Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a pénz a minden még a szerelem előtt is? , , Tudom, akik pénzesek, azok meg a kinézetre panaszkodnak, hogy amiatt nincs barátnőjük. "

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda férfi, sőt, talán egészen elfogadható is 10 ből 1 nő számára. Mentőtiszt vagyok. Eljárok ide-oda bulizgatni, koncertre, tánc tanfolyamokra, focizni, túrázgatni. Elég sok nővel megismerkedek. Szimpatikus vagyok, beszélgetek velük, de valahogy ha kiderül (mindig ezeket fogom ki), hogy a nő gépészmérnök (férfi szakma, de találtam ilyen nőt is), orvos, jogász, közgazdász, köztisztviselő, akkor hirtelen elveszti az addigi erős érdeklődésüket. Vagy már én képzelek ide sokat, és nem emiatt veszítik el a ,,szimpátiát". De utána hallgataggá válnak. Lehet túldimenzionálom, mert nagyon sok középkorú nőt ismerek, hogy magasan kvalifikált, a férfi meg szakmunkás (még csak nem is a jobb, hanem a kontárabb típusú), mégis sok-sok éve együtt vannak. Lehet persze én vagyok a hülye és nem ez a fő gond, mert tanult vagyok, életmentő munkát végzek, persze átlagbérért.
2017. jan. 1. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:
30 F.
2017. jan. 1. 13:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Túldimenzionálod.

Én kifejezetten szegény vagyok, (öreg és beteg) és mégis velem van a világ legjobb nője.. szóval a második még neked is összejöhet.

2017. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de idősebb korban ez totál más. Édesanyám egyedül volt édesapám halála után 12 évig. Egész jól keres (átlaghoz képest), nettó 280 ezer körül. A mostani párja idősebb, nettó 120 ezer ft-ért dolgozik. 2 éve együtt vannak. Igaz hozzá kell tennem, hogy férfi munkákhoz (fúrás, faragás, festés, szerelés) eléggé ért. Tehát fel tud rá nézni.
2017. jan. 1. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben veled.

Ha jól nézel ki mint írod, akkor csak a szöveggel van a baj, vagy az életfelfogással, esetleg önbizalomhiánnyal.

A nők a magabiztosságra hajtanak, meg a határozottságra (NEM nagyképűségre)

26 /F vagyok engem most hagyott el a barátnőm 2.5 év után.

Fogalmam sincs fogok e találni hasonló lányt mint ő volt.

Főleg itt gyikon mindenki azt írja hogy lehetetlen átlag srácnak találni, hisz 10 pasi jut egyetlen huszonéves lányra...:/

2017. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jutna 10 pasi, max 2. Csak az a baj, hogy a 30-as, 40 es, sőt sok gazdag 50-es pasi is huszonéves nőt keres. Sokuk talál is. Tegnap táncos buli volt, két ilyet is láttam. Kigyúrt, 45 körüli, a másik jól öltözött (tuti mercis, bmw-s, mert ezt látni rögtön) 50 körüli, mindkettőnek fullos 25 körüli barátnője volt.
2017. jan. 1. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:

#3-es vagyok, semmi köze ennek az életkorhoz, max annyiban érdekes, hogy így most kétszer annyi idős vagyok, mint a kedvesem.

Én az elmúlt negyven évben nem éltem tán fél évet se egyedül - és nyilván az ilyen anyagias emberekkel amúgy se tartok semmi kapcsolatot.

Nem lehet, hogy csak te képzeled bele egy két perces csendbe, hogy az most AZÉRT van?

2017. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!