Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért képzeli itt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képzeli itt a nők többsége, hogy a csajozni képtelenek a "nőgyűlölők"?

Figyelt kérdés
Ez általában pont fordítva szokott lenni. Pont a huszonéves szüzek, reménytelen párkeresők szokták hangoztatni, hogy "á, ő tuti nem olyan lány" meg "ezt azért nem kéne", miközben a társaság nagy része meg két pofával röhög. Ezek azok a srácok, akik még reménykednek, és a "nőgyűlölők" jellemzően inkább azok közül kerül ki, akiknek viszonylag sok tapasztalata van a nőkkel. Amikért itt osztogatjátok ezt a címkét, azzal általában a férfiak nagy többsége egyetért.
2017. aug. 17. 14:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Mert ezt olvasni itt.


"Nem volt még nőm, de már nem is akarok."

"Egyszer csókolóztam, mindenki r1banc."


Aki csak úgy vakarja magáról a nőket, miért utálná őket?

2017. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Aha. Egy darab normális, lányoknál sikeres srácot sem ismerek, aki nőgyűlölő lenne, nyomorék lúzer gyereket viszont igen, aki azt hangoztatja, hogy jöjjenek az arabok és erőszakoljanak meg minden r1bancot és tegyenek rendet és majd akkor lesz itt jó világ amikor mindenkinek alanyi jogon jár a hárem XDDD

A sikeres srácok nem pattognak ilyen témákon, ők csajoznak vidáman vagy élik az életüket a barátnőjükkel boldogan.

2017. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
7%
Mert aki szűz az nem lehet boldog, aki pedig csajkozik az biztos az, kedves kettes.
2017. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
10%
Hormonok. Jó lenne egyszer az emberek picinyke agyával felfogni, ha egy férfi nem kap nőt megőrül és agresszívvá válik. Ez nem feltétlenül a férfi hibája és úgy lehetne kezelni, hogy nem leszóljuk hanem megértjük hogy biológiailag ilyen a férfi. Teljesen természetes folyamat.
2017. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
3# Nyilván nem, ismerek nem nőgyűlölő szűz srácot, de inkább az az átlag amit én írtam, és nem az, hogy több a nőgyűlölő a sikeres srácok között. (Igen, közöttük is van aki szerint a nőnek kuss a neve.)
2017. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Azt a férfit, aki ilyentől megőrül és agresszív, azt tartsuk ketrecben, ahogy az állatokat szokás.
2017. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűbb letudni minden kritikát, észrevételt azzal, hogy nőgyűlölő az illető.
2017. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%

"Ez nem feltétlenül a férfi hibája és úgy lehetne kezelni, hogy nem leszóljuk hanem megértjük hogy biológiailag ilyen a férfi." => Te voltál már nő? Honnan tudod, hogy a nőnek könnyebb kibírni? Rohadtul nem lehet nőként sem kibírni.

De igenis aki nem tud összeszedni egy épkézláb kapcsolatot, az az ő hibája. Nem másé. Ez nem biológia. Logika.

Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni...

2017. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Én még nem vagyok harminc, de van mögöttem 8 évnyi komoly kapcsolat (együtt élős) összesen, meg fogalmam sincs mennyi (kb. 50-60) ilyen-olyan nő, akikkel lefeküdtem minimum egyszer. Netes társkeresőről, buliból, társaságból, mindenhonnan, mindenféle korosztályból. Most jelenleg is van vagy 4-5 csaj, akire ha ráírnék, még ma este átjönne. (De nem véletlen nem teszem.) Talán nem nagyképűség, ha azt mondom, viszonylag sikeres vagyok e téren.


Ennek ellenére pontosan értem, és egyetértek az ilyen jellegű kérdésekkel többnyire. Ez ugyanúgy igaz a haveri társaságra is, akik (két) hetente cserélgetik a nőiket, vagy egyszerre többet tartanak, azok szintén így gondolkoznak. Társkeresőre is csak szórakozni járnak már, és igazából egyik sem hiszi, hogy olyan sokat el lehetne várni tőletek. Nem írnak ki kérdéseket róla, nem ezzel keresnek meg a társkeresőn, de attól még így gondolják. Sokkal inkább abból lesz "nőgyűlölő"/hímsoviniszta/stb., aki eleget eltölt a nők társaságában.

2017. aug. 17. 15:36
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

#4

hat ezt a ferfiak helyeben kikernem magamnak. Vannak ilyenek, de az aluliskolazott retegnek is a leg-legalja, akinek pszichésen is vannak problémái. ezt nem lehet megerteni. ferfinak/nőnek is szüksége van a szexre alapesetben. de senkinek nem jar alanyi jogon, es egy normális világban mindenki megvalaszthatja, hogy kivel óhajtja művelni.

Kérdésre:

ezen az oldalon a nőgyűlölők 90%-a a "csajozni képtelenek" közül kerül ki, ez a válaszaikból elég egyértelmű. Gyűlölik, mert elérhetetlen nekik. A valóságban vannak persze ilyenek a csajozós fiúk között is. én egyet ismerek mondjuk össz-vissz, ő nagyon ledegradálja a nőket, mert az ő tapasztalatai szerint minden nő szétteszi a lábát neki. persze, miután kapcsolatot hazudik nekik, aztán 1-2 szex után lelép. (sajnos minden nő beveszi a dumáját, nem is értem. )

2017. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!