Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem csókoltam meg a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csókoltam meg a harmadik randin sem. Végzeteset hibáztam? 17F

Figyelt kérdés

Sziasztok... :(


Nem csókoltam meg a harmadik randinkon... :,( És most úgy érzem, hogy ez volt életem eddigi egyik legnagyobb hibája és most ritka sz.rul érzem magam... :( Tudom, hogy meg kellett volna csókolnom a végén, DE NEM TUDTAM, MIT TEGYEK!!!! Öszzezavarodtam!!! :,( Még nem csókolóztam és összezavarodtam a végén... A lány ugyan megigérte a vége elött hogy jön majd egy negyedikre, de nem tudom hogy most HIBÁZTAM-E?????? Mondték, hogy azt az ember érzi, ha kell a csók, de én, én... Összezavarodtam és nem tudtam mit tegyek!!!!!!! :,( A Margit-szigeten voltunk sétállni és hazáigkísértem... Mélységesen csalódtam magamban és teljesen padlón vagyok!!!! Mindenki bátorított hogy csókoljam meg, DE EGYSZERŰEN NEM MENT!!!! Pedig imádom a lányt!!!!!!!! És a csókra mindennél jobban vágytam!!! Ki lehet még legközelebb javítanom ezt a hibát??? Vagy nem és jobb is, ha felhagyok a csajozással... ITT VOLT A NAGY LEHETŐSÉG ÉS NEM TUDTAM MIT KELL TENNEM! Megcsókoljam vagy ne, nem tudtam dönteni!!! :,(


2010. júl. 3. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugi nincs semmi baj :)

ha tényleg tetszel a lánynak és bejössz neki akkor ő is nagyon várja már a csókot :)

a következő randin csak nyugott és csöndes helyen legyetek és akkor csak eljön a pillanat. ha mégsem akkor nézz méllyen a szemébe és mosolyogj. akkor talán megjön a pillanat varázsa :)

lényegében ne görcsölj :D

L/18

2010. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért olyan bűvös dolog ez a harmadik randi. Ha nem csókoltad, akkor nem. Majd legközelebb. Ha akarod.

No, szedd össze magad azonnal, ne töketlenkedj, a lányok nem szeretik a határozatlan, nyámnyila pacákokat!

2010. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megteheted a 4. randin is :)
2010. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért baj,hogy nem csókoltad meg a 3. randin?A 3. randin csókolózni kell,ez valami szabály,vagy mi?Talán kényszerbetegek vagytok?
2010. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2010. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megynyugtató válaszokat! :) Igen, szerintem tetszem neki, máskülönben nem jött volna el a harmadik randira, plusz volt nagyon sok fantasztikus élményünk a találkákon... :) A gond csupán az, hogy tapasztalatlan vagyok és féltem, hogy esetleg nem-e végzetes hiba ha nincs a harmadik végén sem. De nagyon jól éreztük magunkat mindeggyiken, beszéltünk nagyon sokat, bókoltam neki ami most is nagyon jól esett neki... ^^ Rendben, akkor a negyedike kijavírom. :) Köszönöm a bátorítást!
2010. júl. 3. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj szegény! Azért nem kell így nekikeseredni! Fel ne hagyj emiatt a csajozással, te! :D Hívd el újra a lányt, minél hamarabb! - valószínűleg megfordult a fejében, hogy nem tetszik neked annyira - de szerintem el fog menni, ha újra elhívod, mert megkönnyebbül, hogy na akkor mégis bejön neked. Amíg nem tudtok találkozni, addig is hívd fel, vagy írj rá msn-en. Ha keresed, érdeklődsz, azzal sokat javítasz a helyzeten.


Amúgy meg:

Sokkal jobb az, ha nem is sieted el a csókot, de keresed, hívod, írsz neki, mintha első este megcsókolod, aztán meg nem keresed. Én nőként ezt mondom...

2010. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

úgy csinálsz mintha visszafordíthatatlan hibát vétettél volna:O

pedig semmi baj nem volt, ott a . randi vagy az 5. akkor csókolod meg amikor akarod, vagy majd ő megcsókol ha már nem bír várni:D

semmi baj nem történt:D am ha bátor vagy és meg mered kockáztatni, írj neki 1 sms-t: kérlek, gyere el velem egy negyedik randira is, meg akarlak csókolni.


ha tetszene nekem a srác és kapnék tőle egy ilyen sms-t kibújnék a bőrömből, és sztem te is esélyes vagy arra hogy bejössz neki ha már 3 randin is ott volt:D

sok szerencsét, biztosan összejön majd neked a lány:)

2010. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért 17 évesen már illik a harmadik randin csókolózni, de nem hiszem, hogy annyira nagy hiba lenne ha nem. Majd a következőn.
2010. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem fog össze dölni a világ

ottvan a következö randi is majd akkor bepotolod =P

16L

2010. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!