Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet engem szeretni?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok. Eddig egyetlen egy kapcsolatom sem volt. Valahogy mindig úgy alakult a dolog, hogy kosarat kaptam. Sok lánynál próbálkoztam már, de egyik sem jött össze. Voltak olyanok, akik nagyon megalázóan adtak kosarat, ami rossz hatással volt rám. Most van valami egy lánnyal. De ő bizonytalan. A legjobb barátja vagyok. Tudja mit érzek, tisztában van vele. Két hónapja egy estén ő dőlt rá a vállamra. Ő kezdte el. Azóta meg hezitál, mert elmondása szerint többet érez irántam, mint legjobb barát, de nem tudja hogy mit, és hogy ez pontosan honnan jön. Ha együtt vagyunk, kézen fogva sétálgatunk, ha úgy alakul, a nyakra puszikig halad a dolog. De semmi több, csókolni nem enged.

Nem tudunk mindig találkozni, olyankor videochat van. Sokszor hallom tőle, hogy nagyon szeretne látni, nem jó, hogy olyan messze vagyok. Nem bírja nélkülem, mégis hezitál. Ezeket persze megosztja velem, ami nekem rettenetesen rossz érzés.


Most már nem tudom mit tegyek.



2017. aug. 10. 10:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Fél attól, hogy elrontja.

Eddig az előző kapcsolataiból kb azt vette le, hogy ő utána a fiúnak sokkal jobb lett, boldog lett, gyakorlatilag megmutatta nekik milyen jó dolgok vannak.


Nem akarja nálam ezt elrontani, csak akkor szeretne belevágni, ha úgy érzi, már nem tudja elrontani.

2017. aug. 10. 11:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor valamiféle félelem, önbizalomhiány uralkodik a lányon. Az a baj, hogy ezt csak ő maga tudja leküzdeni.


... Vaagy, a kezedbe veheted az irányítást. :)


21/L

2017. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért sajnálod őt? Nem tartozol felelősséggel az ő félelmeiért. A saját életedért igen. Mondd meg neki, hogy bánt ezzel a viselkedéssel és nálad itt a határ. Vagy szeret és tesz érte, vagy nem. Sajnálatból, óvatoskodásból és állandó bizonytalankodásból kapcsolat soha nem lesz! Lépni kell, vagy neked, vagy neki. Elég a sok rizsából, kifogásgyártásból! 2 hónap bőőőven elég volt belőle! Nem vagytok tinigyerekek!
2017. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fektesd meg, komolyan. Nyilván nem kell megerőszakolni, de ha helyzetbe kerültök, kezdeményezz, ne hagyd, hogy ő irányítson. Jó lesz neki is. Ha meg továbbra is ellenáll, akkor lehet továbbmenni, nem kell a pincsikutyájának lenni.
2017. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!