Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van, fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, fiúk/férfiak miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

A fiúk gyakran mondják, hogy ma már minden lány r...nc, normális, természetes lányt meg sehol nem találni, .stb


Ennek ellenére mit látok?

Például tavaly bent voltam még Fb-n ismerkedős, társkeresős csoportokban. Olyanokban, amiknek több tízezer taguk van

Ha egy normális lány kirakott egy normális képet, jó ha kapott 50-100 like-ot.

De ha egy tucattini vagy egy r...nc-gyanús lány tett ki egy képet, sok sminkkel a fején, melleit kipakolva, akkor ő általában több százat, sőt akár több ezret kapott

és a kommentek az ilyen képek alatt sokszor nem olyanok voltak, hogy "húdesukárvagyhúdemegb.sz..lak" hanem: "szépséges hercegnő", "gyönyörűség", "mint egy angyal", stb.

és a kommentelők nagy része sokszor nem is éretlen, tinifiú volt, hanem sokszor felnőtt, akár középkorú férfiak


Tehát én ebből ezt vontam le:

1. Panaszkodtok, hogy normális lányt nem találtok

2. de amikor ott vannak előttetek, akkor észre sem veszitek őket

3. és helyette a tucat/r.bi/mű csajokkal foglalkoztok (pedig azt állítjátok sokszor, hogy utáljátok őket)


(vagy ami még rosszabb: összejöttök egy normális lánnyal, aztán otthagyjátok vagy megcsaljátok egy r.bivel)



2017. aug. 4. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a rossz hírem van, hogy teljesen igazad van. A férfiak számára a külső rengeteget jelent. Aki szépnek születik, az már gimi alatt is királynőként élhet. De! Egyrészt, a férfiakn jobban akarják a párkeresést, ezért a nem tökéletes nőknek is jó esélyeik vannak.


Másrészt meg a nők ugyanezt csinálják. Nyavajognak, hogy "HOLVANNAKARENDESPASIK?!" miközben bármilyen egyetem vagy tánctér tele van rendes pasikkal, csak ők nektek túl uncsik, mert nem sugàroznak erőt mellette. Mert, és most nagy meglepetés jön, nekünk kell lányom után járni, viszont senki nem tanítja a fiúkat csajozni. És aki nem tanulja meg kamaszként, az később félénk és gátlásos lesz, úgy meg még nehezebb. Szóval maradjunk annyiban, hogy mindkét nem azt hiányolja, amire izgul, miközben észre se veszi azt, amire nem annyira, és közben általánosít. Valamiért úgy működik ah ember, hogy a negatív tapasztalatok számát eltúlozza. "Mindig belefutok a pirosba", mondogatjuk, miközben statisztikailag valószínűleg épp annyiszor mész át zöldón, mint piroson. Csak a zöldet nem értékeled, a pirosat meg felnagyítod.

2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A feltűnőbb nők, lányok felszínesebbek, több az elvárásuk, többet számít nekik a külső, meg a pénz. Persze, hogy őket könnyebben észreveszik, így hamarabb próbálkoznak be náluk. Viszont esélyes a visszautasítás. Gondolatmenetük pedig a kövezkező: Uh, gyönyörű nő, ráhajtok. Visszautasított? A hülye r¡banc... Pedig nem biztos, hogy az. Nem a külsőtől válik valaki azzá. De ezeket a nőket azért r¡bancozzák a pasik, mert nem kaphatják meg.
2017. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani, nekem csak 1 lány kell,akit mindenkinél jobban tudok szeretni és Ő is engem. Soha még csak rá se néztem "ribncokra"megcsalás meg teljesen kizárt lenne. Sőt sokkal jobban tetszenek a visszafogott lányok.

Csak hát még mindig egyedül vagyok, mert ugye ki hiszi ezt el? De keresem tovább,azt a kedves lányt akiben szeretet van,és nem csak smink rajta. 20/F

(Barátnőt keresek :'D)

2017. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megint csak általánosítás!


Én is szoktam like-olni szép, sminkelt lányokat, de hidd el, a való életbe NEM erre vágyom! Az csak egy kép!


Az egyszerű, normális, szép, nőies, okos, csinos hétköznapi lányokra bukok, Őket keresem! Aki ugy már az én szemembe akár barátnő is lehet, és gyönyörűnek látom!

F.

2017. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért a szép, sminkelt lányok és a r.bik között van különbség
2017. aug. 5. 12:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.
2017. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!