Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet engem szeretni?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok. Eddig egyetlen egy kapcsolatom sem volt. Valahogy mindig úgy alakult a dolog, hogy kosarat kaptam. Sok lánynál próbálkoztam már, de egyik sem jött össze. Voltak olyanok, akik nagyon megalázóan adtak kosarat, ami rossz hatással volt rám. Most van valami egy lánnyal. De ő bizonytalan. A legjobb barátja vagyok. Tudja mit érzek, tisztában van vele. Két hónapja egy estén ő dőlt rá a vállamra. Ő kezdte el. Azóta meg hezitál, mert elmondása szerint többet érez irántam, mint legjobb barát, de nem tudja hogy mit, és hogy ez pontosan honnan jön. Ha együtt vagyunk, kézen fogva sétálgatunk, ha úgy alakul, a nyakra puszikig halad a dolog. De semmi több, csókolni nem enged.

Nem tudunk mindig találkozni, olyankor videochat van. Sokszor hallom tőle, hogy nagyon szeretne látni, nem jó, hogy olyan messze vagyok. Nem bírja nélkülem, mégis hezitál. Ezeket persze megosztja velem, ami nekem rettenetesen rossz érzés.


Most már nem tudom mit tegyek.



2017. aug. 10. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért mész ebbe bele? Fogod a kezét és úgy sétálsz, puszilgatod, de csak amennyit ő enged. Megértem, hogy mindketten bizonytalanok vagytok, de egy kapcsolat kölcsönösségen alapul. Nem veszed figyelembe a saját igényeidet. Nem attól lesz barátnőd, hogy átmész kiskutyába, aki szótfogad. Lehetnek és legyenek is igényeid, és ezt ki is fejezheted. Miért félsz elmondani, hogy neked ez így nem jó? Nem vagy elég magabiztos (bár érthető okokból, de akkor is). Felnőtt emberek vagytok, ki kell mondani a dolgokat. Romantikus ez a hezitálás egy darabig, de egy idő után valaki sérülni fog. ÉS ha nem húzol határokat és nem lépsz határozottan, akkor ebből azért nem lesz semmi, mert megszűnsz férfinak tűnni.
2017. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne? A parkereses nehez dolog egyebkent is.


A lanynak a helyedben kedvesen megmondanam hogy ez igy nem jo es dontson mit szeretne. Ne talalkozzatok, ne beszeljetek, adj neki idot eldonteni es tartsd utana tiszteletben a donteset. Felesleges ezzel kinozni magadat, csak megorulsz es addig se lesz eselyed azoknal a lanyoknal akik nem ilyen bizonytalanok.

2017. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem egyszer hallottam már barátnőktől, hogy bárcsak egy férfi lenne annyira határozott, hogy úgy szenvedélyesen, magabiztosan átvenné az irányítást. Nem mondom, hogy ebben az esetben működne biztosan, de én, ha férfiként ebben a helyzetben lennék, biztos, hogy kimutatnám a szenvedélyt, amit érzek, és megcsókolnám. Aztán időt hagynék neki, hogy megeméssze, és végig gondolja, hogy jó volt-e vagy sem, szeretné-e vagy sem. Néha egy kis előrelépés nem baj, a "hát nem is tudom, nem hiszem, hogy akarom" az nem jelent nemet. Az nem tudom-ot jelent. Én átbillenteném és akkor lenne miről döntenie. Így csak elképzelései lehetnek.
2017. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt. Lehet ez a gond.

Kettős a viselkedése. Van, amikor nagyon jól fogadja a dolgokat, és még ő is kezdeményez, de van, amikor csak rosszat okozok azzal, hogy szeretem.


Lassan kezdem azt érezni, hogy nekem ezt az egész témát el kéne engednem, mert nem nekem való

2017. aug. 10. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon is lehet! Én imádlak téged, édes testvérem.


Te szintedhez közeli emberekkel ismerkedj. Legjobbat néked.

2017. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kért időt, kapott, kap is. De ez már két hónapja tart. Én még mindig bizonytalan
2017. aug. 10. 11:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha meg ennyi ido utan is bizonytalan akkor zard le a dolgot, nem lesz belole semmi.
2017. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2 hónapja? Egész pontosan mire vársz? Hogy azt mondja, 8-10 hét után, hogy oké, meggondoltam, leszek a barátnőd? Tudja, hogy vársz, kitapasztalta. Ez akármeddig elhúzható. Aztán vagy talál mást, aki nem hajlandó várni, vagy nem, de megtart tartaléknak, amikor épp öleléshiánya van. Tiszteld saját magad jobban! 2 hónapja hagyod, hogy valaki így bánjon veled! Lehet téged szeretni! Kezdd azzal, hogy TE szereted saját magad!!!
2017. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Két hónapja kínlódtok? 23 éves vagy nem 13!!! Ha ennyi idő alatt nem hajlik még csak egy csókolózásra sem, akkor nincs miről beszélni.

Légy határozott öleld át és csókold meg!

Ha elutasítja, akkor ott a vége és kész, nem is akart tőled semmit, csak kellett valakivel sétálgatni.

Nincs veled semmi baj, csak légy határozott.

2017. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd, van az a pont, amikor át kell térni más vizekre, szóval ne tekintsd barátnak, hanem prédának, amit meg akarsz szerezni. Hidd el, a nők is akkor " váltanak", ha érzik, hogy igazán kellenek...a langyos vízből kisurrannak elég hamar.
2017. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!