Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik az okai ami miatt nem akartok komoly kapcsolatot? Szerintetek ez fog változni? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 17:58
1 2
 1/16 LazyJones ***** válasza:
Szeretnék komoly kapcsolatot, de az évek alatt bizalmatlanabb lettem a nők kapcsán. Nehezebben nyílok meg, nehezebben ismerkedem, és sokkal, de sokkal kevésbé kötődök hozzájuk. Biztos tudna változni, de kétlem, hogy lenne olyan nő, aki foglalkozna ennyit a dologgal, hogy változzon is. F35
2017. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Két sok éves kapcsolatom volt eddig, és számos néhány hetes- hónapos. Az a helyzet, hogy csak a rövidekre gondolok vissza jó szívvel és olykor nosztalgiával, a hosszúakra inkább úgy, hogy idöpocsékolás volt annyi ideig kitartani, amikor a kezdeti tűz már elmúlt. Onnantól kezdve inkább nyögvenyelőssé vált a dolog, mikor az ember abban bízott, hogy hátha visstatér a régi láz. Nem tért... Ezért úgy vagyok most vele, hogy ha érzem a legcsekélyebb hanytlást, megszokást, akkor inkább lépek, mint hogy a posványban üljek. Pedig jó lenne lassan már család, de legalábbis egy gyerek, de nem biztos hogy képes lennék együtt élni az anyjával sok éven át, bárki is legyen az. Elég fura dolog, és nem tudom hogy változni fog-e, így közelebb a 40-hez, mint a 35-höz...
2017. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én sose szerettem játszadozni se másokkal, se a saját időmmel. Vagy komoly, vagy semmi.

28/F

2017. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen így döntöttem, mert most nem kellenek egy kapcsolattal járó kötöttségek.


27/F

2017. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi az oka? Az, hogy teljesen kiégetett érzelmileg a legutóbbi kapcsolatom. Eleve már a kapcsolat alatt is eléggé ki voltam használva, otthagyni nagyon nehezen sikerült, mert mindig, amikor megpróbáltam, a nő öngyilkossággal fenyegetőzött, ezzel zsarolt. Aztán persze ő pasizott be. A szakítás után a közös házunkon az osztozkodás is eléggé balhés volt, nagyon ráfaragtam anyagilag.

Valszeg már ez is elég lett volna hozzá, hogy ne akarjak többé komoly kapcsolatot, mindennek a tetejébe meg pár napja öngyilkos lett az exem :( És rohadtul bűntudatom van emiatt.

Na ez a sok szarság nálam végleg betette a kaput, érzelmileg teljesen tönkretett, gyakorlatilag szinte semmi komoly emberi érzés nem maradt már bennem.


Hogy fog-e változni? Nem tudom, nem valószínű, soha nem fogok merni már újabb kapcsolatba belevágni egy ilyen után, nem hiányzik nekem ez a sok szenvedés még egyszer.


34 éves vagyok.

2017. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én szeretnék komoly kapcsolatot csak senki nem akar velem. 27
2017. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked hogy nem akarok? -.-
2017. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A nők az okai. Nem fog változni. Kort nem írok.
2017. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak komoly kapcsolataim voltak az elmúlt 20 évben, és a továbbiakban is azt szeretnék.

Csak olyan nővel ismerkedem, akivel el is tudom képzelni a komolyat, nem vágyom egy éjszakára, meg járogatásra.

2017. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a magam 26 évével szeretnék komoly kapcsolatot. Az általam kiszemelt lányok viszont általában erre alkalmatlanok és/vagy képtelenek. Úgyhogy marad a szingli lét, de az egy éjszakás kalandoknak meg nem igazán vagyok híve.
2017. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!