Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hibáztam a randin?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, magasságom 175 cm, testzsírszázalékom 18, arcom nem kiemelkedően szép vagy karakteres. Egyetemre járok ( gépész ) és dolgozok. 1-2 hét online ismerkedés után randiztam egy nővel, akivel kb. 30 percre lakunk egymástól. Ő fiatalabb, 23 éves. 169 cm magas, vékony, kifejezetten kecses és nőies, arca korántsem tendál mai ideál felé, nekem mégis tetszett. Elmondása szerint nem sportol rendszeresen, alkalmanként iszik és dohányzik. Diplomás ( gyógyszerész )



Találkozás egy vidéki városban történt, hangulatos helyen. Mindketten komolyan ismerkedünk, nem futó kalandot keresünk. Beszélgetéssel indítottunk, amely során kiderült, hogy értékrendünk azonos. Mindketten reál szakon tanulunk, ám műkedvelők is vagyunk. A hölgy 10 éve fuvolázik nekem szenvedélyem a képzőművészeti alkotások átélése, régen zongoráztam is. Közös pont az életünkben, hogy rövidesen családot szeretnénk, mindketten árvának mondhatjuk magunkat. Nem volt ez mindig így, csakhogy két éve azon szüleink akikkel jó kapcsolatot ápoltunk, meghaltak. Sorolhatnám még a közös pontokat, hogy vannak közös ismerőseink, közös érdeklődési területeink, stb. de most ettől tekintsünk el!


Több mint kellemes volt az este, később elmentünk egy pizzériába is. Már akkor rokonszenvet éreztünk egymás iránt. Őszintén beszéltünk a másikhoz, megérintettük egymást, viccelődtünk, nevettünk, szinte végig mosolyogtunk. A randi végén megkérdezte, hogy akkor mikor végzek a sulival. Mondtam, hogy 23 évesen kezdtem, passziváltam 3 szemesztert a munka miatt így még kb 2 év van hátra a bsc-ből. Úgy éreztem, lehettem volna dominánsabb is ezen röpke 3-4 óra alatt. Talán nem kellett volna ennyire őszintének és szókimondónak lenni.


Kapcsolatai terén sikertelen nőről beszélünk, sajnos túlnyomóan rossz tapasztalatai vannak. Nekem érzelmileg vegyesek, több hosszabb rövidebb kapcsolattal a hátam mögött. Önzetlenül megtettem volna ennek a lánynak azt is amit másnak nem. Úgy éreztem végre megtaláltam szellemi társam elfogadható testben. Eddig csak néhány alkalommal éreztem ilyet, igaz ez most erős érzésekkel, sőt érzelmekkel töltött el, lett úrrá rajtam.


Másnap úgy véleményezte, hogy fantasztikus est volt, akár testvérként is tekintene rám, bár, hogy ez a szimpátia átalakulhat-e párkapcsolattá, az erősen kérdéses.


Teljesen összetörtem , ma is alig tudtam dolgozni és magam alatt vagyok.


Lényeg az, hogy barátzónába tett sajnálatomra.


Szerintetek hol hibázhattam? Vagy ha nem hibáztam akkor mivel növelhetném az esélyem hasonló érdeklődásű nőknél?


Köszönöm szépen, hogy olvastál! Ha ezen pár perc alatt megfogalmazott szöveg alapján érthetetlen valami, de ha ezt feloldanám akkor képes lennél érdemben tanácsot adni, akkor tedd fel kérdésed!



2017. aug. 2. 17:34
1 2
 11/19 Lazy Lover ***** válasza:
te semmit nem jöttél be a nőnek ennyi
2017. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem barátocskám, te saját magad elcseszettül idealista és érzelgős,a valósághoz semmi köze álomvilágod miatt szívsz.
2017. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12-nek : Miképp definiálnád azt a fogalmat, hogy valóság? Vagy ha ez nem megy, miben változtassak szerinted? Mik azok a pontok amiben ézésed szerint elhagytam az objektív valóságot?
2017. aug. 2. 18:11
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Számomra nagyon idegesítő ez a körülményes fogalmazási stílusod. Attól például nem tűnsz műveltebbnek, hogy a szükséges helyekről is lehagyod a névelőket, inkább erőltetett lesz az egész. Légy lazább inkább! :)


Ha viszont nem ez riasztotta el a nőt, ami amúgy valószínű, akkor egyikőtök sem hibázott. Megtörténik olyan, hogy egyszerűen nem vonzódik hozzád, attól még nem kell elátkozniuk őt itt egyeseknek.

2017. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az online ismerkedést hol tolod barátom?
2017. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Diavolino44 ***** válasza:

Akkor ezzel szamomra meg is valaszoltad. Bar fogalmam sincs az erintes mit jelent, de az oleles gondolom a csok helyett volt.


Ha barmelyik not megkerdezed szereti-e a ramenos pasikat. 10 bol 9 azt fogja mondani, hogy o aztan utalja. De a vegen megis azzal jon ossze. Igen, a zarkozott normalis lanyok is.

Nezd meg mi a legnepszerubb "romantikus" irodalom jelenleg. A szurke 50 arnyalata. Miert? Mert a gazdag befolyasos, herceg nem tud parancsolni az osztoneinek es elcsabitja a fejet egy no, akinek az eg vilagon semmit nem kell erte tennie. Amilyen bugyuta a sztori annal melyebb pszichológiai tanitas van mogotte. Tokeletesen leirja azt ami a legtobb no fejeben megfogalmazodik.

Igen igazad van, kell az, hogy a no biztonsagba erezhesse magat veled, mint egy testverrel vagy egy barattal. De ott kell lennie annak a feszultsegnek, hogy uristen mi fog a kovetkezo pillanatban tortenni, s ez a feszultseg amit a nok "kemianak" neveznek.

Persze tudom, hogy ha megakarod csokolni es visszautasit akkor az egesznek lottek, de ez nem igy van. Neki mehetsz otszor a csoknak, de ne a randi vegen.

S mi van, ha a lany azt, mondja nem vagyok meg erre keszen, nagyon nyomulsz stb. Egyszeruen bocsanatot kersz, s megmondod, hogy mint no nagyon szepnek talalod, nehezen tudsz uralkodni magadon. Ez egy iszonyuan nagy bok egy nonek. Mert ezzel legyezgeted az o noiseget.

Most a fizkalitast ne ugy vedd, hogy 2 perc utan ramarkolsz a fenekere. Szepen lassan fokozatosan, mar a randi elejetol. Megsimogatod a karjat. Atoleled, birizgalod a hajat. Kezen fogva setaltok. Ezert nem fog pofan vagni egy no sem, azert viszont igen, ha nulla fizkai kapcsolodassal a vegen megprobalod "lekapni".


Estek kb 10% ban a csaj megsertodik es hazamegy. DE en oszinten ketlem, hogy abbol a randikbol barmi is lett volna egyebkent. Az a parkapcsolat ahol a no iranyit, ott nincsenek rendjen a ferfi-noi szerepek. Egyszeruen nem fog mukodni a szexualitas a kesobbiekben.

2017. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Diavolino44 ( 16-os )


Tartalmas válasz! Köszi!


Elismerem, hogy szükségük van erre a feszültségre, de mi haszna? Kell a bizonytalanság ? A kiszámíthatóság unalmas?

2017. aug. 2. 20:19
 18/19 anonim ***** válasza:
Ott qrtad el, hogy nem csókoltad meg akkor, amikor tapiztátok egymást, mosolyogtatok. Egy óvatlan pillanatban le kellett volna kapnod. Nem árt néha csendben is maradni, nem kell mindent kifecsegni, nem porszívóügynök vagy, hanem férfi, aki puncit szeretne és barátnőt egy az egyben, jobb esetben. A nők szeretik, ha korrekt vagy, de kicsit kattoghatnak rajtad, ne játszmázz, de ne is fecsegj annyit és főleg ne mézes-mázosan.
2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Diavolino44 ***** válasza:

Nem az a lenyeg, hogy szorakoztato vagy unalmas, hanem az, hogy az a beszelgetes mennyire szol barat - barat szemszogbol, vagy mennyire ferfi -no szemszogbol.

Soha senkinek nem szoktam tanacsolni, hogy legyel az a bunko akit semmi mas nem erdekel csak a pi.a. De azt se, hogy az egesz randi csak a komfortepitesrol szoljon.

Volt egyszer egy lany ismerosom, aki elmondta, hogy o egy randin vagy tizszer elkepzelte azt, hogyan fognak kinezni az oltarnal, vagy mikeppen nem lesz az egeszbol semmi. A nok kombinalnak. Beloled lesz a lanynak egy 3-4 oras kivonata, ami alapjan eldonti akar- e tobbet vagy sem. S ha az a 3-4 ora arrol szol, hogy jol elvagytok, kellemesen elbeszelgettek. Akkor a racionalis enjet tokeletesen kielegitetted, de az emocionalisat nem. Muszaj szinesitened a palettat.


"A ferfiak gyengeje a szemuk, a nok gyengeje a fuluk. Ezert hazudnak a ferfiak, es ezert sminkelnek a nok." Kozhelyes mondas de igaz. Te mi alapjan dontod el, ez a no noies vagy sem? Azok a karakterek amik latszodnak, szep mellek, formas fenek, telt ajkak, csipo derek arany. Minden ami azt sugalja, hogy ez a no jo anya lenne. Igy vagyunk bedrotozva.

Ezzel szemben a nonek, ki kell deritenie, mennyire vagy ferfias, mert kis tulzassal, a kulso nem erdekli oket. Lehet szep a pofid, de kit erdekel, ha nem tudsz elelmet szerezni s ehen fog halni a csalad. Ezert neked valamilyen formaban muszaj kommunikalnod azt, hogy mennyire vagy ferfias. Ezt a no nem latja rajtad, mint ahogy mi latjuk egy non. S ennek a legjobb modja a testiseg, az erintes.

Vannak egyebb megoldasok is de en annyira nem vagyok, jo a szobeli kommunikacioban. pl ha beszeltek egy temarol, eszervekkel siman lehet vitatkozni is a randin. Nem csak imformacio-csererol szol az egesz, hanem neked is van egy velemenyed neki is es ezt utkoztetitek, ez azt arulja el rolad, hogy a kapcsolatba, nem az lesz, hogy a no mond valamit, s te azt mondod, igen dragam, ahogy te szeretned, hanem mersz kiallni a sajat velemenyed mellett. Ez nekuk hulyesegnek tunik, de ne feled el a lany egy 3-4 ora alapjan hozza meg a dontest. Lehet te a 3-4 randin mikor lefekszetek, akkor szetteped a ruhat ami rajta van, neki vagod a konyhapultnak es ugy dug.od mnt ha ezen mulna az eleted, de ez egy kellemes, mosolygos beszelgetesbol nem fog lejonni a lanynak.

A masik ami szinten jo a szexrol valo beszelgetes. Azzal szinten azt kommunikalod, ez egy ferfi-noi kapcsolat, nem kenyes szamodra a tema, hisz lassuk be ez egy termeszetes dolog, ha van merszed ezt felhozni Szemelyesen, akkor, tuti nem egy Nyul Bela vagy. Bar en ezt nem szoktam alkalmazni, mert nekem telesen termeszetes, hogy ott van a lany es meg akarom erinteni, erezni akaroma boret, le akarom rola huzni a bugyit, kulonben nem talalkoznek vele. Ha en meg plusszba felhoznam a szex temat, azzal azt sugalnam a lanynak, hogy csak szex erekel. S azt a fajta ramenosseget, valoban nem toleraljak jol.

2017. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!