Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egyes ferfiak keptelenek felfogni mi kell a noknek? 22/F

Figyelt kérdés

Annyi de annyi ilyen kerdest olvasok itt naponta. De olyan kerdeseket amelyekre azt gondolnam, hogy mindenki tudja a valaszt de nem. Valaki felteszi a kerdest hogy "miert nem voltam meg novel huszonakarhany evesen" erre azt hozzak ki a temabol a valaszolok, hogy ez a nok hibaja?!

Pedig olyan egyszeru es kezenfekvo es szerintem igazabol mindegyikuk tudja mik a sajat hibaik de direkt nem hajlandoak beismerni maguknak sem es igy eleve lehetetlen kijavitani oket.

No persze nem a noknek kell megfelelni, de ha valaki not akar akkor azert tenni is kell, kinek tobbet kinek kevesebbet.

Vagy peldaul "miert nincs matchem tinderen" . Talan mert gagyi kepet raksz fel?! Ha valaki kovetne a divatot, ugy oltozkodne, elonyos kepet csinalna magarol -majdnem mindegy milyen adottsagai vannak- akkor garantaltan tobb sikere lenne. De ez nyilvanvalo nem? Megis olyan gaz kepeket latok en is. De peldaul aki nem nez ki tul jol az ne tinderezzen! Hiszen ott a kulsosegek a legfontosabbak ezt mindenki tudja. Vagy ezekszerint nem? Konnyebb haborogni?


Es azon miert kell kiakadni ha a lanyok a magabiztos jol kinezo esetleg penzesebb palikra buknak? Ez is nem tok magatol ertetodo? Senkinek nem kell egy onbizalomhianyos jovokep nelkuli nyuszi.


Nem bantasbol irom, de aki ilyeneket kommentel meg irogat az tenyleg nincs tisztaban az alapveto dolgokkal?

Nem csoda hogy nincs sikeruk a csajozasban. Tenyleg nem rosszindulatbol irtam ki a kerdest, szivesen segitenek az ilyen ferfiakon de ugy tapasztaltam hogy van akin nem is igazan lehet mert mar gyulol mindent es mindenkit. Ti mit gondoltok errol?

Bocsi az ekezetekert telorol irok.


2017. jan. 3. 23:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz segíteni rajtuk, hiába minden próbálkozás. Az én párom is pár évvel ezelőtt olyan volt, hogy senki hozza nem ért volna. Gyűlölte a nőket mert egyik se ment oda magától és tette szét a lábát. Aztán jött egy kattanás, mikor elgondolkozott, hogy lehet nem is a nő hibája..Egy kis önfejlesztés, ruhavásárlás, fodrász, gyakorlás, nyitottság, önbizalomnövelés és lám, van valakije. Bár nem 1-2 hónapba telt. És látom ahogy ránéznek a nők, kb bárkit megkaphatna. Amilyen ma, és amilyen akkor volt, ég és föld. Csakis magának köszönheti. De ehhez kell egy kis intelligencia, kitartás és bátorság, ez a három dolog viszont nem sok férfiben van meg. Pedig övék lenne a világ. :)
2017. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

"Es ezert vegkepp nem kell szidni a noket vagy az olyanokat akik amugy tobb ev munkaval jo testre tettek szert."


Neked, saját magadnak a kondis, kigyúrt tested tetszik, másnak meg más! Nehogy már készpénznek vedd, hogy mindenkinek a te fajtád tetszik! Más ettől kap hányingert. Nem gondolod? Mi az, hogy "jó test" ? Normális vagy? Nincs jó test. Olyan van, hogy tetszik, vagy nem tetszik.

Nekem a kondis barom pl. nem tetszik!

(N)

2017. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

Haver, a nő sem tudja mi kell neki :D van egy típus amelyik mindig beletud kötni valamibe :D


Apukám mindig azt mondja h ne akard megérteni a nőket mert meghülyülsz. És tökre igaza van. Néha el is mondják h magukat sem értik. És együtt nevetünk rajta egy jót. Egy biztos, emberként és nőként tiszteld, valamit meg csak hagyj rá, ahogy ők is teszik néha velünk.


25f

2017. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Diavolino44 ***** válasza:
31%

Csatlakozom a teged sem az eszedert szeretnek válaszokhoz.


Eleg bicskanyitogato dolgokat írtál, enged meg, hogy reagáljak. A sajat példámmal.

Ezer nőből nulla matchem lett Tinderen. Miert Tinder? Mert az ismerkedés szinte teljesen attolodott a netre, jóformán az a normalis. Legalábbis ahol en elek, (külföld). Egy stylelisttal lecseréltem a ruhataramat, valószínűnek tartom amikor meg homokoztal az óvodában en mar akkor is a sulyokat mozgattam a teremben, szoval erre nem lehet panasz. Profi fotóst béreltem fel, retusaltak a fotóm, művészitol egészen a laza pillanatfotoig mindent csináltunk. Szoval elmehetsz a jo büdös ku..any..dba!

2017. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Egy stylelisttal lecseréltem a ruhataramat, valószínűnek tartom amikor meg homokoztal az óvodában en mar akkor is a sulyokat mozgattam a teremben, szoval erre nem lehet panasz. Profi fotóst béreltem fel, retusaltak a fotóm, művészitol egészen a laza pillanatfotoig mindent csináltunk"


Ennyire szánalmasan erőltetett dolgot már rég olvastam :DD

Ezer nőből 0 match? Biztosan nem benned van a hiba.


Érdekes mások tudnak ismerkedni személyesen is de KÜLFÖLDÖN már ezt nem lehet, betiltották. Ott csak online ismerkedésre van lehetőség ahogy írtad.


Pont erről beszéltem egyébként, mindent és mindenkit utálni kell. Ilyen megkeseredett életszemlélettel sosem lesz jobb. De a hiba biztos hogy nem benned van hanem a nőkben! És a többi férfiban.

De mindegy is, talán igaza van itt az egyik válaszolónak minek ezt erőltetni. Majd egyszer talán rájön az illető, hogy mi is a probléma.

2017. jan. 4. 10:52
 16/21 Költőnő? ***** válasza:
Kár beléjük a szó.
2017. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Aha... szóval itt vannak a feministák is akik más véleményét már csak lenullázni tudják.



Semmi bántót nem írtam. A nők szeszélyesebbek bizonyos területeken mint a férfiak. Ez néha zavaró tud lenni, ha keményen nyomják,de alapjában aranyosnak tartom.


U.i.: üdv a több véleményű világban. Olvass, ismerkedj, stb.


A 25f

2017. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"ruhavásárlás, fodrász"


:D :D :D

2017. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Kövessük a divatot, úgyvan :D vegyük fel az egyenruhát! Egyesüljünk a birkaság zászlaja alatt, elvtársaim!!
2017. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kedves 18-as, igen, ezekre is költeni kell néha :O
2017. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!