Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyk férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk férfiak miért mondják külsejük és pénz miatt nincsen barátnőjük?

Figyelt kérdés

Állandóan megy sírás, azért nincsen barátnőjük mert rondák meg csórók. Nőknek csakis gazdag jóképű férfiak kellenek.

Azért érdekes. Való életben, ismerek sok csóró nagyon csúnya férfit, akiknek van csajuk. Sőt, némelyiknek több nője volt még igénytelenek is.



2017. aug. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
47%

Mer kapcsfüggök és netten lehet sírni. Egyébként a bűnbak képzés mindig könnyebb.


Dettó mikor a kormány hibája ha nincs pénzed. Mer tudjuk mindenikek jár havi 1 milliárdos fizetés. Meg alanyi jogon b nő meg Bugatti Veyron is.


Persze sírni könnyebb ha nincs.

2017. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
2017. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
9%

#30


Ja, mer' csak a za zember aki pörög a partiba' a za jóú élet!

2017. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%

#33 Persze, mert vagy a pincében punnyadás és gyakorin való sírás vagy a partiállatkodás. Átmenet nincs, ugye?

Mondjuk lehet koncertre, kiállításokra járni, valami értelmes hobbit találni, esetleg fejleszteni a szociális skilljeidet. De ebből is látszik, hogy mindent félre lehet szándékosan érteni, csak hogy mentsd az egódat - ha most az kerülne szóba, hogy előny, ha szereted a szakmád és tudsz róla beszélni, te már azt visítanád, hogy "peeeersze, mert csak az számít, hogy mennyit keresőőőő' "


Oké, a te felsőbbrendű erkölcsöd szerint aki nem punnyadék, az már "bunkó", meg partyarc.

Szerintem cikibb, mikor a becsavarodott, megkeseredett, mindenben a sz.rt látó, energiavámpírkodó neckbeard meg van róla győződve, hogy a frusztráltsága egyenlő a "mély lelki élettel", és ő azért nem talál senkit, mert ő tele van belső értékekkel, ellentétben ugye mindenki mással...

2017. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

#34


Szerintem itt "negatív dolgok szándékos belelátása" kategóriában itt te vagy az éllovas, lásd #34 alatti írásod.


De sajnos a "normál" szociális élet nem mindig elég. Haverok példája


Haver #1 - Barkácsolás nagymestere, méhész. Mindenféle fesztiválra jár a mézükkel, sok haverja van, koncertekre is megy néha. Leszarják.


Haver #2 - Ügyeletes poéngyerek a városban, a gazdagok képesek fizetni a jegyét, csakhogy velük legyen poénkodni. Kb. mindenki a haverja, még a csajok is. Leszarják.


Haver #3 - A helyi néptáncegyüttes vezéralakja. Leszarják.


Suhaj Sándor helyi bunkó, böfögéssel köszönt mindenkit, ő a "nagy dízsé arc" - őt szeretik. Most komolyan, egy olyan emberről beszélünk akit arról volt közismert a suliban, hogy a wc kefével dobálózik meg a rémgáz "pisztácia viszlát szia" köszöntés szellemi atyja.


Mi a f**z van a világgal? Nem pont fordítva kellene lennie?

2017. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Akkor a haverjaid szrul kommunikálják kifelé az értékeiket.
2017. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

#36


Nem, de más baj van velük, ki nem találnád, mert mindegyik tipikus GYK rinya ok (lehet itt is vannak valahol?) az egyik ronda (bőrprobléma), a másik csóró, a harmadik 160 cm körül van... Én csak csóró vagyok egyenlőre, de ez sem tart örökké. Csak kibekkelni addig az időt...

2017. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

"Pl. Nincs lelkierejük aktív, tartalmas életet élni, ezért punnyadtak, cseppet sem érdekes személyiségek - ezért nem szereznek barátnőt, de ahhoz, hogy ezt belássák, lelkierő kéne, ami viszont hiányzik belőlük... ördögi kör. És akkor már egyszerűbb olyan hülyeségeket beböfögni, hogy "férfitöbblet van", meg "minden nő milliomosokra hajt", meg "csak a kigyúrt állatok kellenek a nőknek".

Annak idején éltem aktív életet,ami lehetőség volt,haverokkal elmentem ide-oda. Mi volt? A jobban kinézö haverjaimmal elflörtölgettek,elszórakoztak a csajok,engem le se szartak,vagy foghegyről válaszolgattak általában. Ennyit az aktív társasági életről,meg a többi semmit érő magyarázatról,ami azt próbálja bizonyítani,hogy ronda külsővel van esély a nőknél,ha megfelelö a személyiség. Megy a f..om társaságba,azt nézni,hogy a bunkó,ált.skolában is csak kettessel átdöcögött, nőkkel is agresszív fajankónak van nője,én meg ülök magamnak egyedül. Inkább akkor maradok itthon.

2017. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

"Mi a f**z van a világgal? Nem pont fordítva kellene lennie?"


Tippelj hányan ismerik VV Aurelio nevét, és hányan Nikola Tesla-ét v Marie Curie-ét ?


Sírni fogsz ha megtudod.

Egyéb kérdés ?

2017. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Ki a bánat az a VV Aurélio vagy ki? Elég égö még a neve is, egy kanna benzin,meg egy elfricskázott csikk,aztán kész :)
2017. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!