Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 19-éves lánynak 30-éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19-éves lánynak 30-éves fiúja legyen, az nagyon rossz?

Figyelt kérdés

A nővéremnek egy 30éves férfi udvaról.

Igaz kedves a fiú meg nem néz ki öregnek ..

De mikor meghallotam a korát mennyi idős , kicsit megrémültem .

Mivel a nővérem 19-éves csak :D

Ki mit gondol ekkora korkülönbségről ?


2012. okt. 6. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Háát szerintem sok.. bár én 21 vagyok a párom 25...

L

2012. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért kellett megrémülnöd? A nővéred 19 éves, vagyis felnőtt nő. Ha arra gondoltál, hogy holnap feleségül is kéri, akkor nem kell aggódnod. Valószínűleg azért udvarol neki, mert még ő sem akarja lekötni magát és nincs is ezzel semmi gond. Szóval ne problémázz ezen, hanem drukkolj nekik!
2012. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én is 19 éves vagyok és bár izgatnak az idősebb pasik, azért csak távolról istenítem őket. :D


De ez személytől függ, a nővérednek ő kell és nem kell izgulnod, tud vigyázni magára, hiszen már felnőtt nő:)



Nyugi, ne féltsd!:D

2012. okt. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fülünyúl ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem vészes. Az egészséges korkülönbség 4-5 év a férfi javára, ez a normális és a leggyakoribb. De a nővéredék 11 év differenciája sem egetrengető vagy megszólandó. Vannak akik 20-30 év korkülönbséggel élnek boldog párkapcsolatban, tehát nem a korkülönbség határozza meg. A nővéred nagykorú, a pasas meg valószínűleg egy benőtt fejlágyú, immáron igazi férfi. A srácok kb. 30 éves korukra érnek meg, úgyhogy én a nővéredet egyáltalán nem félteném, hogy rossz kezekbe került. Sőt.
2012. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem rossz! Elvileg jó mindkettőnek!
2012. okt. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy 30 éves férfinak már hamarosan a családalapításon kellene járnia a fejének. Egy 19 éves lány nem hinném, hogy ilyen tekintetben helyes választás. Persze mire eljutnának arra a szintre, addigra a nővéred sem 19 lesz hanem, kb 24... A bökkenő szerintem annyi, hogy feláldozza egy lehetséges karrier lehetőségét.


de ez csak az én saját szubjektív véleményem... 4-5 év szerintem teljesen korrekt különbség, de 11 az már ennek a duplája, ami szerintem inkább hátrányos, mint előnyös. Persze másrészről meg ott van az, hogy egy olyan párja van, aki már megteremtette a szükséges feltételeket, akivel megalapozott jövője lehet... Mindkét oldalon vannak érvek..

2012. okt. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon elterjedt ez a beteges dolog úgylátom...dehát ha gyerekkorában nem tudott felszedni fiatal pipiket akkor be kell pótolnia valamikor ezt a dolgot
2012. okt. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem rossz.Mindketten felnőtt emberek,el tudják dönteni mit akarnak.Vannak ennél nagyobb korkülönbséggel is jól működő kapcsolatok.
2012. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%

mindenki mondja ezt a csaladalapitas dolgot...

sztem a pasi tudja es erzi mikor szeretne csaladot...

apum 12evvel idosebb anyumnal es itt vagyok..

2012. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmi probléma ezzel. Ilyenkor már nem nagy ez a korkülönbség. Viszont 30 évesen fiúnak lenni, na az rossz.
2012. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!