Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt siránkozó lúzer vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt siránkozó lúzer vagy szűz 20-on éves férfiak, miért nem mennek le egy fesztiválra és játszanak egy "titkos koccintás pertu" játékot csajokkal, és már be is csajoznának?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hihetetlenül hangzik ez egyeseknek, de valójában ilyen egyszerű csajokat felszedni. Itt ez a (nem túl előnyös külsejű) és 40 éves, kopasz pasi is jó pár csajt felszed ezzel az egy betanult játékkal:


https://www.youtube.com/watch?v=cV77_AZjWPA&t=252s


Akkor miért van az, hogy siránkozás helyett, nem csinálnak valami hasonlót az itteni lúzer férfiak?

Csak annyi az egész lényege, hogy ne legyél sablonos férfi és valamivel kitűnj a többi szürke egértől aki aznap leszólította a lányt... ennyi.


2017. aug. 9. 13:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10

Szánalmas lúzer vagy! :D

2017. aug. 9. 17:35
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Gratulálok Kérdező ehhez a fantasztikus érveléshez, de komolyan. IQ-teszten voltál már? Hány ujjadon számoltad meg az eredményt?

Félelmetesen sötét ostoba vagy, elkéne neked oda egy fekete lyuk, hogy világítson.

2017. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

Akinek nincs és nem is volt nővel az nem biztos, hogy azért van mert egy szandál-zoknis "lúzer". Nekem például marhára visszataszítóak azok a lányok akiket egy ilyen fesztiválon be lehet pörgetni és elvinni a susnyásba vagy a sátorba. Szoktam ilyen helyekre járni, iszogatni, jól érezni magam. Az ott dörgölőzni próbáló lányokat meg lerázom. Nekem nem kell egy ilyen nő keze.

Szánalmasak ezek a videók és az ilyen buta libák is.

2017. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez nagy amatőrségre utal ilyen formában.
2017. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Diavolino44 ***** válasza:

En ismerem Viktort. Hidd el nem a jatekkal szedte fel a csajt hanem a dumajaval, mert abba szerintem TOP kategoria.

Amugy tipikusan az a pua aki felett mar eljart az ido, amit tanit nagy resze, mesterkelt, eroltetett, DE nala jobb marketinges nem sok van ebbe az orszagban, igy sokan elhiszik, hogy ennyire egyszeru a csajozas. De mikor odamesz buliba 5 csajhoz s mind az 5 igy kezdi van baratom, vagy lekoptat par masodperc utan akkor, ugy osszezuhansz, hogy legszivesen hazamennel, nemhogy csajozz tovabb.

2017. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A PUA semmire se garancia, olyan dolgokat hallasz ott pénzért, amit ingyen, vagy max. egy sörért bármelyik csajozógép elmondja neked. Az egész csak az elkeseredett magányos pasasok érzéseinek aprópénzre váltásáról szól.
2017. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kopaszkeci, takarodj innen a retardált reklámoddal. :D


Szűz szánalom "höhö juhtyúker vagyok kamusmároljunk hörhör"

2017. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!