Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyk férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk férfiak miért mondják külsejük és pénz miatt nincsen barátnőjük?

Figyelt kérdés

Állandóan megy sírás, azért nincsen barátnőjük mert rondák meg csórók. Nőknek csakis gazdag jóképű férfiak kellenek.

Azért érdekes. Való életben, ismerek sok csóró nagyon csúnya férfit, akiknek van csajuk. Sőt, némelyiknek több nője volt még igénytelenek is.



2017. aug. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
40%

Én Andy Vajnát nem láttam még az utcán és róla tudom, hogy pénzes. Pont, hogy a saját ismerőseimre gondoltam. Átlagos emberek átlagos munkákkal. Átlagos nők az átlagos férjeikkel.


Bár láttam a napokban, mi számít a pasiknak átlagosnak, na olyan szupercsaj ismerőseim nincsenek.

2017. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

#21


Kö-HÖM, azért a nők "átlagos pasi" elképzelései is igen gyakran mennek át "sorozatszereplő/fehérneműmodell/focista átlagos"-ba.

2017. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
40%

#22

A pasik meg szupermodelleket tartanak átlagosnak. :DD Lásd pl Palvin Barbit csomóan leszólják, hogy semmi extra... akkor mit akarjon egy olyan lány, aki TÉNYLEG nem átlag fölötti?

2017. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
43%

#23


Nők is ezt csinálják. Lazán fikáznak be még híres színészeket, sportolókat... Akkor ez még jó esetben is csak egy oda-vissza dolog és mindkét nemre igaz.

2017. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

#24

De a színész, focista tényleg nézhet ki rosszul, hisz nem abból élnek, hogy szexik legyenek. Egy modell meg igen.

2017. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Hát a Barbi nekem sem jön be :)


Nekem is volt szerencsém olyan randihoz, ahol miután kiderült a keresetem a csaj elfelejtett a WC-ről visszajönni és a számla saját részét is elfelejtette intézni.

Tudom bunkó vagyok, de én sem fizettem ki helyette, ezért rendőrt hívtak. Hiába fenyegettek, hogy lecsuknak, pofán röhögtem, az ide lőjél náci beszólás meg elég sok embert odavonzott, így meghátráltak a sünik!

2017. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

#25


Ugyanez áll a modellekre is. Nem minden modell jön be minden férfinek...


Nőknek se jön be minden férfimodell. Vagy neked bejön az összes férfimodell? A lányos metroszexuálistól a szőrős maszkulinig az összes?

2017. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

#26

Finom úriember lehetsz. :D


#27

Konkrétan nem láttam még pasi modellt, szóval nem tudom, bejönnek-e.

2017. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
65%

#28


Na ugye. Nők is simán leszólnak jópár modell férfit. Ez egy ilyen dolog. Van olyan korszak aminek az ideálja nekem pl. nagyon nem jön be, viszont aki nekem tetszik az meg mások szerint "nem szép".

2017. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
27%
Pl. Nincs lelkierejük aktív, tartalmas életet élni, ezért punnyadtak, cseppet sem érdekes személyiségek - ezért nem szereznek barátnőt, de ahhoz, hogy ezt belássák, lelkierő kéne, ami viszont hiányzik belőlük... ördögi kör. És akkor már egyszerűbb olyan hülyeségeket beböfögni, hogy "férfitöbblet van", meg "minden nő milliomosokra hajt", meg "csak a kigyúrt állatok kellenek a nőknek".
2017. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!