Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem ezt. Engem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt. Engem miért nem tud szeretni senki?

Figyelt kérdés
Nem várom el hogy bárki sajnáljon illetve nem sajnáltatom magam. De úgy érzem egyszerűen hogy már nem bírok tovább élni. Persze megölni nem ölném meg magam, de ez az életuntság érzése van bennem. Emberi kapcsolataim sosem voltak jók. Nem vagyok egy szeretetre méltó ember, mert engem még soha az életbe nem szeretett senki semmilyen módon. Sokszor volna sírni kedvem, szinte állandó bennem a feszültség. 24/l
2015. szept. 11. 22:06
1 2
 11/15 Blade Bone ***** válasza:
Kezdetnek, vegyél magadhoz egy kiskutyust. :)
2015. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Clark Kent.. ***** válasza:
Majd most kapsz egy rakás privátot, úgyhogy lesz elég rajongód. :D
2015. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokszor elgondolkodom,hogy ezeket a kérdéseket valóban nők írják ki,mert nehéz elképzelnem,hogy senki nem közeledik egy nőhöz,akármilyen csendes. Én is csendes vagyok, mégis voltak, és vannak haverjaim, szinte mindenféle ember. Ha valóban nő a kérdező, és írnék neki privátot, a nyakamat rá,hogy nem válaszolna, csak kiírják az ilyen kérdéseket,de ha nyitna az ember, akkor még csak válaszra sem méltatják.
2015. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Először kezd el sajàt magad szeretni, majd mindent és mindenkit a vilàgon. :)
2015. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom viszont, hogy ne akarj mindenkit szeretni a világon, és nem minden ember mond igazat, bár 24 éves létedre, ezt biztosan tudod. - legalább is bízom benne ;) - Sajnos olyan világban élünk, ahol, ha elvégzel egy főiskolát, és nem kapsz állást, előbb utóbb megöl az unalom. Írták már, hogy fogadd el önmagad. Én is ezen a szálon szeretnék kiindulni. Utána ha ez megvan, találj olyan barátokat, akik azért szeretnek amilyen vagy. DE ne keress sokat. Egy két ember bőven elég, ugyanis a túl sok baráttal felületes leszel. Mindig a minőségre, és ne a mennyiségre menj. De szerintem ezt is tudod. Nekem 2 barátom volt, az utóbbi 1 napba mindkettőben csalódtam, szóval valóságban egy csónakban evezünk kedves kérdező, olyannyira, hogy szinte szórul-szóra - kivéve a szuicid hajlamot - igaz rám a rövid magyarázatod. Ha gondolod, és van kedved, beszélgethetünk. egy zenész-tanárképzős. :) 24F
2015. szept. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!