Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől rettegnek a nők?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rettegnek a nők?!

Figyelt kérdés

A nők valójában attól rettegnek,hogy nehogy ne"kelljenek" el mielőtt kiöregszenek,mondjuk 30 túl már azok!

Hiába a mai szingli álca,meg az "én tudatos vagyok","nekem nem kell senki".Bizony sír a lelkük és rettegnek.

Fital koruk gyorsan welmúlik és vége.Ami addig volt volt.És a nagy válogatásban hoppon maradnak.

Nekem egy női barátom mesélte ezt,míg a másik helyeselte.

Csaknem sírva mesélte .


Hát ez az egész nagy gáz,nem?!



2013. aug. 17. 16:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"Ne aggódj, feletted is gyorsan "welmúlik" majd a fiatalság és te is öreg leszel.

Te se maradsz ki."


Ez igaz,de én akkor is tudok majd fiatal nőket felcsipni,mig a nők elvesztik azt a képességüket idösebb korukra,mert nem lesz bennük termékenységi potenciál.

Tehát fiatalon a nőknél az előny,aztán ez megfordul

2013. aug. 17. 17:43
 22/40 anonim ***** válasza:
34%

Épp te erőlteted rá másokra (többek között rám) a véleményed. Össze-vissza beszéled itt a baromságokat, ráadásul még mások fölé helyezed magad azáltal, hogy úgy beszélsz, mint valami sokat látott hivalatos okosító (hűűű te sokat foglalkoztál a témával)... Röhejes.


Az intelligenciámat meg nem te fogod meghatározni, megtette azt már az élet egy párszor.


Gyakorolj még!

2013. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
87%
kérdező,direkt vagy retardált h kíforgatod,belekötsz a másik véleményébe? Komolyan kérdezem.
2013. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

# 22


Én gyakorlok és tanulok is folyamatosan és ezt nem szégyenlem.

Te viszont pontosan olyan fölényes vagy amivel engem vádolsz.Nem hiába írtad.

2013. aug. 17. 17:47
 25/40 anonim ***** válasza:

Ember, én adtam neked egy normális választ, amire jött válasznak egy überbrutálfacepalm-ot okozó maszlag. Te személy szerint nekem próbáltál tanácsot adni olyan hibás lépéseimre, amik nem léteznek.

Tanács: Ha nincs elég információd, akkor először kérdezz, és utána próbálj tanácsokat adni és okoskodni!

2013. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

"kérdező,direkt vagy retardált h kíforgatod,belekötsz a másik véleményébe? Komolyan kérdezem."


Én senkit sem támadtam,csak véleményt mondtam.És én a véleményeket meghallgatom,elfogadom.Ami viszont éretlen dolog,hogy másik személyére támadunk.Ezt általábam a csinos ám öregedéstől rettegő önbizalomhiányos nő sajátossága.Mert aki nyilt azt nem beszél igy.Csak aki el akarja hitetni másokkal,hogy ő "milyen fönyeremény"

2013. aug. 17. 17:50
 27/40 A kérdező kommentje:

# 25


Én csak arra reagáltam amit írtál.

Minden ujjadra 10 pasid lehet,mondod!-Na ki az aki így beszél?Talán olyan,aki tele van mély érzésekkel,empátiával,együttérzéssel vagy csak aki mindezt megjátsza legfeljebb.

2013. aug. 17. 17:52
 28/40 anonim ***** válasza:

Naná,h mindenki személyeskedik... a saját tapasztalataim alapján tudok véleményt mondani.

Van benne igazság, vannak kapcsolatfüggő szinglik, nem tudják mit tegyenek, és igen vannak akik szimplán nem bírják elviselni az egyedüllétet, kiakadnak. DE ettől még nem igaz mindenkire az állításod, most nem fogom Neked bizonygatni,h mennyivel boldogabb vagyok szingliként, mert azt is csak a saját igazad alátámasztásának veszed. Kíváncsi volnék,h Téged csak úgy foglalkoztat ez a téma,vagy pedig szerelmi csalódás áll a dolgok mögött. Vagy egyáltalán mi motivál,h szombat délután veszekedést kezdeményezz? Mellesleg nagyon szánalmas, mikor nem átgondolod a másik véleményét, hanem addig csavarod, míg a saját részedre nem fordíthatod és akkor igeeen igazad lesz! Úgyhogy végeztem. Igazad van, legyél vele boldog! :D

2013. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

# 28


Mndenesetre nagyon boldog szingliéletet kívánok neked,mig egyszer nem akarnál magadnak valamit.

2013. aug. 17. 17:55
 30/40 anonim ***** válasza:

ha csak az számítana, hogy legyen valaki, és

ne egyedül kelljen élnem az életem, akkor

minden ujjamra találnék 10-et. :D


benne van h HA CSAK AŽ SZÁMÍTANA... de nem ez számít neki,nem tudod normálisan értelmezni de belekötsz.

Innen indult az egész,majd folytatódtak az értelmezési bakik.

2013. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!