Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyk férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk férfiak miért mondják külsejük és pénz miatt nincsen barátnőjük?

Figyelt kérdés

Állandóan megy sírás, azért nincsen barátnőjük mert rondák meg csórók. Nőknek csakis gazdag jóképű férfiak kellenek.

Azért érdekes. Való életben, ismerek sok csóró nagyon csúnya férfit, akiknek van csajuk. Sőt, némelyiknek több nője volt még igénytelenek is.



2017. aug. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
34%
A pasit bottal se kategóriáknak maximum a monitoron van barátnőjük, mert még a minimálbért kereső nők is messziről elkerülik őket, szóval nem kell itt a nők kamu szövege, hogy a csúnya, csóró pasiknak is van nőjük...
2017. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
8%
Úgy irigylem, hogy mindenki ilyen világban él, csak szép nőket, párokat lát. Lehet, hogy én a Twlilight Zone-ban vagyok, hogy helyes pasit nagy ritkán látok, randát, tök egyformát rengeteget.
2017. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
39%
#12 Amit az utcán látsz, az kevéssé mérvadó. Látod Andy Vajnát a csini Timikével, és ebből leszűröd, hogy naugye! Lehet egy csúnyácska férfinak átlag vagy akár szép nője, de nem tudjuk, hogyan sikerült. De nem is fontos, mert engem nem az érdekel, amit az utcán látok, hanem az, amit személyesen, vagy a közvetlen közelemben tapasztalok.
2017. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem kamu, korul lehet nezni, mar irtam. Nem latjatok a fatol az erdot, ha valoban ugy lenne, ahogy ti azt mondjatok, kozel sem lenne ennyi parocska. Egyszeruen lehetetlen, olyan nincs , hogy csak a jokepu , gazdag pasiknak vannak baratnoik. :Ddd
2017. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
85%
Egész addig nincs gond a személyiségemmel, amíg képet nem küldök. Nyilván nem a képpel van a gond, hanem mégis a személyiségemmel, ugye? :D
2017. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván az én alacsony fizetésemmel sincs semmi gondjuk a nőknek, igaz kérdező?... Nem azért lépnek ki a beszélgetésből, ugye?
2017. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, ha csak a külső és a pénz számít szerintük, akkor miért nem fordítják minden ébren töltött percüket pénzkeresésre + az ehhez szükséges, nem feltétlenül iskolai tanulásra (akár külföldön is, pár év alatt szép összeget meg lehet takarítani), illetve a külsejük felturbózására? (edzés, öltözködés, drasztikusabb esetben plasztikai műtét stb.)
2017. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
58%
A kedvencem, mikor rám ír a delikvens, hogy ő érzékeny, kedves pasi, ezért nincs nője, majd később egy másik kommentemre meg olyanokat ír, hogy a képem leszakad, annyi gyűlöletet még emberből kijönni nem láttam.... :D Biztos azért nem szeretik, mert túl cuki :D
2017. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Van házam, kocsim, nem vagyok kő gazdag, de van pénzem, egész jóképű vagyok, nincs barátnőm már 2 éve na bumm.

31/f

2017. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Hat mintha itt M.on olyan rohadt nagy fizetesek lennenek tenyleg :D

Az en ismeretsegi koromben mindenki megtalalta a hozzaillo parjat.Legalabbis faluhelyen ez igy megy. Esetleg pesten mar jobban nezik kinek mije van. Netes ismerkedésnél kulonosen erzodik.Sajna az egesz vilag manapsag ilyen. Anyagias ferfi,no is. Nekem sincs munkam,mikor ezt megtudjak farolnak :D pedig mindenki lehet egyszer munkanelkuli .. Amugy ram is irnak ferfiak panaszkodva,hogy jajj mert nekem kogazdag kell aki elvisz a szegenysegbol blabla...hat en csak egy tisztessegesen dolgozo adozo normalisan elo embert akarok akire lehet jovot epiteni es tervezni esetleg csaladot stb . Erre jon a szoveg hogy akkor legyen gazdag :D Na ezert nincs senkim.

2017. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!