Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy lúzerne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lúzernek még csak lúzer csaja sem lehet?

Figyelt kérdés
Igazságos ez, hogy manapság még egy lúzer csajnak is menő, sikeres pasas kell? Pár évtizeddel ezelőtt még a visszahúzódóbb férfiak is el tudtak kelni, pl apám is különc volt mindig, mégis voltak női.

2017. júl. 22. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én voltam már "lúzer pasi lúzer csaja". Nekem nem kellene olyan, aki szintekkel feljebb van nálam, mert úgyis megaláz és megcsal. Sőt, az említett lúzer pasi is elbánt velem. Szóval én olyat keresek, aki inkább pár szinttel alattam van és valamennyire függ tőlem, így valószínűleg jobban megbecsülne. Ez csak az én véleményem, biztos nem általános a normálisabban kinéző nők körében.
2017. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy kifejezetten csak a tarskeresesi nehézségekkel küzdő férfiak vannak szó szerint vérig sértve, hogy időbe telik nekik találni valakit? Egyre több magányos ember van, akinek az egyetlen barátja a számítógépe, mégsem látni olyat, hogy ilyen hihetetlen gyakorisággal kikelnének magukból ezek az emberek, hogy "hát mi az, hogy Én nem találok magamnak barátot? Hogy jön ahhoz bárki is, hogy ne értékeljen Engem? Az egész világ ostoba és felszínes, amiert nem látják meg bennem az értéket".

Érdekes...

2017. júl. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Miért van az, hogy kifejezetten csak a tarskeresesi nehézségekkel küzdő férfiak vannak szó szerint vérig sértve, hogy időbe telik nekik találni valakit? Egyre több magányos ember van, akinek az egyetlen barátja a számítógépe, mégsem látni olyat, hogy ilyen hihetetlen gyakorisággal kikelnének magukból ezek az emberek, hogy "hát mi az, hogy Én nem találok magamnak barátot? Hogy jön ahhoz bárki is, hogy ne értékeljen Engem? Az egész világ ostoba és felszínes, amiert nem látják meg bennem az értéket".

Érdekes..."


Nők között leginkább csak az a nő van egyedül, amelyik saját maga választja a szingliséget. Viszont az egyedülálló férfiak 99%-a kényszerből van egyedül, mert egy nő sem hajlandó velük szóba állni!

2017. júl. 23. 12:41
 14/14 anonim ***** válasza:

#12, szerinted nem ostoba és felszínes a világ? Akkor még nem láttál belőle eleget.

Majd fogsz...

2017. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!