semmivel, hiába próbálod úgy beállítani.

És ha te meg nem tudsz érdemben kérdezni akkor inkább ne kérdezz. *mosolygóssmiley*

2017. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én csak segíteni akartam nektek, dehát akkor az én k anyámat.
2017. jan. 4. 00:28
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg segíteni akarsz akkor operáltasd át a segglyukad pinává, és hagyd hogy körbeadjon a top100 felhasználó.

Szerintem mindenki megígérné hogy többet nem fog itt sírni ha megteszed. Na?

2017. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Téged sem az eszedért tartanak :D de tkp mi a kérdés célja?
2017. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!