Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rettegnek a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegnek a mai férfiak a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés

Sokan még 30 körül se állnak rá készen, holott meglenne minden anyagi feltétel,stabil párkapcsolat. Van,aki már ismerkedéskor kijelenti, hogy neki nem kell,van akinek max 10 év múlva vagy később(és ezt ilyen 25-6 éves pasik mondják). Nem kell erre annyira nagyon felkészülni,ha benne van egy jó házasságban/kapcsolatban vki,akkor úgy is bele fog szokni. Régen se volt ez annyira nagy dolog mint amennyire sokan túldramatizálják. És még engem tartanak ufónak, amiért ha minden adott,akkor 2-3 éven belül szeretnék, pedig már nem is vagyok olyan fiatal.

25n



2017. aug. 14. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Szia! Azért mert mivel a férfiak későn érőek, így bennünk sokkal később jelenik meg ez az igény mint a nőkben.

Nőknél való igaz hogy 25-30 között lenne az ideális letudni a szülést, de egy férfi 40 évesen is lehet apa. Nagyon efölött már nekünk se jó szerintem. De egy férfi 30-35 évesen még nagyban dolgozhat karrieren és szerintem ez az oka annak, hogy nem sietik el.

2017. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amig az a velemenyed, hogy "oh, nem kell arra annyira felkeszulni", addig sokkal kevesebb a temarol az ismereted mint azoknak, akik belatjak, hogy ez meg nagy falat lenne nekik, es meg varnanak vele jocskan, mert nem erzik magukat kesznek.
2017. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Én sem akarok gyereket. Soha nem is leszek kész rá. A Tour de France-ra sem, és egyik sem érdekel.

30/N

2017. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Mert nem akarnak beállni a sor végére, ki akarják élvezni a fiatalságuk, szabadságuk minden percét.Elvált apukaként mondhatom, hogy így utólag velük értek egyet, megismerkedésünk után 2 évvel már megszületett a gyerek, utána mindig ő volt az első. 3 évig nem volt egy meghitt percünk, a párom nem tudott visszafogyni a terhesség után, depis lett, én sem vonzódtam már annyira hozzá, együtt éltünk, de egy percét sem élveztem, elváltunk.

Így utólag azt mondom, hogy kicsit elkapkodtuk, nem voltam felkészülve arra, hogy az addigi életem kuka lesz, és mindig a munka és pénzkeresés lesz a téma.

Ha újra kezdhetném vártam volna még 3-5 évet a gyerekvállalással, addigra lett volna némi tartalék, nem kellett volna oly sok dologról lemondani a gyerek miatt.

39F

2017. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fel kell készülni rá, lelkileg mindenképp. Nem mindenki olyan beleszarós, hogy jó'van jöjjön a puja majd lesz valahogy.

Velem amúgy azért nem akar a párom MÉG, mert rendetlen vagyok és szerinte a macskánkról se tudok gondoskodni rendesen :DDDD (Különösebben nem zavar, mert még én sem akarok egyáltalán. 26 vagyok, ő 25, lassan két éve együtt, de egyelőre borzasztóan más dolgok foglalkoztatnak. A rendetlenségen meg magam miatt is dolgozom :D)

2017. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem azért rettegnek, mert az már egy olyan kötöttség, amire talán nem érzik, hogy ők alkalmasak. Igaz, hogy a nő sokkal többet van a gyerekkel, de apának lenni felelősség, feladat, és elhivatottság, és azt gondolom hogy sokan még lazulni, vagy "élni" szeretnének. Másik oldal a pénzkérdés, az is tud zűröket hozni.

De az is rossz, hogy amiatt, hogy a nőkben erősebb vágy van egy gyerek iránt, emiatt a férfiakat eleve leírják, hogy ők milyen szeretetlenek. Nálunk ez volt. Én 30 éves korom után éreztem azt először, hogy most kezd érdekelni a téma, és milyen jó lenne egy gyerek, addig nem tudtam vele mit kezdeni. Nálunk is korán jöttek (ehhez képest), utólag nem bánom, de akkor megviselte a kapcsolatunkat is, mert nem bírtam beállni az apaszerepbe, rengeteg anyagi gond is volt, szóval jobb kivárni inkább az idejét szerintem.

2017. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pont azért, amiért a nők...
2017. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy gyerekre? Én egy komoly kapcsolatot keresek, de még erre is alig találok jelentkezőt. Egy olyan világot élünk kb, ahol mindenki az elfuserált exét próbálja feledni egy szexkapcsolattal, és ennyi. Én már akkor is végtelenül boldog lennék, ha a férfi, akivel ismerkedek, férfi lenne, nem egy kisfiú, aki képtelen felnőni a saját érzelmeihez...


26N

2017. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy 4-es mondja,egy gyerek akar 20-n evig tarto rabszolgasag,a lany al is hizhat,mar nem fogom kivanni,nem akarok majd hozzaerni sem,veszekedes.

Plusz le kell mondjak a kis dolgaimrol,sok penzbe kerul,nem tudunk nyaralni menni,nem tudok olyan kocsit venni amire vagyok,kotottsegek,a csaj is sok esetben elslamposodik.


Kell ez nekem?Soha.

Nem ilyen egyszeru ez kerdezo,olvasd el amit 4-es srac irt,tanulsagos.


En peldaul most se vagyok keszen pedig 30 vagyok,de valszeg en soha nem akarok majd,azonban en korrektul el is mondom akivel ismerkedek,hogy nem akarok soha csaladot alapitani,kotottseg es rengeteg penz.

Meg eleve nagyon magas a rezsim,a koltsegeim.

2017. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 LazyJones ***** válasza:
23%

Én hiába állnék készen, ha nincsen hozzá partner. Amikor voltak, hamarabb zátonyra futott a kapcsolat, mintsem szóba kerülhetett volna.

F35

2017. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!