Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, volt már, hogy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy simán otthagytátok a fiut randin, mert uncsi volt vagy csunya?

Figyelt kérdés
Vagy illemből ott maradtatok ameddig udvarias formában meg lehetett tőle szabadulni?
2017. aug. 10. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Omg, ha olyan csúnya és unszimpatikus akkor el sem megyek a találkozóra lol
2017. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
haha, azért bőven hallom a sirámokat a lányoktól, hogy pl a fiu nagyon gyér volt a szexben, de elmentek vele szexelni mégis, mert jóképü volt
2017. aug. 10. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi D:
2017. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb látod valakiről, hogy jóképű, minthogy tudod, milyen az ágyban.
2017. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer otthagytam egy pasit. Jóképű volt, váltottunk néhány szót, és meghívott kávézni. A kávézás helyett azt akarta, hogy üljek a kocsijába és sunyiba menjünk valami eldugott helyre...khm...biztos beszélgetni akart. Arra még rávett, hogy beszálltam mellé (így utólag nem tudom, hogy lehettem ilyen felelőtlen), de aztán elkezdte sorolni hogy miből kellene lefogynom és mit kellene szálkásítanom. Na, ott szakadt a cérna és otthagytam. Kb 10 év múlva összefutottunk egy szórakozóhelyen és nem tudott rájönni, hogy honnan vagyok olyan ismerős neki.
2017. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha nem lett volna jokepu akkor nem ülsz be melle
2017. aug. 10. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, de nem hagytam ott csak úgy. Nyilván nem ültem vele végig órákat, de nem léptem csak úgy le. Amúgy általában rá szoktam világítani a problémára. A külsővel sok gond eddig nem volt, általában azt kaptam, amit vártam, ha személyesen hívott el, azért, ha nem, akkor meg láttam róla képeket, amik képtelenség, hogy annyit csaljanak (ha ő van rajta persze).


Olyan volt, hogy bekamuzta, hogy 180 centi, aztán 170 centis nő létemre a vállamig ért. Nem vagyok az, aki feltétlenül a magasságra megy, de azt nem viselem el, hogy valaki a képembe hazudik, miközben én őszinte vagyok vele, és azt mutatom, aki vagyok... Szóval mondtam neki, hogy átverve érzem magam, és ezt így talán nem kellett volna kezdeni.


Szótlannal, csöndeskével randiztam, harapófogós volt a beszélgetés, abszolút semmi vonzalmat nem éreztem a bizonytalankodása miatt, de azért arra a pár órára próbáltam magam jól érezni, és puhítani rajta. Egy elég baráti beszélgetés lett, de ő is érezte, hogy ez nem több. Viszont tudta az illemet, és nem játszotta az agyát, innentől meg nekem érdemel annyit, hogy arra a kis időre figyeljek rá.


Volt viszont bunkóval is dolgom, a szavamba vágott, nyomkodta a telefonját, egy másik srác meg folyamatosan előadta magát, meg mesélte a részeg sztorikat, káromkodott, menőzött, le sem szartak jóformán, csak róluk és a kis műsorukról szólt az egész... Ott megkérdeztem egy idő után, hogy ez valóban randi, vagy én értettem valamit félre, mert velem még a fiú barátaim is tisztelettudóbbak és férfiasabbak, (pedig ott azért megy a szivatás meg a piszkálódás néha), párkapcsolatban meg elvárom, hogy nőként kezeljenek és nem valami ócska haverként. Ebből meg vagy sértődés lett, és lelépett, vagy én javasoltam, hogy lassan menjünk.

21L

2017. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Az első találkozó szerintem alapból inkább csak baráti beszélgetésből áll. Persze lehet megint én vagyok túl vén.


(Mea maximus culpa, hogy nem nőként szóltam bele)

2017. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valóban, de ami kémiátlan, az az is marad. Kell azért valami, ami miatt a másikban "látsz fantáziát". Elcsacsogok szívesen bárkivel, de nekem a vonzalomhoz több kell. :)
2017. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Ezt megértem, én is így vagyok vele.


De arra gondoltam, hogy első "randin" kizárt, hogy szexuális vagy szerelmi gesztusokat tegyek. Az első találkozó inkább szó szerint az ismerkedésé.

2017. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!