Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik az okai ami miatt nem akartok komoly kapcsolatot? Szerintetek ez fog változni? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akarok, mert most nem ismerek olyan nőt, akivel komolyan össze tudnám kötni az életem. A legtöbb komolytalan, éretlen, képtelen elszakadni az anyja szoknyája alól, vagy épp a volt barátjától. Következetlenek, értékrendjük sehol, céljaik meg irreálisak, vagy nincsenek. Önismeretről nem is beszélve, ennek ellenére a legtöbb úgy viselkedik, mint aki már rengeteg mindent letett az asztalra önállóan.

Akiről nagy ritkán kiderül, hogy lehet, hogy nincs ezekkel gondja, annak pedig én nem tetszem, vagy pedig megszakít egy tartalmas üzenetváltást azzal, hogy egyszerűen nem válaszol.

Ha megtalálom a megfelelő nőt, tőle majd szeretnék komoly kapcsolatot.


23/F

2017. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#6 átérzem...
2017. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem már volt. Felneveltem a gyerekeimet. Újra kezdhetném nem lenne csak alkalmi kapcsolatom. Ahogy most is élek. Sok srác látja, hogy az anyja a bírónővel karöltve kib@ssza az apját a házból, amibe az anyja egy forintot nem tett. Fogja majd törni magát, hogy apuci nyomdokaiba lépjen.
2017. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon is szerettem volna komoly kapcsolatot. Csak minden próbálkozás hiábavalónak bizonyult. Egyszerűen minden randi vége a legoptimálisabb esetben is a "Maradjunk csak barátok." mondat volt. És ez tényleg a legjobb befejezés volt.

Jelenleg egyszerűen belefáradtam a párkeresésbe, nem látom értelmét, hogy feleslegesen hajtsam a nőket, hiszen teljesíthetetlen elvárásaik vannak anyagi téren. A belsővel nem sokra megyek, pedig rendes srácnak neveltek, de egyszerűen az átlag lányoktól is azt kaptam meg, hogy nincs hozzájuk való egzisztenciám.


Jövőre jön a 3. X, és még nem voltam nővel. :/ De már nem is gondolnám, hogy valaha leszek...

2017. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 paper_chaser válasza:
Mert így nincs aki elküldjön mosogatni miközben a spanokkal nézem a meccset. :D
2017. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt részem éppen elég "komoly" kapcsolatban, és mindannyiszor csalódás lett a vége. Akivel tényleg el tudnám képzelni az együttélést, családalapítást, kék és rózsaszín szánkócskák, na pont annak nem kellek. Úgyhogy én befejeztem az önszivatást, keressen párt az akinek páros számú édesanyja van.
2017. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!