Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett divat női oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat női oldalon az, hogy "jó egyedül is", "majd kialakul"?

Figyelt kérdés
magyarul szarnak mindenbe, ismerkedni nem akarnak, majd lesz ami lesz, nekem nem kell senki, nem akarok függeni senkitől?
2017. aug. 7. 18:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
96%

Ha gyereket akarnek 30 evesen de sehol se lenne pasi, vagy osszeszednek egy terhesseget egy szexkapcsolatbol (az apat nem koteleznem semmire, nem is tudna rola ha nem akar), vagy esetleg orokbe fogadnek (nem ragaszkodom a szuleshez, egy szukseges rossznak tartom ha az ember mindenaron sajatot akar a parjaval), vagy esetleg mesterseges megtermekenyites.

Szerencsere minden adott hozza, hogy egyedul is felneveljek egy gyereket, olyan borzaszto dolognak sem tartom, sot, szerintem tok jo lehet, hogy nem szol bele egy masik ember a nevelesbe, szoval nem igazan ertem, ezzel most mit is akartal elerni. Egy no akkor esik teherbe es attol akitol akar.

(Viszont stabil kapcsolatban elek evek ota es nincs a lathataron semmi gond velunk sajnos, szoval nem fognak elevenen megenni a macskaim valoszinuleg, hogy aztan csak honapokkal kesobb talaljanak ram :'( )

2017. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
8%

#31 biztos hogy ez jó ötlet? Mármint hogy összeszedsz valami random pasastól terhességet. Rengeteg ilyen kérdést olvasni ebben a kategóriában, ahol ezzel kísérleteztek és megbánták. Az örökbefogadás már jobb. A mesterségeset inkább a meddőknek javasolnám.

Nincs megtiltva, hogy a nő attól essen teherbe akitől akar, persze, a kérdés csak az, nem fogja-e ezt megbánni utána, mert kiderül, a gyereknevelés mégse olyan jó, mint amilyennek hitte. Arról nem is szólva, hogy a férfiak nagyon nem kultiválják azt, ha egy nőnek gyereke van, merthogy zabigyerek, meg a menőcsávó jól kikormolta és pótapukát keres, ismerősek, ugye. Szóval ezzel nagyon rombolná az esélyeit.

2017. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
64%

32 Nem ismerek olyan 40 körüli férfit, akinek ne lenne már gyereke. Illetve de, anyám exét, neki nem lett sajátja, mert ott voltunk mi. Egy 35-40 éves elvált férfi meg már pont nem így gondolkodik, hogy jaj csak nehogy gyereke legyen a nőnek :D Anyám férjének is van gyereke az előző házasságából és ugye ott voltunk megint csak mi is, amikor összejöttek. Pedig ő sikeres vállalkozó, nem szorulna gyerekes nőkre. Ja, más kérdés, hogy anyám is az volt.

Szóval a titok kb annyi, hogy nem kell elesett, szerencsétlen, lepukkant, csóró nőnek lenni, akiről üvölt, hogy eltartó kell neki és a kölykének. Akkor máris megkaphat ugyanúgy bárkit gyerekkel, mint anélkül.

2017. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
84%

Még mindig nem értem. Egyrészt nem minden férfi tud falat rakni, én speciel csak városi férfiakat ismerek, akik csak néznének, hogy ez mi, másrészt, miért okoz neked ekkora keserűséget, ha egy nő nem tud villanyt szerelni, és kihívja a szerelőt? Nem a te pénzedet költi.


Ha te tudod, hogy neked jobb egyedül, tehát az érzés megvan, akkor el tudod képzelni, hogy egy másik ember is érezhet így, függetlenül a nemétől.

2017. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
11%

#34, tudni akartad, a férfiaknak miért "elnézhető", ha ők egyedül maradnak. Leírtam, hogy a férfi alapesetben tud magáról gondoskodni, illetve hát kénytelen lesz. Lehet hogy nem tud a 100%-uk falat rakni (ezt mondjuk nehezen képzelem el, mert még 8 általános se kell hozzá), de nőket viszont sehol nem láttam falat rakni. A szerelők, építkezők stb. is mind-mind férfiak. Még az informatikában se találkoztam egyetlen nővel se, az utolsó női programozó 83-ban Carol Shaw volt, aki Commodore 64-re írt egy játékot.

Egy automaták által kellően felszerelt világban a nőnek igazán nemigen jut már szerepkör, mint a régebbi időkben, hogy konyha, főzés, meg takarítás.

2017. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
8%

"Azért, mert egyedül jobb, mint 'muszájból' benne lenni egy kapcsolatban"



ezzel nem is lenne baj, ha a fickók nem csak 1%-a tetszene nektek.

2017. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
7%

"Ha gyereket akarnek 30 evesen de sehol se lenne pasi, vagy osszeszednek egy terhesseget egy szexkapcsolatbol (az apat nem koteleznem semmire, nem is tudna rola ha nem akar)"



le merted írni ezt a förtelmet?

2017. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
3%

"Az már csak hab a tortán, amikor a társfüggő még meg akar győzni, hogy kamuzok, olyan nincs, hogy én jól vagyok egyedül... stb. x'D Erre már nem is szoktam reagálni, max ráhagyom, gondoljon amit akar. xD"



ha ezt egy 17-25 éves csaj mondja, elhiszem. de ha 35 fölötti, akkor egyértelmű, hogy vagy hazudik a világnak, és önmagának, vagy oly' mértékű (fájdalomcsillapító) önámításban él, hogy már észre sem veszi, nincs is tudatában a saját lelki szükségleteinek, és meghazudtolja az emberi természet legalapvetőbb tényét.

2017. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
16%

Mert várják a tökéletes pasit és mindenki mást sorban lepattintanak

Aztán százesztendős vén banya korukban meg majd keserűen megbánják

Mindenesetre az már nem a mi bajunk lesz

Szingliskedjenek csak ha ennyire jó ez nekik, visszataszító ez a kivagyiság

de legalább jóóóóóóóóóóól "bosszút álltak" a férfiakon hogy eggyel se jöttek össze! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD A hősök :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!