Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől rettegnek a nők?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rettegnek a nők?!

Figyelt kérdés

A nők valójában attól rettegnek,hogy nehogy ne"kelljenek" el mielőtt kiöregszenek,mondjuk 30 túl már azok!

Hiába a mai szingli álca,meg az "én tudatos vagyok","nekem nem kell senki".Bizony sír a lelkük és rettegnek.

Fital koruk gyorsan welmúlik és vége.Ami addig volt volt.És a nagy válogatásban hoppon maradnak.

Nekem egy női barátom mesélte ezt,míg a másik helyeselte.

Csaknem sírva mesélte .


Hát ez az egész nagy gáz,nem?!



2013. aug. 17. 16:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Van benne valami!
2013. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony nem válogatok és még csak sírni sem sírok. 4 és fél éve ugyanaz a barátom.


19/L

2013. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát képzeld, láttam már olyan nőt aki 30 felett volt, és jobban, szebben nézett ki, mint egy huszonéves... ennyit erről.
2013. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy olyan "berögződés" lehet nőknél (nőként mondom), hogy keresik a "herceget, fehér lovon". De ha kiböki a szemüket, akkor sem hajlandóak tudomást venni róla.

Ha van egy kedves udvarló, akkor a "rossz fiú" kell! Ha a rossz fiúval kiélték magukat, mennének vissza a kis "biztonságos kapcsolatba", csak addigra meg már nem kellenek!


Így hoppon maradnak. Addig válogatnak, amíg elmúlnak szépen lassan az évek, és utána rájönnek, mekkorát hibáztak :D

2013. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
* Tisztelet természetesen a kivételnek.
2013. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
nem vagyok nő,van igazság benne,ám tényleg vannak olyanok akiknek tényleg nem kell senki és jól elvannak így.
2013. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

ez van, képtelen vagyok olyan valaki mellett lenni aki se külsőre se belsőre nem vonz.

márpedig, ilyenek próbálkoznak és egy nő azok közül tud válogatni csak akik odajönnek

szenvedek ettől, hogy nincs és nem lesz soha senki normális, de nem, nem tudok lenni valaki mellett, csakhogy legyen

és naná hogy azt mondom, hogy akkor inkább nem kell senki

valahogy hadd vigasztaljam már magam...

2013. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

# 7


Ebben igazad van.Nem kell csak azért valaki mellett lenni,hogy ne légy egyedül,de férfiként azt mondom,hogy ti nők elkövettek egy NAGY hibát.Mégpedig azt,hogy türelmetlenek vagytok és nem adtok senkinek sem esélyt,hogy"kibontakozzon",hogy megmutassa magát.Nem sikerül az mindig elsőre.Had adjak egy tanácsot.Minden jelöltel(akit választasz),Adj esélyt legalább 3 találkozónak.Ez nem muszáj,hogy randi legyen.Itt már több támpontod lesz az illetővel kapcsolatban.

Mindezt saját tapasztalatomból mondom

2013. aug. 17. 16:50
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

szoktam adni. aztán az az eredménye hogy végigkínlódom velük (mert nem tudom élvezni hisz sehogy se vonzanak)

és többedszerre, kibontakozás után se változik.

aztán én leszek a bunkó, meg aki meghívatja magát (holott ellenkezek) mert a rib. mert 3 randiig én őket "h..lyítem"

szóval nincs ennek jó vége

bezzeg, ha nekem tetszene valaki, annak én tuti nem

de már belefáradtam az egészbe

2013. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem rettegtem sosem, mert mindig is tudtam, hogy ha csak az számítana, hogy legyen valaki, és ne egyedül kelljen élnem az életem, akkor minden ujjamra találnék 10-et. :D
2013. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!