Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől rettegnek a nők?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rettegnek a nők?!

Figyelt kérdés

A nők valójában attól rettegnek,hogy nehogy ne"kelljenek" el mielőtt kiöregszenek,mondjuk 30 túl már azok!

Hiába a mai szingli álca,meg az "én tudatos vagyok","nekem nem kell senki".Bizony sír a lelkük és rettegnek.

Fital koruk gyorsan welmúlik és vége.Ami addig volt volt.És a nagy válogatásban hoppon maradnak.

Nekem egy női barátom mesélte ezt,míg a másik helyeselte.

Csaknem sírva mesélte .


Hát ez az egész nagy gáz,nem?!



2013. aug. 17. 16:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

"Minden ujjadra 10 pasid lehet,mondod!-Na ki az aki így beszél?Talán olyan,aki tele van mély érzésekkel,empátiával,együttérzéssel vagy csak aki mindezt megjátsza legfeljebb."


Soha nem tagadtam, hogy nincs minden egyes ember felé olyan hűdenagy empátiám.

Nem az én érdemem ez a 10 pasis dolog, hanem azoknak a szégyene, akik rohannak a nők után, és már megvesznének minimum egy dugásért. Akik képesek zaklatni az embert még 3 elég világos NEM után is. Ugyanis a 10-ből mondjuk 5-öt ezek tesznek ki.


Azt pedig én nem fogom bizonygatni neked, hogy én "főnyeremény" lennék, főleg, hogy nem is tartom magam annak. Elég, ha egyetlen egy férfi szeret engem. :)

2013. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

"Soha nem tagadtam, hogy nincs minden egyes ember felé olyan hűdenagy empátiám.

Nem az én érdemem ez a 10 pasis dolog, hanem azoknak a szégyene, akik rohannak a nők után, és már megvesznének minimum egy dugásért. Akik képesek zaklatni az embert még 3 elég világos NEM után is. Ugyanis a 10-ből mondjuk 5-öt ezek tesznek ki.


Azt pedig én nem fogom bizonygatni neked, hogy én "főnyeremény" lennék, főleg, hogy nem is tartom magam annak. Elég, ha egyetlen egy férfi szeret engem. :)"


Kétoldalú ez a dolog,a pasikról is lehetne szó.Mondom ezt mielőtt azt hinnétek,hogy csak a nőkről.De most épp ezt a témát vetettem fől.


Persze,hogy egyetlen férfi kéne neked.A megfelelő!Erről beszéltem az elején.Hogy a fiatal évek nálatok azzal mulnak el,hoyg a sok jelentkezőből ki tudjátok választani a megfelelőt,és épp attól féltek,ha ez nem sikerül egy bizonyos korig,mondjuk max. 30 éves korig.Ha ez nem sikerül akkor vana z a vészmegoldás,hogy a 10 pasiból valásztasz-mármint ha addig a még mindig lehet.

Nők it előnyben vanak,mert vállogatnak,de aztán jön a férfiak előnye,amiért azok fiatal nőkkel szórakoznak.

Ez itt a baj....Kommunikációs probléma,érzelmi probléma.

2013. aug. 17. 18:09
 33/40 anonim ***** válasza:
-.-".
2013. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Már találtam megfelelőt, megmondtam.

És nem, nem arról szólt sosem a párkeresés, hogy x jelentkező között rangsorolom, hogy bizonyos szempontok szerint melyik mennyire felel meg az én elvárásaimnak.

Csakis az érzésekről szól.

Éreztem már olyan szerelmet fiú iránt, ami rávilágított, hogy ilyen érzéseknél nem adom alább, mert úgy nincs értelme. Ha valaki nem tudott olyan érzéseket kelteni, akkor nem jöttem össze vele.

Talán több boldog kapcsolat lenne, ha ez motiválná az embereket, nem pedig a felszínes szempontok, meg az okoskodás. Te is csak rontasz a dolgokon ezzel a szánalmas kérdéssel, pont úgy, ahogy mindenki, aki majdhogynem mesterségnek vagy húspiacnak fogja fel a társkeresést.

2013. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

# 34


Én éppen,hogy az érzések alapján közelítettem a témát.


Amúgy pedig sok boldogságot kívánok neked ,ha már megtaláltatad az igazit

2013. aug. 17. 18:20
 36/40 anonim ***** válasza:
Mindenféle nő van, ilyen is, olyan is. De nem feltétlenül ez a jellemző, talán csak a gyerekszülés miatt. De ha az megvolt, már nem így gondolkodunk. Sok harmincas-negyvenes nő válik el akinek gyereke(i) van(nak) mert nem működik jól a házasságuk. Tudják, hogy már ne fiatalok, tudják, hogy gyerekkel csökkennek az esélyeik, de inkább vannak egyedül mint egy rossz házasságban.
2013. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Először is. Már maga a kérdésed és a kifejtésed is egy hatalmas általánosítás ugyanis alapból úgy fogalmaztál, hogy "a nők", ahelyett, hogy mondjuk azt írtad volna, hogy például a "nők egy része" vagy "sok nő". Most tényleg nem beléd kötni akartam, de végigolvastam a válaszokat és a te kommentjeidet és ha jól emlékszem még te írtad azt az egyik válaszolónak, hogy a "a férfikat tömegnek tekinted és nem egyéneknek". Eszerint a te álláspontod az, hogy az embereket - legyen az férfi vagy nő - egyéneknek kéne tekinteni, a kérdésedben mégsem ez a fajta álláspontod mutatkozott meg.



Másodszor pedig én is írnék véleményt külön pár dologra.


"Nem kell csak azért valaki mellett lenni,hogy ne légy egyedül,de férfiként azt mondom,hogy ti nők elkövettek egy NAGY hibát.Mégpedig azt,hogy türelmetlenek vagytok és nem adtok senkinek sem esélyt,hogy"kibontakozzon",hogy megmutassa magát.Nem sikerül az mindig elsőre.Had adjak egy tanácsot.Minden jelöltel(akit választasz),Adj esélyt legalább 3 találkozónak.Ez nem muszáj,hogy randi legyen.Itt már több támpontod lesz az illetővel kapcsolatban."

Én személy szerint szinte mindig megadtam az esélyt. Igen volt akinek nem, de annak jó oka volt ugyanis az illetőt már régebb óta ismertem és tudtam, hogy milyen viszonyban vagyunk és, hogy akarok e tőle többet vagy sem.


"Ez igaz,de én akkor is tudok majd fiatal nőket felcsipni,mig a nők elvesztik azt a képességüket idösebb korukra,mert nem lesz bennük termékenységi potenciál."

Először is nem mindenki akar gyereket például. Másodszor pedig a férfiak többségének fiatalabb barátnője/felesége van, míg ez fordítva nem jellemző (mármint, hogy a nőnek legyen fiatalabb pasija). Tehát a mondatod eleje kissé értelmetlen mert a nők többsége leginkább a náluk idősebb férfiakat keresik. Személyes véleményem pedig az, hogy sem most, sem idősebb koromban nem érezném magam jól egy nálam fiatalabbal.


"Erről beszéltem az elején.Hogy a fiatal évek nálatok azzal mulnak el,hoyg a sok jelentkezőből ki tudjátok választani a megfelelőt,és épp attól féltek,ha ez nem sikerül egy bizonyos korig,mondjuk max. 30 éves korig.Ha ez nem sikerül akkor vana z a vészmegoldás,hogy a 10 pasiból valásztasz-mármint ha addig a még mindig lehet."

Honnan veszed, hogy olyan sok a jelentkező? Ezt mire alapozod? Csak mert felvilágosítanálak, hogy vannak akiknél mondjuk évente 1 vagy 2 férfi kezdeményez "csak". Igen, biztos van akinél minden nap próbálkoznak, de ez nem mindenkire igaz. Nálam kifejezetten kevesen kezdeményeznek, de ez van, attól még nem várom, hogy a sült galamb a számba repüljön. Én is kezdeményeztem már, nem is egyszer, de egyikből sem lett semmi. De persze most lehet mondani, hogy mert csúnya vagyok stb...

A vészmegoldásos rész pedig: hmm.. szerintem egy normális nő addig keresi a számára megfelelőt amíg rá nem talál és nem megy bele "szánalom kapcsolatba", de ez csak az én egyéni véleményem.


És végül, hogy az eredeti kérdésre válaszoljak. Nem, nem ettől rettegnek a nők, legalábbis NEM MINDENKI!! Mivel nem akarok általánosítani, megint csak a személyes véleményemet írom le. Én nem attól "rettegek amit te fent leírtál. Én csupán attól, hogy nem talál rám a szerelem. Ez pedig egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy úgymond "nem kelek el" mert nekem nem csak az a fontos, hogy legyen valakim , hanem az (ami egyébként a legfontosabb), hogy szeressenek és viszont szerethessek valakit. Mellesleg egyáltalán nem vagyok válogatós, sőt az igényeim sem hűű de nagyok. Ezen többet nincs mit magyarázni.


Ja és még csak annyit, hogy a "ki mikor van előnyben" dolog nem attól függ, hogy az illető melyik nembe tartozik, hanem az EGYÉNTŐL, hogy hogyan éli az életét és milyen ember.

2013. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

"Én nem attól "rettegek amit te fent leírtál. Én csupán attól, hogy nem talál rám a szerelem."


Erről beszéltem én is csak te (ti)szerelemnek nevezitek,hogy ne kelljen szembenézni a hibáitokkal és hogy ezzel magyarázzátok azt amikor oly sokszor a nagy igények miatt melléfogtok.

Sajnos a mai média sulykolja belétek ezt a sok xart,amitől valami irreális igényeitek vannak.

Na de persze ez csak a való életben van így.Itt a GYK-n mindenki olyan "reális"!

2013. aug. 19. 15:43
 39/40 anonim ***** válasza:
94%

"Erről beszéltem én is csak te (ti)szerelemnek nevezitek,hogy ne kelljen szembenézni a hibáitokkal és hogy ezzel magyarázzátok azt amikor oly sokszor a nagy igények miatt melléfogtok."


Elég szomorú, hogy úgy véled a nőknek a szerelem EGYENLŐ azzal, hogy akarnak valakit maguk mellé. Mert szerintem a kettő között van különbség. Míg az előbbinél egy lelki társra vágyik a legtöbb nő, addig az utóbbinál csupán nők egy része a férfira "termékként" tekint , aki szórakoztatja.

És igen vannak igényeim (pl.: legyen tiszta, ápolt, ne beszéljen csúnyán stb..), de TÉNYLEG nincsenek hatalmas igényeim. Megjegyzem, hogy az emberek 99%-ának biztosan vannak bizonyos igényei.

Továbbá azzal is tisztában vagyok, hogy vannak hibáim is, de azért nem fogom rosszul érezni magam mert például nem jövök össze az ötödik férfival aki bepróbálkozik és aki iránt nem érzek semmit.



"Sajnos a mai média sulykolja belétek ezt a sok xart,amitől valami irreális igényeitek vannak."


Lehet, hogy valakibe igen, de biztosan nem belém. Bármilyen hihetetlennek is tűnik, de nem a média határozza meg az életemet, az öltözködésemet stb... Megvan a magamhoz való eszem és képzeld, tudok gondolkodni és van önálló véleményem.

2013. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Te jó isten...:'D
2013. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!