Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem ezt. Engem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt. Engem miért nem tud szeretni senki?

Figyelt kérdés
Nem várom el hogy bárki sajnáljon illetve nem sajnáltatom magam. De úgy érzem egyszerűen hogy már nem bírok tovább élni. Persze megölni nem ölném meg magam, de ez az életuntság érzése van bennem. Emberi kapcsolataim sosem voltak jók. Nem vagyok egy szeretetre méltó ember, mert engem még soha az életbe nem szeretett senki semmilyen módon. Sokszor volna sírni kedvem, szinte állandó bennem a feszültség. 24/l
2015. szept. 11. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha nem az eddigi sémáidat követnéd, hanem te kezdenéd el szeretni az embereket? Kezdésnek neked szerintem ez tökéletes lenne.
2015. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Egy 24 éves nő éppen a legjobb korban van. Érett, de mégis fiatal, testre rendszerint kívánatos.


Ha nem szeretnek téged, akkor bizonyára a belső értékeiddel van a baj, tudtodon kívül. Javaslom, hogy tarts önvizsgálatot.

2015. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mi a baj? Ha gondolód írhatsz nekem privátot.
2015. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Önmagamat úgy látom unalmas vagyok a csendességem miatt.
2015. szept. 11. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy vagy unalmas. Épp csak nem értenek hozzád a férfiak, mert mindegyik csak meg akar dugni, ahogy az egyes is írja. Majd jönni fog egy olyan ember, aki tudja, hogyan nyisson meg, aztán beindulsz, mint egy gép. :) No para.
2015. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Ne sajnáltasd már magad ha Vki segiteni akarna,azt meg lexarod
2015. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
ohh de sajnállak :'(
2015. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Clark Kent.. ***** válasza:

A csendes lányokat azért nem szeretik, mert gátlásosak és nincs sok véleményük a dolgokról.


Legyél nyíltabb, szókimondóbb, és közvetlenebb. Akkor majd szeretni fognak.

2015. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Engem miért nem tud szeretni senki?


Megmondom; ezert -> "Nem vagyok egy szeretetre méltó ember"


Ha ilyen fos velemenyen vagy magadrol, akkor hogy a tokombe varod el masoktol hogy szepet es jot gondoljanak rolad?

Miert masoktol varod el, hogy szeressenek, amikor sajat magadat keptelen vagy szeretni egy kicsit legalabb.


Amint elkezded megszeretni onmagad, egy uj vilag fog kinyilni elotted! Addig meg csak orlodsz az onsajnalatban meg az onszanalomban.


"mert engem még soha az életbe nem szeretett senki semmilyen módon" na azert ez nem ilyen dramai, kizartnak tartom, hogy nincs egy anyukad, apukad, nagymamad, ovoneni, osztalyfonok, barat, aki fiatal eleted soran ne erzett volna irantad egy pici szeretetet.


Vegyel egy kutyat, az majd megmutatja milyen onzetlenul allandoan szeretve lenni. Vegyel rola peldat, ha mar annyi eszed nincs hogy erre egyedul rajojjel.

2015. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátnőm. Tényleg szerettem. És próbáltam vele megértetni, hogy értékes ember és igenis joga van ahhoz amihez mindenki másnak is. Mindig magát hibáztatta. Aztán egyszercsak engem és lelépett. Utána meg sírt, hogy mit tett. És megbánta. De nem jött vissza, mert "ő már így döntött". Pedig vártam...
2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!