Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van, fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, fiúk/férfiak miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

A fiúk gyakran mondják, hogy ma már minden lány r...nc, normális, természetes lányt meg sehol nem találni, .stb


Ennek ellenére mit látok?

Például tavaly bent voltam még Fb-n ismerkedős, társkeresős csoportokban. Olyanokban, amiknek több tízezer taguk van

Ha egy normális lány kirakott egy normális képet, jó ha kapott 50-100 like-ot.

De ha egy tucattini vagy egy r...nc-gyanús lány tett ki egy képet, sok sminkkel a fején, melleit kipakolva, akkor ő általában több százat, sőt akár több ezret kapott

és a kommentek az ilyen képek alatt sokszor nem olyanok voltak, hogy "húdesukárvagyhúdemegb.sz..lak" hanem: "szépséges hercegnő", "gyönyörűség", "mint egy angyal", stb.

és a kommentelők nagy része sokszor nem is éretlen, tinifiú volt, hanem sokszor felnőtt, akár középkorú férfiak


Tehát én ebből ezt vontam le:

1. Panaszkodtok, hogy normális lányt nem találtok

2. de amikor ott vannak előttetek, akkor észre sem veszitek őket

3. és helyette a tucat/r.bi/mű csajokkal foglalkoztok (pedig azt állítjátok sokszor, hogy utáljátok őket)


(vagy ami még rosszabb: összejöttök egy normális lánnyal, aztán otthagyjátok vagy megcsaljátok egy r.bivel)



2017. aug. 4. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Én nem szoktam ilyen nőket lájkolgatni. Úgyhogy ne álltalánosíts.

Az idióta, lájkolgatósak is azt mondják ha nem találnak párt, hogy nincs egy normális nő.

Ugyanígy a nők is azt mondják hogy nincs egy normális férfi.

Ilyen esetekben a "normális" annyit jelent, hogy nekik tettsző nekik tökéletes.

2017. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel csak annyi a baj, hogy minden ember, legyen férfi vagy nő, tagadja bárhogy, elsőnek a külső fog meg.


Főleg, ilyen társkereső oldalakon.


Ha nem tetszik a külseje, nem ismerkedsz, lájkolod stb.


Ettől még vágyhat normális lányra és azt szeretne mindenki, normális párt, de ha külsőre nem izgatja fel, nem fog működni a kapcsolat.

2017. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2.: viszont sokszor mondják, hogy nem tetszenek nekik a mű, ryby csajok (külsőre sem), mégis velük foglalkoznak


meg pl. itt Gyakorin is írták már nem egyszer, hogy nekik a természetes szépség jön be. akkor ez csak álszent duma, és valójában a ryby külső jön be nekik? elég szomorú

2017. aug. 4. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

#3


Amit leírtál ez nem csak a férfiakra illik, hanem a nőkre is.


Általánosítani meg felesleges. Akinek valóban nem a tucatnők jönnek be, nem olyannal fog összejönni, akinek meg igen, akkor vele.

2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, akár hiszed, akár nem.
2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Kefélni a rbancok "jönnek" be. Házassáágra meg a lányok/nők.

Ez ilyen egyszerű.


1-3


Aki kefélni akar (itt fölsorakozott kockalúzerek), az biza r.-t akar, csak nem meri bevallani, mert az olyan gáz.

Az helyett, hogy azt mondanák, hogy "én egy jó kvát keresek és kész". Merthogy tényleg AZT keresnek.

2017. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen lányok könnyebben kaphatónak tűnnek, így jobban motiválják azokat, akik már nagyon szeretnének egy nőt. :) Én a helyedben örülnék inkább annak a 60 db like-nak, mert azt nagyobb eséllyel kaptad olyanoktól, akik valami komolyabbat szeretnének. Szerinted aki kivágja a kirakatba a melleit, és kap napi 200 üzenetet, milyen eséllyel találja meg a sok jelentkező közt azt, aki megéri az energiát? Persze én férfi vagyok, mit tudhatok erről? :)
2017. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Három csoportot kezelsz egyként.


Vannak normális emberek.

Vannak normális igényű, de torzultságaik és hiányosságaik miatt, szajhákat kedvelő és velük normális kapcsolatot kialakítani akaróak.

És vannak nem normálisok.


Itt említett emberek nagy része harmadik kategóriába tartozik, míg elsőre említettek elsőbe.

Ne kezeld úgy, mintha mindenki ugyanazt gondolná, tapasztalná.

2017. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

A #7-essel tökéletesen egyetértek. Sokszor olvasni itt a gyakorin a nőktől, hogy túl híg a választék (túl sok a jelentkező, nehéz szűrni).


Nem lehet, hogy ezek a visszafogottabb csajok az okosabbak és rájöttek, hogy hogyan tudják már előre szűrni a jelentkezőket? Mert szerintem erről van szó.


A kommenteket meg nem venném túl komolyan a helyedben, mert a szomorú valóság az, hogy a "szépséges hercegnő", "gyönyörűség" itt bizony "húdesukárvagyhúdemegb.sz..lak"-ot jeletni, csak kulturáltabban.


36\F

2017. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem egy k.urvát keresek.

Nem a szex a legfontosabb a párkapcsolatban.

1 voltam

2017. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!