Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy lúzerne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lúzernek még csak lúzer csaja sem lehet?

Figyelt kérdés
Igazságos ez, hogy manapság még egy lúzer csajnak is menő, sikeres pasas kell? Pár évtizeddel ezelőtt még a visszahúzódóbb férfiak is el tudtak kelni, pl apám is különc volt mindig, mégis voltak női.

2017. júl. 22. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Talán mert a csajoknak nem kell olyan pasi, aki csak rinyálni tud.


És mit jelent az, hogy lúzer? Ez a külsődön és a belsődön hogy is nyilvánul meg?

2017. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Férfi egy kategóriával lejjebb keressen. A lúzer szint alatt nincs semmi, ezért nem lehet csajod.
2017. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Ehe, tökéletesen igazad van, Kérdező. Ezért nem tudom komolyan venni, amikor egy lány azzal vagdalkózik itt, hogy "keressen a pasi a maga szintjén" meg "suba subához", mert hogy ez így igazságos.

A gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy "ide nekem a jópasit, de a férfiak azért kussoljanak, és érjék be a rondával". Ez defínició szerint hugyotprédikálás.

2017. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyira lúzer...van az a szint.

Amúgy pedig az energiát arra fordítsd, hogy legyen csajod, ne arra, hogy állandóan mantrázod, hogy nem megy, miért nincs...

2017. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a lúzer kategória.Szerintem itt a legnagyobb probléma az,hogy semmire nem tartod magad.Én sem állok neki sírni,hogy szombat este nem rázhatom a seggemet Méjócsiksz cuccban részegen valami tinidiszkóban,mert nem vágyom rá.Hogy címeres ökröket fogok ki többnyire és akinek kellenék,az nekem nem kell.Ezektől függetlenül én is értékes ember vagyok,te is,meg bárki,akit szopat az élet.Szarok én rá,ki mit gondol.Amíg nem így fogod fel,addig tényleg csak vesztesz.
2017. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3as:eddig pont fordítva volt,bár nőként úgy gondolom,kezd egyre élesebbé válni a váltás.
2017. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám világ életébe visszahúzódó, csendes, társaság kerülő férfi volt, alig voltak barátai, most sem sok van neki, a munkahelyén is olyan helyen van ahol dolgoznak, de velük jól kijön van. Mégis összejött anyámmal aki egy igazi party arc volt régen, közvetlen, barátkozós, folyton mehetnéke van stb.. ráadásul anyám csinos is, meg fiatalos mégis apám kellett neki, és erre volt is oka, de sosem vesztek össze, maximum kisebb vitáik ha voltak, és mindketten boldogok kiegyensúlyozottak. Én például a kettő közt vagyok, nem vagyok egy akkora társasági ember, de vannak barátaim, és el is járok velük kisebb összejövetelekre, házibuliba, stb... Én nem vagyok egy jóképű csávó, mégis volt már 3 barátnőm, jelenleg senkim sincs, és egyenlőre nem is szeretnék kapcsolatot.
2017. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 azért a nők szemszögéből írtam, mert eddig tőlük olvastam mindenhol a "suba subához" elvét.
2017. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os:Jó,nem várom el,hogy Cristiano Ronaldo-szintű pasim legyen,miközben nőben nekem sincsenek olyan alapadottságaim,mint neki férfiban és nem sport tölti ki a fél életemet.
2017. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8asnak ment,bocsi
2017. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!