Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt siránkozó lúzer vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt siránkozó lúzer vagy szűz 20-on éves férfiak, miért nem mennek le egy fesztiválra és játszanak egy "titkos koccintás pertu" játékot csajokkal, és már be is csajoznának?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hihetetlenül hangzik ez egyeseknek, de valójában ilyen egyszerű csajokat felszedni. Itt ez a (nem túl előnyös külsejű) és 40 éves, kopasz pasi is jó pár csajt felszed ezzel az egy betanult játékkal:


https://www.youtube.com/watch?v=cV77_AZjWPA&t=252s


Akkor miért van az, hogy siránkozás helyett, nem csinálnak valami hasonlót az itteni lúzer férfiak?

Csak annyi az egész lényege, hogy ne legyél sablonos férfi és valamivel kitűnj a többi szürke egértől aki aznap leszólította a lányt... ennyi.


2017. aug. 9. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a reklámot, Emese
2017. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

XDDDD

Ezt már láttam régebben. Hatalmas baromság, debilnek nézném azt aki ezzel jönne oda hozzám. A videóban szereplő férfi pedig egy visszataszító pszichopata. Továbbá nem látom a bizonyítékot sem, hogy ez bárkinek is működött-e valaha. Nem, a megrendezett képkockák a videóban nem számítanak annak :D

2017. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk már. Azt is, hogy nem szed fel ez a nyomorék senkit, csak eljátszott jelenetek.

31/f

2017. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Van benne valami, de én ezt nem isverve is felszedtem általában azt, akit akartam, csak humor, nyitottság és kommunikáció kérdése.
2017. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2017. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Egy igazi lúzer nem jut el odáig, hogy koccintson bárkivel is.
2017. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan venni a kopasz Nicholas Balfék videóit? Na még mit nem!

Megrendezett videó, felbérelt lányok. Szerinted miért van kitakarva a csaj arca? Ha a személyiségi jogait félti, akkor eleve nem is engedte volna, hogy a képébe tolják a kamerát. Ha meg tényleg olyan, hogy első szóra elmegy ezzel a két lábon járó szerencsétlenséggel smárolni, akkor úgyis mindegy lenne neki, hogy mások is látják az arcát.

A nagy helyzet, hogy ez a kopasz sarlatán minden videóban ugyanazt a csajt szerepelteti - azért kell kitakarni az arcot, nehogy a nézők rájöjjenek, hogy itt csak parasztvakítás megy, és a tenyérbemászó Viktor ugyanazt a bérelt csajt "csábítja el" újra meg újra.

2017. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Mert egy lány se méltatja szóra őket, nemhogy leülne velük játszani koccintós pertut...ez eszedbe se jutott (a lúzerezés az szerencsére igen).


Ha nincs autód, akkor nem fogod tudni hármas sebességbe rakni a sebváltóját.

Ha nincs kezed, nem tudsz körmöt vágni rajta hogy szép legyen.

Ha nincs géped, nem tudsz "gétéá ötöt" nyomni rajta.

2017. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha egy 40 éves, kopasz, alacsony kuglifejnek sikerült, akkor neked miért is nem, #8-as válaszoló?


A kérdés elsősorban a 20-on éves pasikhoz szólt, akikről azt mondják itt a nők, hogy vonzóak, egy 40 éves pasira meg azt, hogy fúj, már vén papi. Márpedig ez a fószer 40 éves, 170 centi, szerintem hányás képe is van, mégis felszedett ezzel az egy szar játékkal vagy 5 csajt egy éjszaka alatt.

2017. aug. 9. 17:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, honnét veszed, hogy én egyáltalán keresek kapcsolatot?


A 40 éves sármos fószer és a 40 éves fúj vén papi között egy különbség van: a pénze.

2017. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!