Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan így hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan így hogy lehet komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Még eddig senkivel sem sikerült lefeküdnöm, pedig már 26 éves vagyok. Ugyanis a pasik többsége, főleg netes ismerkedés alatt felhozza a szexet, ami számomra kényelmetlen, amiatt, hogy még senkivel nem feküdtem le. Amikor 20 éves voltam leírtam egy pasinak hogy még szűz vagyok, és nem is írt többet. Első randinál amikor találkoztam valakivel, és már felhozta a szexet, inkább hazudtam, hogy már voltam valakivel.
2017. júl. 14. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
No para, az életed egyharmadát már leélted szűzen, a maradékot már csak kibirod valahogy. :)
2017. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Komoly kapcsolat nem úgy alakul ki, hogy randizgattok, aztán már együtt alvás, együtt élés és utána a szex.


A sorrend:

Ismerkedés (külső megfog, belső megtart)

Szex (a jó szex összeláncol)

=>> Komoly kapcsolat.


Már rég nem azt a világot éljük, amit régen, hogy szex csak a nászéjszakán. Manapság 14-15 évesek már túl vannak rajta, ami szintén nem túl egészséges dolog, de tény, hogy felgyorsultak az események. Aki lemarad, az kimarad...

2017. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tényleg komoly kapcsolatot akarsz? Az első mondatodból nem úgy tűnik. Rögtön azt hozod fel, hogy senkivel sem "sikerült" lefeküdnöd. Ez a legnagyobb baj? Aki komoly kapcsolatot szeretne, nem pedig egy futó kalandot, az nem is hallgat az ilyen pasikra, akik rögtön a szexet hozzák fel.

Komoly, stabil párkapcsolatot akaró embernél (én ilyen vagyok) még akár előny is, hogy szűz vagy. Aki csak szexet akar, azt érthető módon zavarja a szüzesség, pl. nem akar első alkalommal óvatoskodni, hanem gyakorlott meneteket kíván.

26/F

2017. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem maga a tény zavarja őket, hogy szűz vagy, hanem hogy 26.

Ebből pedig így azt gondolják rögtön, hogy majd hosszú hónapokat kell rád várni esetleg.

Ebben a korban pedig már nagyon kevés olyan férfit fogsz találni aki várna rád sokat, ha te igényelnéd ezt.


28/F

2017. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Sokat kell várni a szüzekre, óvatoskodni kell, meg valszeg 1-2 év után rájuk jön, hogy még nem élték ki magukat és mennek máshova dugni. Ennyi a bajuk.
2017. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is frusztrál ha egy làny màr ismerkedés során arról beszél milyen szexet akar....Imàdom a szexet de feszt erről beszélni...
2017. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem írtam olyat hogy házasság után akarok szexet. Nem vagyok vallásos. De egyesek még egy pár hétig sem bírnak várni. Nekem kell az hogy érezzem hogy az szeret, akivel lefeküdnék.
2017. júl. 14. 21:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet találni. Viszont aki rögtön felhozza a szexet hát szerintem is felejtős. Biztos eljön a te időd, és lesz egy normális srác aki fog kezdeményezni. De akár ha neked bejön valaki, nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést vele. Ha valaki meg ezért faképnél hagy mert megtudja hogy szűz vagy, akkor az jobb is ha lelép!

F35

2017. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Keress egy olyat, Kérdező, akinek nem mindene a szex. Nem fogod elhinni, léteznek ilyen pasasok, akiknek a farkuk körül forog az életük (őket szoktátok a friendzónába csukni).
2017. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdezö, exemmel két honapig vártunk, aztán egy echte tirpák volt, aki összeköltözés után megmutatta, mennyire szeret.


A párommal második héten lefeküdtünk, és már joideje együtt élünk, és imád, kedveskedik, stb


Nem.azon üuéik, de 28-30 éves korban nem szeretnek várogatni az emberek, pléne ,hogy fájni fog, aztán kitalálod, hogy jaj még nem élted ki magad, stb. A jo szex a felnött kapcsolatok alapja, és ha félévet kell egyáltalán az elsöre os várni, hááát... én nöként üax két hét, aztán helo.

2017. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!