Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett divat női oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat női oldalon az, hogy "jó egyedül is", "majd kialakul"?

Figyelt kérdés
magyarul szarnak mindenbe, ismerkedni nem akarnak, majd lesz ami lesz, nekem nem kell senki, nem akarok függeni senkitől?
2017. aug. 7. 18:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
93%

Ennyire félelmetesek a macskák, hogy fenyegetésre használod őket, Figgy? Én jobban utálnék csótányokkal együtt élni.


Neked meg szar lehet, hogy a macska is jobb társaság nálad, de azért ne bántsd őket.

2017. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
4%

#21, írjam inkább azt, hogy egyedül döglik meg a karosszékében és a lőtéri kutya nem fog vonyítani utána? Mert ha ez jobban hangzik, írom ezt, közelebb is áll az igazsághoz, és akkor béke van.


Nekem meg pont tökéletes, ha férfigyűlölő hisztérikák az alternatíva, én csinálok jobb vásárt azzal, ha egyedül maradok. A piros kezeket visszaadtam, az nekem is megy.

2017. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%

Igen, jó lenne, ha a HP-t békén hagynád, nem neked szól.


Tehát neked egyedül megdögleni a férfigyűlölők nélkül oké, de nőknek egyedül megdögleni nőgyűlölők nélkül nem az?

2017. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
5%

#23 nem is olvasom/olvastam a HP-t, a macskaneveket egy másik itteni kommentelőtől lestem el.


A logikádban van egy kis hiba: nem a férfiak akarnak (többnyire) családot, hanem a nők. A férfinak kb. bármelyik nőtől lehet családja, a nőnek viszont csak 1 férfitól lehet...jobb esetben.

2017. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig spontàn alakultak ki a pàrkapcsolataim ,nem ismerkedtem direktbe.

Pasi meg mindig van ,ha annyira kapcsolat kell ,de nem vagyok kapcsola fûggô.

Elvagyok egyedûl is ,szeretem a szabadsàgot ,hogy nem kell elszàmolnom senkivel.

Több idôm jut magamra ,van egy lànyom. Vannak kutyàim (kôzép-àzsiai juhàsz ,tibeti spaniel és egy rotwailer).

Van munkàm ami jol fîzet ,szeretem. Van autom ,hobbijaim és baràtaim.

Egy pàrkapcsolat azért leköti az embert. Egy darabig csak szexkapcsolaba voltam ,nem akartam pàrt magam mellé. Aztàn jôtt valaki ,akivel ugy alakult ,hogy haversàgbol ôszejôttûnk. Nem kerestem ,sodrodtam és jôtt. Mégcsak 2honapja vagyunk egyûtt.

N 25

2017. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
96%

"A férfinak kb. bármelyik nőtől lehet családja, a nőnek viszont csak 1 férfitól lehet...jobb esetben."


Nagyon hülye vagyok, nem értem.

(Mellesleg tudom, hogy te vagy az, a sokadik account-ról, a google nem felejt.)


Mi ez a családos dolog?

2017. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
16%

#26, biztos lehetsz benne, hogy én nem ő vagyok, és csak 1 accountom van :) de akár fogadhatunk is valami nagyobb összegben ;)


Arra utaltam a családos felvetéssel, hogy ha visszamenőleg megnézed, a férfinak nem kellett úgymond leragadnia életfogytig sehol, mert a természet őt úgy programozta, hogy bármennyi utóda lehessen, mármint egyszerre. A nőnek viszont csak 1 db érett petesejtje van mindig, és nem mindegy, hogy kitől. Az evolúció ugye kimondja, hogy az a vérvonal a sikeres, erős, amit minél többfelé lehet átörökíteni. A mai modern világunkban erre már nyilván nincsen szükség, de a biológiai szerepek ettől még nem változtak meg (a férfinak nem kell beosztania, hogy kiket kúr meg, a nőnek nem lesz 1-nél több érett petesejtje még ma sem). Sok kultúrában például ezért (is)s volt "megengedve" a többnejűség, na meg mert rengeteg háború volt, sok férfi meghalt, sok nő maradt támasz nélkül. Ez elég bonyolult, nem is tudnám jól kifejteni, de nem mi vagyunk az elsők, akiket foglalkoztat a kérdés...

2017. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%

Ez tök izgi, de hogy jön ez ahhoz, hogy ha valaki inkább egyedül élne, akkor ha férfi, neki elnézed, ha nő, akkor fenyegeted?


(Egyébként érhet meg egyszerre több petesejt - kétpetéjű ikrek - és olyan esetek is vannak, amikor terhesség közben történik peteérés, és a második gyerek hónapokkal az első után fogan. Itt az apa is lehet különböző. Persze ez elég ritka.)

2017. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként tök izgi, hogy azonnal tudod, mi a HP, ott kellett volna kicsit értetlenkedni.
2017. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
6%

#28, félreértettél valamit, nem fenyegtőzésről volt itt szó, hanem egy lehetséges végkifejletről.

Lássuk be, aki X évig mindenkit kikosaraz, mert senki nem elég jó neki, az egyedül fog maradni. És 30 éves kor után az ember befejezi a növést, onnantól már csak lefelé vezet az útja.


Férfiaknál azért "nézem el", mert jelenleg nagy férfitöbblet van, tehát ha akarna, se jutna mindegyiknek nő (ha csak a belföldet nézzük). Meg aztán ha belegondolsz, a mai modern társadalomban igazából mindenre van gép - mosogatógép, mosógép, porszívó, konyhai robotgépek, tehát fizikálisan a férfi is képes arra, amire a nő, fenn tudja tartani magát. Fordítva viszont ez már nem mindig áll meg: egy nő nem tud falat rakni, kazánt hegeszteni, gázkészüléket/vízvezetéket szerelni, autót javítani, számítógépet megszerelni. És ez bizony hátrány egy olyan társadalomban, ami ennyire a technikára van utalva. Ilyen a 21. századi társadalmi berendezkedés, nem én találtam ezt ki.


Az ikerterhesség az igaz, de nem valami általános jelenség, 40 év fölött jellemző inkább az ikerszülés esélye.

2017. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!