Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen még mindig egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen még mindig egyedül? Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebb feldolgoznom, hogy körülöttem mindenki kapcsolatban van, jópár ex-en túl van, én pedig itt vagyok 25 éves nőként és még soha nem volt barátom. Kapcsolaton kívül pedig nem megyek bele semmibe. Látom, hogy az ismerőseim nem győzik elkergetni a fiúkat (többen csak egy-egy éjszaka miatt fűzik őket), én pedig senkinek nem kellek. Nem is vagyok szép, emiatt is képes vagyok magamat gyötörni. Mostanában egyre többfelé járok, nyitott vagyok, emberek közé járok, sportolok, de mégis mindig egyedül vagyok, hiába vesz körül ennyi ember.

Ismerősök kérdéseikor, hogy "és még nincs barátod?" még rosszabbul érzem magam, mert éreztetik velem, hogy: Nem, mert nem kellek senkinek.

Már majdnem a beletörődés szintjén vagyok, közben pedig nagyon elkeseredett, ha kifele ezt nem is mutatom.


2017. júl. 30. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én sem vagyok szép, soha egy srác sem hívott el randira sem, amíg azt vártam, hogy engem meghódítsanak. Akkor lett párom, amikor neten elkezdtem ismerkedni.

L

2017. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere, menjünk el egyet túrázni.
2017. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

In is ezt gondolom magamról,mégis volt 4 hosszabb kapcsolatom!Ne add fel!:)

INKÁBB,az lehet a baj,hogy szorondsz,ami kifelé látszik... és / vagy a kommunikáció.

Ezeken próbálj változtatni és menni fog.

Esetleg menj el az előttem szólóval túrázni!

2017. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Tudom, ezzel nem segítek, de én tökéletesen át tudom érezni a helyzetedet. De semmiképp nincs okod elkeseredni, bármelyik pillanatban eljöhet a te napod! Szerintem sokkal rendesebb vagy a legtöbb lánynál.
2017. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha nő vagy, nem hiszem el, hogy nincs számodra megfelelő. Nem valószínűbb-e, hogy felpakoltad jó magasra a lécet, és senki nem tudná (és nem is akarja) azt megugrani? Így valóban nehéz lesz...
2017. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ezzel én sem nagyon segítek, de nem vagy egyedül. Tudd, hogy vagyunk még így páran. Én 23 vagyok, lassan 24 és sosem volt igazi párkapcsolatom. A környezetemben élőknek igen, bár voltak olyanok, akiknek 22 éves korukra lett. De valahogy nekem sosem jött ki úgy, pedig próbálkoztam, a kisugárzásom sem rossz, s mégse. Sokszor nem rajtunk múlik, ezt vettem észre. Valakinek dobálja a lehetőségeket az élet, valakinek meg nagyon nem úgy hozza össze, hogy esélye legyen.

Annyit tudok neked mondani, amit magamnak is; azzal, hogy eljársz és nyitsz mások felé, a lehetőséget már megadod magadnak. És ennél többet nem igazán tudsz tenni, viszont ebbe adj bele mindent. Mert ez nem csak azon múlik, te mennyire akarod, hanem azon is, hogy kerül-e potenciális személy a képbe. Szóval nem csak rajtad (és hülye aki azt mondja, hogy igen) áll.

Teremtsd meg magadnak a lehetőségeket és készülj fel az esőre. :)

2017. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is egyedül vagyok hosszú ideje. Nem lehet mindenkinek egyfolytában happy az élet. Egy otthonülősebb személyiség amúgy is nehezebben ismerkedik, ha netán kiszabadul valamerre. Görcsösen hajtani a dolgot sem érdemes, beteges tud lenni a dolog...van rá példa ismeretségi körből. Amúgy érdekelne, vajon nő létedre miért nem környékez meg senki. 26/f
2017. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz társat találni,még van időd nagyon fiatal vagy!

Ne aggódj!

Sajnos sok esetben szerencse kell ,hogy társat lelni! :(

Sok sikert és szerencsét kívánok neked kérdező! 30N

2017. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!