Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell randin megérinteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randin megérinteni egy lányt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, még sosem volt barátnőm.

A randikon ott akad el a dolog, hogy nem tudom őket megérinteni, még a második randin sem. Ez a probléma abból alakulhatott ki, hogy a szüleim nem szerették egymást, és sosem láttam őket érintkezni stb.

Nem tudom, hogy milyen ürüggyel érintsem meg, mit mondjak stb. Vmiért még úgy sem tudom megtenni, ha egyértelmű jeleket látok, hogy a lány szeretné és/vagy bejövök neki.


2017. júl. 29. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Nah trollok mindig vannak xD funnak jó, de az illető értelmes választ kér.


Alap: A randi önmagába az ismerkedés. Ki milyen, miket szeret stb. Randizhatsz 10emberrel is.

Viszont, ha valaki fele elsül a "kiválasztalak" csók, akkor a többivel stop a randi.


Pl egy kézfogás jöjjön ösztönösen pl séta alatt nyugodtan nyúlj a kezéért, nem fog harapni főleg ha nem is az első randi. Hiszen ha eljött a kövi randira, akkor nincs ellened kifogása, olyannal nem folytatjuk a randit, aki unszimpatikus. Gondolom te se mennél el forditott esetbe.


Ha minimálisan nem nyit egyik fél se a szorongás miatt annak nem lesz jó vége. Ahogy pl a csaj s a srác mindig látják egymást, találkozik a tekintetük, elpirulnak s elnéznek is olykor, de otthon ábrándozik a másikról, suli vagy meló/barátok közt pedig el el mondják mit éreznek, gondolnak. A társaságomban is volt ilyen.

Egyik se lépett a másikuk felé... itt avatkoztunk közbe s hoztuk őket össze. Sokan tartanak félnek a kudarctól vagy csak a másikuk reakciójától. Nem szabad! Lépned kell! S vagy összejön vagy nem, de ha az utobbi, akkor nem mondhatod azt, hogy meg se próbáltad.


Függetlenül attól, hogy szüleid nem voltak jóba az kevés ürügy.

Hiszen a szerelem s azok formái a mesék-filmekben is ott vannak.

Vannak olyan mangák (japán képregény) is ahol olyan jelenetek vannak (néha +18is) hogy magával ragad a sztori, a rajzok pedig szépek. S a különböző személyiségű embereket pl lányoknál is erősen jellemeznek. Pl tsundere (elhagyja a száját flegmán hogy utálja a srácot -miközbe meg oda van érte.)


Ne tétovázz sokat, mert lehet felhagy veled, mert nem érzi azt, hogy vonzó számodra. Egy egyszerű kézfogás alap nyitás a másik fél felé. Vannak olyanok, mint pl én is: amikor megfogtam párom kezét én legbelül oda-vissza voltam s vagyok is érte, jól esik s megnyugtat. (annak ellenére, hogy 5 éve lógunk egymás nyakán)

Búcsúkor ha nem is csókolod meg legalább a puszit nyomd oda ajkai sarkába (az nem is nyomulós, de nyitás felé), esetleg nyugodtan meg is ölelheted, amire szintúgy kétlem hogy harapna bárki.

Próbáld néha elgondolni ezeket a szitukat, ha a csaj tenné meg veled, gondolom nem löknéd el magadtól s lennél rá ideges :P


A többi meg majd adódik s hagyd ösztönösen. Persze ne teperd ágyba 2-3 randi után xD


24/N


S most ahogy leírtam mennyi vagyok az esett le kb annyi voltam, mint te amikor össze jöttem párommal. (fiatalabb tőlem 1.5 évvel ^^)

2017. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én konkrétan megkérdeztem, hogy megfoghatom-e a kezét. A randi végén meg már egymást simogattuk.
2017. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én konkrétan megkérdeztem, hogy megfoghatom-e a kezét. A randi végén meg már egymást simogattuk. Mondjuk ez a második radin volt, de ugyanezen a randin a padról is felkaptam az ölembe, és elkezdtem vele futni, mintha poénkodnék, de a poén csak álca volt, csak hogy hozzá érhessek.:)

Illetve az első randin hozzábújtam és a hátát, illetve a karjait simogattam, mivel nagyon hideg volt és reszketett. Jó ok volt arra, hogy hozzáérjek. Akkor még nem mertem megkérdezni, hogy megfoghatom e a kezét.

2017. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha már kellő képpen feloldótott, tedd rá a kezed a combjára és ha mentek karold át és lesúsztathatod a fenekére, de CSAK tedd rá és NE nyomkodd, mert akkor veszve van minden.
2020. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!