Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előbb egyedül kell magam jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb egyedül kell magam jól érezni, hogy lehessen csajom?

Figyelt kérdés

Most kicsit olyan logikával gondolkozom, mint a legtöbb magyar átlag ember. Ugyanis sok embernek sír a szája, hogy ha rendes végzettsége lenne, akkor jó munkája lehetne.


Én is ilyen felszines követelmény rendszert dobok be a csajozást tekintve. És bugyutát is ráadásul. Tehát mivel az emberek azt mondják, hogy előbb egyedül kell magam jól érezni, aztán majd lehet csajom is.


Ez a feltétel...


Egyébként voltam már jó pár nővel 28 éves vagyok, de szerintem amennyit én probálkoztam, annyival egy normális ember már 100 nőt is megdugott volna....és szépeket is!


Na mindegy, én egyedül is jól érzem magam:


- voltam efotton EGYEDÜL

- voltam strandon EGYEDÜL

- hétvégén margitszigeten biciklizés EGYEDÜL

- hétvégén kocsmatúra EGYEDÜL


Szerencsére az egyedüli élethez a keresetem elég jónak számít, ugyhogy van miből finanszirozni az egyedül lézengést. Van miből kifizetni az ilyen 1500 forintos söröket, hogy egyedül üldögélhessek itt-ott. Utána kicsit beállva meg már nem is érdekel hogy mit gondolnak rólam az emberek.


Már annyit voltam egyedül, hogy nem is érzékelem, hogy kinéznek az emberek. Mert azért biztos feltünő, ha valaki feltűnően egyedül van, és a jelensége egyáltalán nem is csalogató.


Januárban még együtt voltam egy lánnyal több mint 1 éve, össze akart házasodni is velem, stb. Meg voltak még már korábbi kapcsolataim is, meg kalandok is szép számmal.


Barátaim nincsenek is, voltak haverjaim 2-3 éve, de szépen kikoptak. Mindig a társaságok szélén lebegtem általában.


2017. júl. 30. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok azért,hogy nem egy csajtól várod,hogy szórakoztasson,minden szarkazmus és egyéb nélkül!Csak így tovább!
2017. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nőktöl nem nagoyn lehet elvárni semmit :)


a szórakoztatógép mindig én vagyok nekik.

2017. júl. 30. 17:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az "egyedül kell jól érezned magad" dolgot félreértelmezted.


Egyedül, a saját bőrödben érezd jól magad és akkor lesz majd csajod is. Vagy legalábbis lehetőséged, hogy legyen csajod.

2017. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy ez lesz a válasz, csak ha előre leirom már tul kötekedő lett volna a kérdés.
2017. júl. 30. 18:15
 5/17 anonim ***** válasza:

Hűha. Érdekes kérdés.


De mit szeretnél, mire van szükséged valójában?

Társaságra? Olyan emberekre, akik olyanok, mint te, és a végtelenségig tudtok beszélni bármiről?

2017. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

aaaa ne, azt ne, én nem szeretek az emberekkel beszélni...mert mindig azt kapom hogy ilyen meg olyan furcsa vagyok...nem jo :(


nők egy más téma, mert ők valamilyennek látni akarnak engem ,és akkor bármit cisnálhatok, kapaszkodnak ahhoz az eszményhez...És lehet belül érzik a disszonanciát, azért egy ideig ugy tünik, hogy jól mennek a dolgok.

2017. júl. 30. 20:17
 7/17 anonim ***** válasza:

De aki olyan, mint te, az nem fog furcsának látni. Ez a lényeg.


És szükségletként kérdezek a társaságra. Attól, mert rossz tapasztalatod van valamiről, még lehet rá szükséged :)


[link]

Ez egy lista a szükségletekről. Amiről úgy gondolod, hogy ha teljesülne, akkor jobban éreznéd magad, boldogabbnak, azt írd le, és azt is, hogy miért - milyen érzéseket biztosítana számodra :)


Ha tudod mit szeretnél, akkor tudsz tervezni hozzá utat, és akkor képes lehetsz teljesíteni őket, egyedül is boldog lenni :)

2017. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, el se tudod hinni, mekkora szerencséd van, és rengeteg millió pasi cserélne veled. Itt a hangsúly az EGYEDÜL-ön van. Egyedül lehet csak igazán teljes az életed, szabad vagy mint a madár ,azt teszel, amit akarsz, nem kell felelősséget vállalnod senkiért, nem vagy köteles alkalmazkodni senkihez. Mindez semmivé válna, ha lenne egy csajod, és kb. semmit nem nyernél vele.

Örülj annak hogy nem vagy kapcsolatfüggő, és egyedül is tökéletesen boldog tudsz lenni, nincs rá szükséged hozzá lányokra. Ez becsülendő ám!!! Gondolj bele, más férfiak hány szakításon, váláson és csalódáson keresztül jutnak el végül ugyanide ahova te, és mennyi veszteséget kénytelenek benyelni, mire felködlik a fejükben a "mi a fsz értelme van az egésznek" kérdés. Te már alapból tudod, hogy értelmetlen szarság az egész párkapcsolati cirkusz, tehát jóval előnyösebb pozícióban vagy hozzájuk képest. És ez a lényeg - hogy érezd jól magad, neked legyen jó, mert az élet rövid. Te csinálsz jobb vásárt, ha nem kujtorogsz nők után, és nem akarsz mindenáron megfelelni valakinek csak azért, hogy legyen 2-3 hónapig kit tömöckölnöd. A legkevésbé se éri meg, Kérdező!

2017. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
na nyugi van, azért sok AGGLEGÉNY van, akinek azért bőven jutnak szép fiatal lányok szexre. Mitöbb szinte sorban állnak.
2017. júl. 30. 21:28
 10/17 anonim ***** válasza:

Hehe,nekem tetszik hogy ilyen kis különc vagy .

Egyébként ez az egész,hogy előbb egyedül kell jól érezned magad,nem hülyeség . Leírtad ,hogy hol voltál egyedül, de jól is érezted magad így ezeken a helyeken? Ez itt a lényeg. Vagy amikor otthon vagy egyedül, és eszedbe jutnak a nők , milyen gondolataid támadnak és ezáltal milyen érzéseid vannak, ez mind meghatározó. Ezen meg ugyebár elsősorban te tudsz dolgozni ,hogy az a bizonyos jó érzés Egyedül is meglegyen.:)

Hozzáteszem,én is ezen dolgozom,bár kicsit másabb körülmények mellett.

2017. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!