Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyk férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk férfiak miért mondják külsejük és pénz miatt nincsen barátnőjük?

Figyelt kérdés

Állandóan megy sírás, azért nincsen barátnőjük mert rondák meg csórók. Nőknek csakis gazdag jóképű férfiak kellenek.

Azért érdekes. Való életben, ismerek sok csóró nagyon csúnya férfit, akiknek van csajuk. Sőt, némelyiknek több nője volt még igénytelenek is.



2017. aug. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
70%
Példával igazold az állításod, addig ez csak "ellen-sírás", ami ugyanolyan rossz, ráadásul hiteltelen is.
2017. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
38%

Én azt látom, még panel lakótelepen is(!), hogy azoknak van csak nője, akiknek kocsijuk van, meg jóképűek stb.

Szóval ezek után nekem kamuzhatnak itt bármit a nők, nem fogom bevenni nekik a meséjüket, hogy nekik a belső számit, és egy minimálbéressel is összejönnének, amikor a való életben totál ellenkezőjét látom!

2017. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
55%
Mert konnyebb erre fogni, mint belatni, hogy egy tragyadomb a nyivakolos szemelyiseguk.
2017. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
19%

Az itt síró férfiak bátortalanok, nincs önbizalmuk.

Ebben kellen változniuk.

Plusz ha egy férfinak rossza külseje, edzéssel vonzóvá teheti.

2017. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

#4


Ja, vagy beszopja egy "kifogytam a bőrömből" TLC szerűen...

2017. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
74%
Amikor a vidám levelezés mindig akkor szakad meg, amikor az illető férfiú képet küld magáról, annak szerinted mi lehet az oka, kedves kérdező kérdező? Szerintem nem kell hozzá pszichológiai doktorátus.
2017. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Kis srác koromban,amikor még nem érdekeltek annyira a lányok, életvidám, jó humorú ember voltam, nem volt gond az önbizalmammal sem, aztán később amikor érdekeltek a lányok,azt hittem,hogy ezek a tulajdonságok elegek ahhoz,hogy legalább esélyt adjanak a nők, aztán a sokadik "de ronda vagy" bocs,de nem vagy az esetem" és hasonló elutasítások után rájöttem, hogy ronda külsővel mindegy,hogy milyen az ember személyisége, nagy ívben tesznek rá a nők. Ez az igazság, nem az,hogy ez vagy az ismer ilyen meg olyan ronda férfit akinek barátnője van. Írni meg mondani lehet bármit,csak bizonyítani is kellene.
2017. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a vidám levelezés akkor szakad meg, amikor kiderül, hogy nettó százezret keresek, annak szerinted mi lehet az oka?
2017. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%

#8


Hidd el, kimagyarázható. "Izé öööö, itt a férfi személyisége a baj, mert ööööö, hát izé szóval nem elég magabiztos azért nem keres sokat!!!!!!!444"

2017. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
71%

Ja mert Mo.-n aztan minden foglalt pasi rohadt jo anyagi hatterrel rendelkezik, a nagyreszuk pedig egy adonisz.

Nem tudom, hogy csak vakok vagytok e vagy ennyire bevagytok zarkozva a kis vilagotokba, de korul lehet nezni az utcakon mennyi par rohangal. Igenis van, hogy latok ra peldat, hogy en a pasit bottal se kategoria, mellette pedig ott van az atlagos baratnoje. Emellett sokan hasznaljak a tomegkozlekedest is, biztos mindegyiknek ott van a garazsban a bmv, audi de szeretik szagolni az embereket a baratnojukkel egyutt.

2017. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!