Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rettegnek a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegnek a mai férfiak a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés

Sokan még 30 körül se állnak rá készen, holott meglenne minden anyagi feltétel,stabil párkapcsolat. Van,aki már ismerkedéskor kijelenti, hogy neki nem kell,van akinek max 10 év múlva vagy később(és ezt ilyen 25-6 éves pasik mondják). Nem kell erre annyira nagyon felkészülni,ha benne van egy jó házasságban/kapcsolatban vki,akkor úgy is bele fog szokni. Régen se volt ez annyira nagy dolog mint amennyire sokan túldramatizálják. És még engem tartanak ufónak, amiért ha minden adott,akkor 2-3 éven belül szeretnék, pedig már nem is vagyok olyan fiatal.

25n



2017. aug. 14. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ami közrejátszhat:

1. Vannak olyanok, nők is, akik egyszerűen nem akarnak gyereket... nem azért, mert jujj, félnek, hanem mert nincs rá ingerenciájuk. Én 28 éves nő vagyok... nem merném kijelenteni, hogy sosem kell gyerek, de eddig nem jött meg bennem az anyai ösztön, és rossz szülő lennék

2. Azért fél, mert szar példát kapott otthonról, és fél, hogy rossz szülő lenne. Vagy ha nem rossz példát látott, akkor személyiség alapján nem lenne rá alkalmas (nem tud eléggé felkészülni, nem elég türelmes stb.)

3. Azért fél, mert látja, hogy ma milyen a munkaerőpiac, az ingatlanpiac, hogy lehet és nem lehet megélni, és nem hiszi, hogy még ha ő maga meg is tud mindent adni a gyereknek, akkor a gyerek el tud-e normálisan helyezkedni, jó életet tud-e élni...

4. Azért fél, mert ő maga is szar helyzetben van, és inkább nem akarja a gyerekét beletaszajtani. Számomra ez amúgy szimpatikusabb, mint azok, akik kitpotyogtatnak 4 gyereket úgy, hogy anyu munkanélküli, apuci fizikai közmunkás, és a gyerek száraz kenyeret eszik és nincs fűtés.

5. Mert fél attól, hogy a nő gyerekvállalás után átmegy turbóanyu üzemmódba, és onnantól kezdve ő anyuci, a gyereken kívül nem létezik semmi és senki, a férfi meg már csak apuci, és megszűnik a szex, a romantikázás, a normális emberi kapcsolat, megszűnik a nő, akit megismert, mert a teljes identitása elvész...

6. Fél a kötelesség/felelősségvállalástól, és szereti élvezni az életet, kötöttségek nélküli életet, ahol bátran lehet spontán és magára költheti a pénzét.


Amúgy addig, amíg úgy gondolod, hogy ohh, a gyerekvállalás semmiség, majd magától jön úgyis egy kapcsolatban, hogy hogy kell csinálni, addig ne vállalj gyereket... ez egyenes út ahhoz, hogy a gyereknek egy pokol legyen az élete. Felkészületlenek a szülők, sokkal több felelősség esik a nyakukba, mint gondolták... akkor ált. két út vam: vagy tojnak a gyerek fejére sokszor, vagy nem, de akkor meg feszültek vele, rángatják, ordibálnak...

2017. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindünk más.


Én is te körödbe tartozok.


F

2017. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mert a gyerek után kb minden kényszeressé válik.

Muszáj leszel dolgozni a sz.r munkád még ha utálod is mert a gyerekre kell költeni a pénzt. Vannak igényei stb.


De lássuk hogy megy:

-Az asszony terhes lesz amikor nagy valószínűséggel érzelmi hullámvölgyekben lesz és emellé meghízik persze.

-Ahogy meglesz a gyerek elkezd sírni éjjelente úgy 1-1,5 éves koráig amitől szinte garantált a kialvatlanság.

-Utána elkezd mászkálni figyelni kell hogy nehogy baja legye, ne törjön össze semmit és pakolhatsz össze utána naphosszat.

-Majd elmegy az oviba és onnantól hiperaktív lesz, de legalább az esték nyugodtak.

-Majd eljön a tini kor amikor minden kell de az ősök meg g..ik...


Ezek mellé meg ugye a 8-10 óra munka után a gyerek minden nap igényel törődést, tehát leszívja az ember életét.

Azért nem egyszerű dolog a gyerek...

2017. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a gyerek a baj, hanem az irreális elvárások. "Régen" amikor még nem csináltak ekkora ügyet a gyerekvállalásból, egèsz más elvek szerint bántak a gyerekekkel. Kétgyerekess anyukaként épp 1 hete omlottam össze, hogy én ezt nem bírom tovább. Az egész napom abból állt, hogy a két gyereket kiszolgáltam meg szórakoztattam. A férjemet az őskáosz és egy idegroncs asszony fogadta itthon. épeszű ember nem akar így élni. Abbahagytam a gyerekek nonstop szórakoztatását, és hihetetlen mmennyiségű időm szabadult fel. Egyszerűen magukra hagytam a gyerekeket a nappaliban egy órára. Tökjól elvoltak, én meg tudtam haladni, és nem idegesítettem magam azon, hogy mit művelnek. És most meg fogom kapni, hogy milyen felelőtlen anya vagyok. Az. De ha belegondolok, az én generáciòmat se tutujgatták napi 24 órában. És túléltük. De most az az elvárás, hogy maximálisan elégítsd ki a gyereked minden igényét, miközben a saját igényeid mellékesek. Naná, hogy erre nagyon sokan azt mondják, hogy NEM.
2017. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert tudják hogy válás lesz a vége, és kivert kutyaként végzik.

Nem félnek, csak reálisan látják a jövőjüket. Alkoholistaként, egy árokban, részegen. Ennél sokkal jobb, ha meg sem nősülnek. A femináci elnyomást nem akarják.

2017. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már nagyon szeretnék, de én meg olyan nőt nem találtam eddig. 44.f
2017. aug. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!