Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan így hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan így hogy lehet komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Még eddig senkivel sem sikerült lefeküdnöm, pedig már 26 éves vagyok. Ugyanis a pasik többsége, főleg netes ismerkedés alatt felhozza a szexet, ami számomra kényelmetlen, amiatt, hogy még senkivel nem feküdtem le. Amikor 20 éves voltam leírtam egy pasinak hogy még szűz vagyok, és nem is írt többet. Első randinál amikor találkoztam valakivel, és már felhozta a szexet, inkább hazudtam, hogy már voltam valakivel.
2017. júl. 14. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nekem nem a szex a minden, de biztos messze lakok tőled és be se jönnék neked!
2017. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A #9 válaszadónak van igaza. Bőven vannak rendes, tisztességes, korrekt férfiak, de őket mindig kikosarazzátok, és az első nagydumás helyimenőcsávóval elmentek. Ő persze jól kihasznál titeket, megdug aztán otthagy, és jöttök bőgni hogy milyen szemetek a pasasok. Igen, a helyimenőcsávók ilyenek. Ha nektek ez kell, akkor mireföl ez a nagy cirmogás?

Lepontozni pedig én is tudok, rögvest be is mutatom. Így ni.

2018. szept. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nincs igény a normális, rendes férfiakra, a nőknek a nagypofájú kivagyi menőmanókra van igénye

nos, ha nincs kereslet, kínálat se lesz, plain and simple...

keress egy olyat, akinek a silány életében nem a dugás az egyetlen öröm, akkor is, ha esetleg nem olyan jóképű vagy pénzes mint amilyet elképzeltél magadnak...

lehet engem is lepontozni a sutyerákoknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Találgathatok, kérdező? valahogy mindig kifogtad a legnépszerűbb, legjóképűbb pasast, az udvarlóidra rá se köptél, aztán kamillázol itt, hogy csak meg akar dugni (később meg majd azon, hogy megcsal)


Igen, kérdező; amelyik pasi megteheti hogy szexcentrikus legyen és csak ürítésre használja a lányokat, az meg is fogja tenni


Választhatsz: vagy beéred egy átlagos, de rendes pasassal, vagy válogathatsz tovább, és majd kézről kézre adnak a páwák


Amúgymeg skacok, hadd pontozzanak csak le az önérzeteskedő idióták! Ha magukba néznek, ott az igazság, de kifelé felsőbbrendűséget kell mutatni

Dolgozik a lelkiismeret

Szánalmas véglények

2021. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!