Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valahogy csak rám nem mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 24 kisfarkas kérdése:

Valahogy csak rám nem mosolyog a szerencse?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok,eddig hosszú 3-4 éves kapcsolataim voltak.

Eddig valahogy az élet adta,hogy tálaljak valakit magamnak,de ez az év magányosan telik és már kezd túl rossz lenni.

Ismerkedtem,de javarészt baráti kapcsolatok alakultak ki,aki olyan lett volna hogy kölcsönösen kialakul valami,annak meg van barátja és emiatt nem lett több. Meg nem is akartam vitát csinálni.

Kerestem olyat akivel közösen töltenénk a szabadidőt,elmentünk egyszer kétszer enni,kirándulni,de vagy csak szimplán eltűnnek ezek vagy ki akarnak használni,vagy van valakije.

Én meg tartós kapcsolatot keresek és nem megoldás ha csak ideig óráig beszélgetek valakivel mert a magány egyre jobban gyötör. Nem használtam ki senkit eddig,udvarias vagyok,és nem bunkó. De akkor mi lehet hogy nem találok senkit? :-/ annyira más lett maga ez az ismerkedés újabban..

És azt bírom hogy itt vagyok 25 évesen,keresek pénzt mert dolgozom,van kocsim,és önbizalmam is,mégis egyedül vagyok,mások meg ilyen divatpáva 18-20 éves srácok meg olyan lányokkal mászkálnak hogy az állam leesik. Ezeknek meg a suli van,és ott szedik össze ezeket a lányokat vagy mi? De mindenkinek van valakike csak nekem nincs.. :-/



2017. aug. 16. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagy kaland, nekem sincs éppen senkim, de nem azért mert nem tudnék bármelyik pillanatban összeszedni egy nőt, hanem mert vannak igényeim és azokba nem fér bele bármilyen pronyó csaj.

Az ismerkedés valóban más lett, nézd meg az itt írogató huszonévesek többségét, facebook így meg facebook úgy, nagy részük ilyen világtalan.

Ez nem leszólás, nekem is van női ismerősöm aki ilyen facebook-mániás, jól eldumálok vele bármikor, elflörtölgetek, de biztos, hogy párkapcsolati szinten szóba sem jöhetne.

Sajnos nincs gyűjtője azoknak az embereknek akik még kvázi hagyományos módon szeretnének ismerkedni és az értékrendjük, világszemléletük is egészséges.

A párkeresés teljesen kifordult magából, végig lehet nézni, internetes lehúzós társkeresők fosásig, facebook, és újabban ilyen közös programos mixek is megjelentek, összeeresztenek 20 csajt meg csávót aztán dumáljatok.

Mű az egész, nincs benne természetesség, közben meg egy rakás liba azon hőbörög, hogy ő nem ismerkedik buszon meg utcán meg munkahelyen, szórakozni nem jár, mert hát ugye facebookon természetes ismerkedni.

2017. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mennyire igazad van! Tökéletesen rávilágítottál ezekre amikről nekem is van tapasztalatom / véleményem.

Nem vagyok válogatós meg ilyenek,csak van egy határ hogy mi az ami mar nem férne bele egy kapcsolatba pl tulajdonsága miatt.. Es nekem is van olyan ismerős aki állandóan arról siránkozik hogy az exet akarja visszakapni nyíltan tudom hogy azt szereti még is akar valakit mastnem pótolni valahogy azt a volt barátját es engem nyaggatott ezekkel.. De bele se kezdek hisz ha mást akar en ram nincs szükség meg nem akarok ugy hogy ő másba van belehabarodva :S

2017. aug. 18. 19:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el‼ Én is kezdtem feladni, bár csak 21/F vagyok, és ahogy anyám mondta, akkor talál rád, mikor nem is fogsz rá számítani. Igaza volt. Nem gondoltam volna,hogy ő fog kezdeményezni, és mondjuk furcsa is a mi kapcsolatunk, meg most pont összekaptunk, ne keseredj el, csak légy mindig önmagad =)

21/F

2017. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

jajjjj, te szegeny fu de rossz lehet neked... azert majd csak tuleled valahogy, oke?


kuldok egy buksisimit, meg egy puszit,, csak ne rinyalj ennyit mert baromi szanalmas....



amugy ha a kov csajnal is igy fogsz sirni, nem sok jot josolok a jovodre nezve

2017. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!