Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell randin megérinteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randin megérinteni egy lányt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, még sosem volt barátnőm.

A randikon ott akad el a dolog, hogy nem tudom őket megérinteni, még a második randin sem. Ez a probléma abból alakulhatott ki, hogy a szüleim nem szerették egymást, és sosem láttam őket érintkezni stb.

Nem tudom, hogy milyen ürüggyel érintsem meg, mit mondjak stb. Vmiért még úgy sem tudom megtenni, ha egyértelmű jeleket látok, hogy a lány szeretné és/vagy bejövök neki.


2017. júl. 29. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Benyálazott mutatóujjal hirtelen a fülükbe kell nyúlni...imádják.

31/f

2017. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Ha van 1-2 mp szunet, csend, fogd meg a kezét.

Ha mellette ülsz, puszild meg az arcát, vagy karold át a vállát, simogasd meg a hátát.

Nem kell mondani semmit sem, nem kell indok.

2017. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Kezdetben elég egy-egy apró gesztus. Beszélgetések során hozzá-hozzáérsz a vállához, a karjához. Finoman oldalba lököd egy-egy poénnál. Magad elé engeded közben megérinted a hátát. Sorban állásnál a háta mögül egy pillanatra megfogod a vállát közelebb hajolsz és úgy beszélsz hozzá valamit. Annyi ilyesmi van. Én se láttam a szüleimtől semmi hasonlót, de jött magától
2017. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első randin leginkább sehogy, ne legyél tolakodó. Ha lesz második randi, akkor már lehet próbálkozni apróságokkal, de ne ronts ajtóstól a házba.
2017. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer kell elkezdened, utána majd jön magától, nem olyan ördöngös dolog ez. Az én szüleimtől sem láttam intimitást, és bennem is voltak gátlások (kicsit még vannak is), de le lehet gyűrni ezt is. Nem kell semmilyen ürügy a megérintéshez, ha megvan az alapvető kölcsönös szimpátia, akkor bátran jöhet szinte bármi, mert a lány is örülni fog a testi kontaktusnak, vagy legalábbis nem fog haragudni. Nem vagyok sem übermacsó, sem népszerű, rámenős sem, mégis sok lányt megérintettem már randin kívül is. Jó, vannak, akik félénkek, gátlásosak, velük nehezebb a dolog, de azért elég sokat simán meg lehet érinteni, már persze ha valamelyest ismeritek egymást. Volt, akit simán átöleltem már az első másodpercben, volt, akinek az arcát cirógattam meg aránylag hosszabb ismeretség után, vagy a hátát simogattam, ebben nincs semmi bűnös dolog, max. a csaj érzi kicsit zavarban magát, de olyankor úgyis jelzi (elhúzódik, összerezzen stb.). A közeledés első jele a részedről az, hogy igyekszel testi kontaktust kialakítani, és kevesebbet agyalsz azon, hogy ő most erre hogyan fog reagálni. Gyűrd le a félelmeidet, később meg már szinte automatikusan fog menni az érintkezés.
2017. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha a szemébe lóg a haja, akkor pl azt felreturheted. Vagy a láthatatlan koszt sepred le róla
2017. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mikor/miután megérintettem nézzek a szemébe vagy ez mindegy? mondjak vmit?
2017. júl. 29. 21:01
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Konkrét útmutatót nem fogok adni, nem is tudok, mert ezt szerintem érezni kell. Ahogy annak is megvan a maga természetes üteme, ahogy az emberek váltják egymást a beszélgetés alatt, úgy ezt is ösztönösen kell érezni. Ehhez meg "csak" annyi kelly hogy ne görcsölj ráy meg ne ez lebegjen végig a szemed előtt. Ahogy épp jön.


Amúgy pont most jött velem szembe egy cikk erről, szerintem jópofa.(:

[link]

2017. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Én imádom az ilyen pasikat. Szívből gyűlölöm, ha valaki hozzám ér, legalább pár hónapos bizalmi viszony kell hozzá, hogy valakitől eltűrjem.


Szerintem az adott lány reakcióit figyeld mindig, pl ha valamiért közelebb hajolsz hozzá kicsit, akkor nem húzódik-e el, nem feszül-e be.

2017. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
57%
bot nélkül semmiképpen ne érj hozzá
2017. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!