Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hibáztam a randin?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, magasságom 175 cm, testzsírszázalékom 18, arcom nem kiemelkedően szép vagy karakteres. Egyetemre járok ( gépész ) és dolgozok. 1-2 hét online ismerkedés után randiztam egy nővel, akivel kb. 30 percre lakunk egymástól. Ő fiatalabb, 23 éves. 169 cm magas, vékony, kifejezetten kecses és nőies, arca korántsem tendál mai ideál felé, nekem mégis tetszett. Elmondása szerint nem sportol rendszeresen, alkalmanként iszik és dohányzik. Diplomás ( gyógyszerész )



Találkozás egy vidéki városban történt, hangulatos helyen. Mindketten komolyan ismerkedünk, nem futó kalandot keresünk. Beszélgetéssel indítottunk, amely során kiderült, hogy értékrendünk azonos. Mindketten reál szakon tanulunk, ám műkedvelők is vagyunk. A hölgy 10 éve fuvolázik nekem szenvedélyem a képzőművészeti alkotások átélése, régen zongoráztam is. Közös pont az életünkben, hogy rövidesen családot szeretnénk, mindketten árvának mondhatjuk magunkat. Nem volt ez mindig így, csakhogy két éve azon szüleink akikkel jó kapcsolatot ápoltunk, meghaltak. Sorolhatnám még a közös pontokat, hogy vannak közös ismerőseink, közös érdeklődési területeink, stb. de most ettől tekintsünk el!


Több mint kellemes volt az este, később elmentünk egy pizzériába is. Már akkor rokonszenvet éreztünk egymás iránt. Őszintén beszéltünk a másikhoz, megérintettük egymást, viccelődtünk, nevettünk, szinte végig mosolyogtunk. A randi végén megkérdezte, hogy akkor mikor végzek a sulival. Mondtam, hogy 23 évesen kezdtem, passziváltam 3 szemesztert a munka miatt így még kb 2 év van hátra a bsc-ből. Úgy éreztem, lehettem volna dominánsabb is ezen röpke 3-4 óra alatt. Talán nem kellett volna ennyire őszintének és szókimondónak lenni.


Kapcsolatai terén sikertelen nőről beszélünk, sajnos túlnyomóan rossz tapasztalatai vannak. Nekem érzelmileg vegyesek, több hosszabb rövidebb kapcsolattal a hátam mögött. Önzetlenül megtettem volna ennek a lánynak azt is amit másnak nem. Úgy éreztem végre megtaláltam szellemi társam elfogadható testben. Eddig csak néhány alkalommal éreztem ilyet, igaz ez most erős érzésekkel, sőt érzelmekkel töltött el, lett úrrá rajtam.


Másnap úgy véleményezte, hogy fantasztikus est volt, akár testvérként is tekintene rám, bár, hogy ez a szimpátia átalakulhat-e párkapcsolattá, az erősen kérdéses.


Teljesen összetörtem , ma is alig tudtam dolgozni és magam alatt vagyok.


Lényeg az, hogy barátzónába tett sajnálatomra.


Szerintetek hol hibázhattam? Vagy ha nem hibáztam akkor mivel növelhetném az esélyem hasonló érdeklődásű nőknél?


Köszönöm szépen, hogy olvastál! Ha ezen pár perc alatt megfogalmazott szöveg alapján érthetetlen valami, de ha ezt feloldanám akkor képes lennél érdemben tanácsot adni, akkor tedd fel kérdésed!



2017. aug. 2. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Milyen autóval mentél a randira?
2017. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
Ott ,hogy egyáltalán elmentél és nem egy k*rvát toltál inkább miközben röhögsz jóízűt azon ,hogy a csaj fölösbe vár.
2017. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem hibáztál semmit. Te magadat adtad, a nőnek meg nem jöttél be. Korrekten meg is mondta. Ez van. A visszautasítás az ismerkedés része, el kell fogadni.


Az viszont növelné az esélyeidet, ha ezt a rettentően idegesítő, tenyérbemászó stílust levetkőznéd. Komolyan úgy beszélsz, mint valami félig átizzadt flanelingben feszítő hetvenéves úriember, aki éppen egy HÉV megállóban üzemelő talponállóban fogyasztja a dobozos Kőbányait és a régi szerelmi életéről számol be alkalmi ivócimboráinak, vagyis mindenkinek, aki körülötte áll.


Ha ehhez a stílushoz olyan szörnyűségek is társulnak, mint szandálzokni vagy pinabajusz, akkor az is egy újabb terület, ahol van még mit melózni.


Továbbá én úgy képzelem el, hogy vagy nagyon vékony vagy vagy pedig olyan puha és hájas. Szóval esetleg némi fizikumot sem ártana növeszteni.


Ja és végül. Legyél már egy kicsit magabiztosabb és ne vizelj már magad alá ennyire látványosan attól, hogy szimpatikus neked egy nő.

2017. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves Toma András (3. válaszoló )!


Nincs arcszőrzetem, atléta voltam, most konditerembe járok, jó kondiba vagyok, 85 kg körüli vagyok.


Szellemes válasz egyébként!

2017. aug. 2. 17:46
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem hibáztál semmit, azon kívül, hogy az online ismerkedésnek ez az átka, hogy amíg írásban úgy tűnik, hogy két ember lelke tökéletesen szimpatizál egymással, és a legjobb képek átküldése miatt is úgy érzi, hogy minden szuper, a valóságban könnyen rájöhet az ember, hogy valahogy máshogy képzelt el, és csalódott. Ez nem jelent semmi rosszat, lehetséges, hogy a valóságban nem tetszel neki annyira, de nyilván az is lehet, hogy még gondolkozik. Én azt mondom várj egy kicsit, mondjuk két hetet, és ha semmi nem történik,hagyd elmenni. Nem kell erőszakosnak lenni, egyszer bőven elég érdeklődni. Ha nem jön össze, van még elég hal a tengerben, olyan, aki kedves, okos, szép, inteligens, szeretetreméltó, csak körül kell nézni. Egyet tanulj meg nagyon, mert nagyon fontos, és a későbbiekben is hasznos: soha ne tegyél fel mindent egy lapra! Ismerkedési fázisban pedig soha ne várj el semmit se magadtól,se a másik féltől,mert a nevében is benne van "ismerkedés",nem ígéret a jövőre nézve, játék, vagy összejön, vagy nem. ;) 24/l
2017. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az első válaszban is van igazság!

Vonattal mentem, mivel nincs autóm. ( jelenleg )

2017. aug. 2. 17:49
 7/19 Diavolino44 ***** válasza:
Ha testverkent tekint rad, akkor az a te hibád. Milyen fizikalitasig jutottak el?
2017. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5. válaszoló! Köszönöm tanácsod! Már elengedtem pár nap után. Nehéz lett volna látni mégegyszer úgy, hogy nem remélhetek. Kb 3 hetente randizok mostanában, nem görcsölök rá, nem várok el semmit a másiktól. Bár magammal utólag is elégedetlen voltam, kicsit feszült voltam az elején.
2017. aug. 2. 17:52
 9/19 A kérdező kommentje:
7-nek : ölelés, érintés. Nem akartam tolakodó lenni egy csókkal. Annál távolságtartóbb volt, nem adott rá alkalmat. Pofont meg nem akartam hazáig viselni. Nekem nem áll jól.
2017. aug. 2. 17:54
 10/19 A kérdező kommentje:
2-nek : Sajnos ismerek olyan embert mint te. Miattuk is én szívok.
2017. aug. 2. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!