Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyomulós, de nem rossz dumák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós, de nem rossz dumák?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most kezdtem a középsulit, és az elején már elkezdtem jóba lenni az egyik osztálytársammal, aki lány. Utána pár nappal elmondtam neki, hogy érzek iránta, de akkor "rossz fázisban volt". Ez most nem lényeges. Másik osztálytársam, aki vele együtt megy haza vonattal, mondta h van nála esélyem, csak most kéne nyomulnom rá, azt mondja ez valami teszt, hogy emgérdemlem-e, stb. De elég erősen ignorál. Milyen nyomulók dumákat mondjak neki? (feltételezzük hogy ez igaz és tényleg járna velem, mert hívogat telefonon meg multkor küldött sms-t amiben ezt elmondta, csak tagad kb mindent, aki emg ezt modnta nekem, mondta, hogy a csaj tagadni fogja.... milyen nyomulós szöveg van, ami legalább arra jó, hogy ne ignoráljon? értelmes válaszokat méltányolnám.

2012. okt. 11. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég hülye csajt néztél ki magadnak.. de ez a nyomulás duma, ami előre be van gyakorolva és tömegcikk, az milyen helyzetben ne lenne rossz? Nem tud már senki spontánul, önerőből csinálni bármit is?
2012. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nap süt így, vagy csak te tündökölsz?
2012. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es odabasz xDDD


szerintem improvizálj az a legjobb

2012. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, szabad egy mellnézést?
2012. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nekem szószorulásom van.... nincs semmi amit tudnék mondani csak úgy... ezt ő is mondta FB-n...
2012. okt. 11. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennék, tudod mikor kellene nekem az a csaj, aki elvárja, hogy fussak utána...

Döntse el, kellesz-e neki vagy sem. Ne tesztelgessen. Ezt a hülye, begyakorolt nyomulós dumák nélkül is el lehet intézni.

2012. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az úgynevezett alfahím-teszt.. megnézi, hogy csinálod-e azt, amit ő szeretné, hogy csinálj. ha ez így van, nem vagy alfahím -> nem fogsz kelleni neki


ez az a pont, amikor le kell szarni jó magasról, és ő fog jönni utánad. nem azt mondom, hogy legyél vele bunkó! ha megszólít, beszélgess vele, de magadtól ne keresd a társaságát. ésszel kell csinálni. hidd el, ha jól használod, működik

2012. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kaphatok egy térképet? Elvesztem a szemeidben.
2012. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!