Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért tartják a nők felháborítónak, vagy botrányosnak, hogy társkereséskor igenis a nők értékét 80-90%-ban a külseje határozza meg?
Ezt rengeteg helyen, könyvben olvastam, és ez nagyon igaz, hogy a nők társkeresését a külseje és fiatalsága határozza meg. A külső alapján már szinte minden eldőlhet, az ha mellé még normális is egy nő az csak egy plusz, de a külső alapján áll vagy bukik a dolog.
Valahányszor elmondom ezt a randin egy nőnek, mint érdekes tényt amiről lehet beszélgetni, mindig felháborítónak és botrányosnak tarják. De miért?
Ugyanúgy ahogy a nők nem jönnének össze egy csóró és mamahoteles férfival, ugyanúgy ahogy a nők is bunkón elutasítanak egy önbizalomhiányos, gátlásos férfit, ugyanúgy ahogy a nők sem jönnének össze egy náluk alacsonyabb férfivel, ami alól csak nagyon ritka kivétel van... és stb. Ezeket miért nem tarják felháborítónak a nők? Miért csak azt, hogy a férfiak a szép és fiatal nőkre reagálnak ösztönösen?
7# Az ismerőseim többségének a munkája is kapcsolódik a hobbijukhoz és nem is annyit keresnek, hogy csak parizeres kenyérre fussa. Ha valakinek az origamicsákó hajtogatás a hobbija, az megszívta, habár manapság gyakorlatilag BÁRMIBŐL lehet pénzt csinálni, tehát akár abból is, csak nyilván kell némi kreativitás, gondolkodás és olyan személyiség, ami nem elégszik meg a kenyérkével és a TV2 bámulással.
Bőven elég belemélyedni kicsit az internetbe és utánaolvasgatni, milyen elképesztő ötletekből élnek emberek és keresnek pénzt vele.
@11
Én nem tartom jó ötletnek a hobbi és a munka keverését. Úgy mentem egyetemre, hogy azt fogom tanulni, amit szeretek, mondhatni a hobbim. Azzal nem számoltam, hogy abban a pillanatban, hogy valamit KELL csinálnom, arra utálattal fogok gondolni onnantól kezdve. Így hát undorral jártam végig az egyetemet is, nem is értek ahhoz, amit ott tanultam, nem is akarok benne elhelyezkedni. Így inkább elmentem gyárba, ami teljesen közömbös, se szeretni, se igazán utálni nem lehet. Túlórával amúgy simán keresek annyit, mintha a szakmámban helyezkednék el... sőt többet, mert azzal csak Pesten tudnék elhelyezkedni, ahol pedig életbe lépne a #3 hozzászólásomban írt nagyon minimum 65 ezres albérletár. Akkor pedig már inkább elmegyek olyan helyre, ahol nincs felelősségem és nem vonnak a béremből kedvük szerint minden elgépelésért/rosszul bevitt adatért. Na, ha a hobbim a munkámmá válna, azt is megutálnám, így azt nem bolygatom.
A munka az a tevékenység, amivel pénzt keresel, függetlenül attól, hogy szereted csinálni vagy nem. Éppen ezért az is munka, ha munkaidőn kívül intézel el valamit a főnöknek, sőt, nemrég volt egy ilyen jellegű felmérés a melóhelyen, és sokak szerint az is munka, amiért nem kap ugyan fizetést, de előbbre viszi a "rendes" munkájában, pl ha valaki új technológiákat tanul otthon este. Én szeretem a munkámat, ez az egyik hobbim, ezért nem tartom normálisnak, ha valaki csak a pénzért csinálja, miközben a háta közepére se kívánja az egészet. Kivéve persze, ha mondjuk egy kis faluban lakik, és ez az egyetlen lehetősége.
Kérdező, én nem tartom felháborítónak, sőt, őszintén nem érdekel, hogy miféle hülyeségek pattannak ki a fejedből a szádon át, de az tény, hogy sekélyesnek és szűklátókörűnek tartalak ezen gondolatod miatt. De majd leszel te csóró, aszott negyvenes, aki még mindig a huszonéves pipikre csorgatja majd a nyálát, akkor majd átértékeled, hogy mi is az igazán fontos.
"a "fizetett szórakozás" egy olyan dolog, amit rajtad kívül az égvilágon senki nem használ"
A fizetett szórakozásba minden olyan beletartozik, amit az ember nem kényszerből, hanem önként, élvezetből csinál ÉS meg is fizetik. Rengeteg ilyen jellegű pénzkeresési módszer van, attól hogy te itt Orbánisztánban még nem találkoztál velük. Képzeld, én se úsztam még egy medencében rozmárokkal, mégse tagadom a létüket.
Az elég sokatmondó mindenesetre, hogy a "munkának" kizárólag csak negatív értelmezései vannak a köztudatban, a szórakozásnak (fun) pedig csak pozitív. Vajh puszta véletlen volna ez?
17# Szerintem ez a köztudat is csak a te fejedben létezik, vagy esetleg arrafelé ahol élsz. Falvakban el tudom képzelni, hogy így működik és ott még mindig ez a szükséges rossz felfogás él, mivel nem is nagyon vannak jó pénzkeresési lehetőségek egy kisebb közösségben, tekintve, hogy a célközönség is kicsi tehát amellett, hogy válogatni nem lehet a jó munkák között, mert van maximum egy gyár meg pár bolt, még vállalkozni sem érdemes nagyon.
Egy nagyvárosban már más a kép, persze itt sem a tanulatlan alsó rétegeket kell kérdezni, akiknek itt sincs több lehetősége, mint egy falusinak.
#18, ez a köztudat már évszázadok óta létezik, de szemmel láthatóan ezzel is úgy vagy, mint az egyszeri parasztbácsi a zsiráffal.
Íme néhány kifejezés:
- "Munkás feladat" (nehéz feladat)
- Meló (mint nehéz kétkezi munka, és mint bűncselekmény)
- "Nasty piece of work" - negatív ember jelző. "That guy is a nasty piece of work."
Ezt a hülyeséget meg nemtudom honnét szedted, hogy egy nagyvárosi meló könnyebb, mint egy vidéki. Szerinted vidéken mindenki a földet túrja, városban meg mindenki a komputer előtt pötyögtet? Ha igen, akkor nó komment.
Miért tartják a férfiak felháborítónak, vagy botrányosnak, hogy társkereséskor igenis a férfiak értékét 80-90%-ban a külseje és az egzisztenciàja határozza meg?
Na ha erre megadod a vàlaszt ,énis vàlaszolok.
n25
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!