Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha egy nő nagyon sokat dolgozik és mellette nagyon komoly szinten sportol is, ezért nagyon kevés szabadideje van, és szinte 0 szociális élete, az nagy probléma társkereséskor?

Figyelt kérdés

Gyógyszerész vagyok és a munka mellett folyamatosan tanulnom is kell, hogy tisztában legyek az új termékekkel, emellett versenyszerűen sportolok ami szintén nagyon sok idő és energia.


Én szeretek így élni csak már 30 fölött azért kérdéses hogy hogy mi lesz a társkereséssel, mert bulizni évente 2X megyek, a netes ismerkedés nem tetszik, sok ismerősöm meg nincs aki betudna másoknak mutatni, plusz ha sikerülne is, hogy fogadna el így valaki?


2016. szept. 15. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ha azért megfelelő időközi találkákat be tudunk iktatni a napirendedbe, akkor semmi probléma. :)
2016. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, sok nő van így és a válaszok engem is érdekelnek.
2016. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha semmi szabadideje nem maradna.
2016. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem a nembulizás meg a 0 szociális élet nem zavar, csupán annyit szeretnék, hogy azért tudjunk elég időt tölteni ketten. Az "elég idő" pedig ugye nem SI mértékegység, azért hetente 3-4-szer több órát jó lenne együtt tölteni, meg elmenni kirándulni vagy valami nyugisabb programra.


24/F

2016. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bulizni nem jársz, neten nem ismerkedsz, ismerőseid sincsenek, de azért megkérdezed, hogy mindez problémát jelent-e társkereséskor.

Visszakérdeznék: milyen társkereséskor?!

2016. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

"Gyógyszerész vagyok és a munka mellett folyamatosan tanulnom is kell". TUDTA? Hogy munka mellett tanulni is kell az a szakmák négyötödére igaz!

Te tulajodnképpen azt fájlalod hogy a nem létező szabadidőd miért nem tudod valakivel eltölteni. Női logika... Szerintem vegyél be egy doboz kodeint, igyál rá alkoholt és ne a gyakorit mérgezd a hülyeségeddel.

2016. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem ez feszélyezne, hogy semmi ideje nem lenen rám. Köszi, de nem.
2016. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Sok nő nem hiszi el, hogy bizony sokszor választani kell, hogy karrier vagy család.

Itt persze olyan családra gondolok, aki otthon van kisgyerekkel, nem pedig bölcsibe adja stb..

2016. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sportolas kozbe is ismerkedhetsz es problema megoldva.Nyilvan suliba is talakozol emberekkel.
2016. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Engem kevésbe zavar ez, mert én is sokat dolgozom és nagyon kevés a szabad idom, e miatt nehéz is a párválasztás, probalatam találni a közelemben, csúfos vége lett, a neten is próbálkoztam kisebb nagyobb sikerekkel, de nem egyszerű.

En sem részesítem előnybe a netes társkeresést de nekünk akik kevés szabad idővel rendelkeznek ez a legjobb. 27 F

2016. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!