Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak szexre ment vagy én hibáztam el a randin valamit?

Figyelt kérdés
Randizta egy tőlem 10 évvel idősebb sráccal. kb 6 órán át együtt voltunk, sokat nevettünk, én úgy éreztem mintha fellegekben járnék. és rajta is ezt láttam! búcsúzáskor még kapun is bekísért majd úriemberként 2 puszival elment. Másnap végig izgultam keres-e de nem keresett. Következő nap ismét nem keresett. Estefele ( fél 8) megláttam hogy facebookon fent van de rám nem ír..nem bírtam ki és ráírtam és megkérdeztem hogy komolyan így akart eltűnni? aztmondta most kelt fel és EZUTÁN akart hívni :) lényeg hogy kinyögte hogy nagyon megkedvelt, jól érezte magát, de eszébe jutott a talin hogy mi rövidtávon jönnénk ki jól és nem lennénk jó élettársak - ezt így írta.és hogy tart attól hogy következő talin is ez eszébe jutna, úgy tűnne mintha kihasználna. továbbá más a mentalitásunk,valóban kijön az a 10 év, mert neki természetes hogy 1 napig nem keresi a csajt->nincs számonkérés. Ti értitek a viselkedését? Barátnők szerint szexre ment, nekem meg azt hajtotta végig hogy ő már keresi az igazi társát, egy normális lányt. Amiket mesélt kikkel találkozott eddig, én normálisabbnak tartottam magam tőlük és ő is ezt mondta rólam .. Akkor hol hibáztam el? Véleményeket várok, normálisakat! Köszönöm.

#szex #első randi #kapcsolat #élettárs #hibák első randin #szexre ment
2013. júl. 5. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Te 12 vagy ő meg 22?
2013. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen annyi, hogy nem hangolódott rád annyira, mint te rá. Ha szexre menne, találkozna úja és megpróbálna befűzni, hiszen látta, hogy te odáig vagy érte.
2013. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te sehol nem hibáztál semmit egyszerűen csak ő rakott bele egy dupla csavart de ezt talán te is látod. Nem lennék én benne olyan biztos hogy csak te vagy az egyetlen csaj neki abban a két napban mással is randizhatott meg stb. Egyszerűen csak nem nyomul feltűnően.
2013. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

figyu csak a szexre ment mert énis csak ara szoktam menni :D

:D :D :D :D

2013. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a srác 25, vagy afölötti. Nincs ebben semmi fura. Nekem is van olyan, hogy meló után arra van energiám, hogy elmenjek az ágyig, nemhogy még törjem magam valakiért... igen, ezt jelenti az a 10 év... szerintem nem viselkedett furán, inkább csak megijedt, amiért letámadtad. Azt nem kellett volna.

Mellesleg a férfi általában elég egyszerű állat, azt mondja amit gondol. Nincs rajta mit megérteni, ha tudsz magyarul, érted amit mond.


F

2013. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!