Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valahogy csak rám nem mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 24 kisfarkas kérdése:

Valahogy csak rám nem mosolyog a szerencse?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok,eddig hosszú 3-4 éves kapcsolataim voltak.

Eddig valahogy az élet adta,hogy tálaljak valakit magamnak,de ez az év magányosan telik és már kezd túl rossz lenni.

Ismerkedtem,de javarészt baráti kapcsolatok alakultak ki,aki olyan lett volna hogy kölcsönösen kialakul valami,annak meg van barátja és emiatt nem lett több. Meg nem is akartam vitát csinálni.

Kerestem olyat akivel közösen töltenénk a szabadidőt,elmentünk egyszer kétszer enni,kirándulni,de vagy csak szimplán eltűnnek ezek vagy ki akarnak használni,vagy van valakije.

Én meg tartós kapcsolatot keresek és nem megoldás ha csak ideig óráig beszélgetek valakivel mert a magány egyre jobban gyötör. Nem használtam ki senkit eddig,udvarias vagyok,és nem bunkó. De akkor mi lehet hogy nem találok senkit? :-/ annyira más lett maga ez az ismerkedés újabban..

És azt bírom hogy itt vagyok 25 évesen,keresek pénzt mert dolgozom,van kocsim,és önbizalmam is,mégis egyedül vagyok,mások meg ilyen divatpáva 18-20 éves srácok meg olyan lányokkal mászkálnak hogy az állam leesik. Ezeknek meg a suli van,és ott szedik össze ezeket a lányokat vagy mi? De mindenkinek van valakike csak nekem nincs.. :-/



2017. aug. 16. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, mindennek rendelt ideje és oka van. Most ilyen fázisba került azbéleted. Ne kapkodj, ne rohanj, ne panaszkodj...élvezd, mert ezt is lehet élvezni...aztán egy pillanat alatt fog megváltozni, majd meglátod...
2017. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nincs mindenkinek valakije. Sokan küzdenek ezzel a problémával.
2017. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül vagyok, ha ez vigasztal.


26N

2017. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt az ha elgurultam valamerre,kikapcsolt,csak már olyan egyedül érzem magam dolog van,nem az hogy istenem én vagyok a világ legszerencsetlenebb embere de már úgy érzem tartozni szeretnék valakihez,tervezni boldognak lenni valakivel :)
2017. aug. 16. 10:39
 5/14 Blackfun ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel és hogy egy kicsit licitáljak több, mint két éve nincs senkim.


27F

2017. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a mi generációnk a hulladék a nők szemében. Nézd majd meg: +30 évesekel lazán összejönnek, ahogy a 22 alattiakkal is. Aztán van ez a 23-30 közti korosztály akiket nem igazán kedvelnek (1987-1995 között születettek), a kérdés csak az, hogy miért nem.
2017. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen,vannak a környezetemben olyanok akik sokkal idosebbekkel vannak pl 25 eves srác 37eves novel plusz 24eves lánynak 48eves házas pasi udvarol es meg vonzza a lányt az öreg társasága egyszoval az eszem megáll
2017. aug. 16. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon "fent" keresel. Én azt látom sokan (fiúk is) csak két réteget látnak. A diplomás, nyilván inteligens, jól öltözött, kissé megcsinált nőt. Akiről feltételezik, hogy a nagybetűs nő. A másik a kevesebb iskolával rendelkező (sokak szerint nyilván buta és egyszerű) kevésbé megcsinált, kozmetikázott nő. A kettő között is vannak hölgyek. Ezt gondold át. Nem vagy a sztereotípiák fogságában és ezért nem találsz?
2017. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nem,sosem az átlag szerint létező két alternatívában gondolkodtam,én is látom ezeket amiket leírtál,meg köszönöm hogy erre is utaltál,de egyáltalán semmi általánosítás sincs bennem,hogy vagy túl buta,vagy túl intelligens végleg legyen. Nekem teljesen relatív milyen legyen a másik személy,ha a közös összhang meglenne akkor remekül tudok én is alkalmazkodni meg viselkedni a partnerrel. Semmi nagy igényem nincs,de vannak amikre adok a masiknal,de ez az úgymond arany középút :)
2017. aug. 16. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen "kevésbé szerencsés" időszakok az ember életében. Szerintem legyél türelmes, mert minél jobban "rágörcsölsz" és balszerencsésnek érzed magad, annál rosszabb.
2017. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!