Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért képtelenek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képtelenek egyesek társat találni?

Figyelt kérdés

Komolyan, semmi rosszindulat nincs bennem, de egyszerűen nem értem... Ha én 35-ös BMI-vel, félénken, introvertáltan tudok párt találni, akkor mindenki tud...

Hol szúrják el az ilyenek?


2017. febr. 23. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl.azért nem,mert beleuntam a próbálkozásba, vagy elutasítottak a nők,olyan színten,hogy el sem jutottam a találkozásig,vagy olyan nőkkel találkoztam, akikkel jobb,ha inkább nem is találkoztam volna. Az egyik köszönés rögtön azzal nyitott pl. hogy nézzem már meg milyen jó ruhát vett az előbb, reklám szatyor kinyit, elővesz belőle valami virágmintás ruhát,ami kb. úgy nézett ki mint egy nagyi otthonkája. Jó igaz efelett még átlehett siklani,de a gáz,hogy az egész találkozás kb. 10 percig tartott,amíg nem jött a busza, ezalatt,aztán lehet "alkotni". Amikor meg felhívtam, hogy lesz e második találkozás,akkor benyögi,hogy már egy ideje alakul neki a dolog mással. Akkor mi a tökömért ment bele velem a találkozásba? A másik értelmes nő is elhív találkozni, akiből a találkozás első negyed órájában egy szót alig lehet kihúzni,mert ideges egy "pasi" miatt. Randi helyszín egy kocsma volt, a hölgy választotta, azaz jobban mondva ő már onnan jött elém a villamos megállóba, miután legurított vagy 2 pohár boros kólát. Aztán persze még néhányat. Egy kis idő után csak sikerült valami kommunikáció félét kialakítani a dologból mire megjött két ismerőse egy 50 körüli férfi és egy 50 körüli nő, legalábbis annyinak néztek ki. Aztán elkezd velük beszélgetni. Milyen jó "randi" volt ez is, inkább maradtam volna otthon. Volt aki egész idő alatt a kirakatokat nézegette. Másik két nő kikezd velem, az egyiknél második találkozásnál csók, pár hónap járás, ami abból állt,hogy levelezgettünk, nem interneten,hanem hagyományosan papíron, néha személyes találkozó. Egy idő után meg írja,hogy neki még az exe kell,meg ne haragudjak rá,nem akarta ezt velem csinálni. A másik ilyen főnyeremény csaj, már megismerkedésünk napján lekapott a lépcsőházban, ezzel kb.3 napig voltam együtt, neki is eszébe jutott a régi kapcsolata...Egyébként az utóbbi két hölgyet, egy haveromnál ismertem meg. Az egyik haver anyja munkatársának a kis lánya volt, a másik már nem tudom,hogy hogy került oda, kinek a kije volt.
2017. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát biztos szerencséd volt.


Én ilyen paraméterekkel még nem láttam senkit nővel. Engem is mindenki lekoptat, akinél próbálkozok.

2017. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!