Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől rettegnek a nők?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rettegnek a nők?!

Figyelt kérdés

A nők valójában attól rettegnek,hogy nehogy ne"kelljenek" el mielőtt kiöregszenek,mondjuk 30 túl már azok!

Hiába a mai szingli álca,meg az "én tudatos vagyok","nekem nem kell senki".Bizony sír a lelkük és rettegnek.

Fital koruk gyorsan welmúlik és vége.Ami addig volt volt.És a nagy válogatásban hoppon maradnak.

Nekem egy női barátom mesélte ezt,míg a másik helyeselte.

Csaknem sírva mesélte .


Hát ez az egész nagy gáz,nem?!



2013. aug. 17. 16:11
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

"Nem rettegtem sosem, mert mindig is tudtam, hogy ha csak az számítana, hogy legyen valaki, és ne egyedül kelljen élnem az életem, akkor minden ujjamra találnék 10-et. :D"


Lehet találnál 10 minden ujjadra,DE egyet sem a megfelelőt.Ez volna a megalkuvás részedről.Ezt esetleg olyan időszakra tartogatod,amikor már csak minden ujjadra 1 et tudsz felcsipni.És te is tudod a szived mélyén,hogy akármennyit fel tudsz csipni az még csak neheziti a helyzetet,mert a tömegben elveszik a megfelelő jelölt.És azért veszik el,mert a férfikat tömegnek tekinted és nem egyéneknek.

2013. aug. 17. 17:07
 12/40 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkoztam ezzel a témával,úgyhogy tudom miről beszélek
2013. aug. 17. 17:08
 13/40 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudsz semmit, üres okoskodás az egész. Nagyon nevetséges.

Soha nem tekintettem tömegnek sem a férfiakat, sem pedig a nőket, épp én vagyok a leginkább azon az elven, hogy minden ember egy külön egyéniség, és így is kell őket kezelni.


Nem megfelelőnek pedig nem jár esély. Inkább az egyedüllét.


Amúgy pedig már találtam megfelelőt.

2013. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Ha nem tekintenéd tömegnek a férfiakat ,akkor nem mondanád,hogy 10-et találsz minden ujjadra.

Valahogy ebben a mondatban ez a két ellentétes kijelentés nem fér meg.Rájönnél,ha gondolkoznál rajta.

2013. aug. 17. 17:26
 15/40 A kérdező kommentje:

"Nem megfelelőnek pedig nem jár esély. Inkább az egyedüllét. "


Tehát ezzel nem csak azt mondod hogy neked nem kell aki nem felel meg,hanem az maradjon is egyedül,aki neked nem felel meg.Azt hiszem nem figyelsz szavaid jelentésére.

2013. aug. 17. 17:28
 16/40 anonim ***** válasza:
68%

Fú, ember, te nagyon fárasztó vagy...

1. Attól, hogy sok olyan férfi volt (van), akinek kellenék, még nem azt mondom, hogy tömegnek kezelem őket. Emberként még mindig értékelem, és figyelek rájuk attól még, hogy féfiként nem az eseteim.

2. Az egyedüllétet magamra értettem. Hogy inkább ÉN lennék egyedül, mint egy nem megfelelő partnerral. Ha valaki nem tetszik, de próbálkozik, akkor mindig szívből kívánom, hogy találjon egy másik nőt, akivel boldog lehet.


Inkább te nem figyelsz arra, hogy én mit mondok, mert el vagy foglalva azzal, hogy okoskodj. Nem megy ez neked!

2013. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
12%

miért írsz ki kérdést,ha mindenkire csak a saját véleményedet próbálod ráerőltetni? Nem minden nő retteg, nem mindenkinek az az álma,h legyen mellette valaki...két nő véleményére alapozod a megállapításodat, holott tudtommal még van pár nő a földön.

Mindig vannak kivételek. Sok nő boldogabb szingliként, mint más párkapcsolatban/házasságban.

2013. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

"Fú, ember, te nagyon fárasztó vagy... "


Nem viseled el,hogy ne neked legyen igazad.Ezért muszáj,hogy folyton mondj rám valamit.

Pedig a szövegedből csak az jön le nekem,hogy nem az iQ dal csavrod el a férfiak fejét.

2013. aug. 17. 17:40
 19/40 anonim ***** válasza:
12%

Ne aggódj, feletted is gyorsan "welmúlik" majd a fiatalság és te is öreg leszel.

Te se maradsz ki.

2013. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

# 17


Én vitakérdést írtam ki,de egyesek itt személyeskednek,ami épp az igazamat támasztja alá.Mert belül ezt érzik és nem akrják érezni.

Könnyebb támadni és megvédeni a felépitett büszókeséget ,mint őszintének lenni,még itt látatlanban is.

2013. aug. 17. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!