Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin szabad már megérin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szabad már megérinteni a nőt? Vagy ez túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk csak egyszer találkoztunk az első randi előtt, de ha érezni, hogy mindketten vonzódunk egymáshoz, akkor lépnem kell igaz?

Esetleg ha úgy érezném, meg is csókolhatom?

Mert sokan nem szeretik, ha első randin már érintgetik őket, vagy ez úgyis csak attól függ, hogy mennyire szimpatikus a másik?


2012. okt. 14. 20:34
 1/3 Dávidmester13 ***** válasza:
az érintés nem gáz és az ölelés sem az vagy az ha megfogoad a kezét. De NE nyomulj azért rá mert azzal elijesztheted a csók szerintem nem túl jó ötlet max arcra puszi ... és a másik hogy soha ne erőltess semmit ! :D ez fontos
2012. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bratilla ***** válasza:

Szerintem fogd meg a kezét, akkor látod, hogy mit reagál, összevarodik-e, kellemetlenül érinti, vagy épp hogy örül neki. :) A csókkal szerintem várhatsz, de ez a lánytól is függ, talán örülne is, főleg ha tetszel neki.

16/L

2012. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon emberfüggő, nekem nem jönne be, sokaknak viszont igen. Próbáld picit felmérni a randi alatt, hogy a lány milyen temperamentum.
2012. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!