Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annál a pasinál komoly gondok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annál a pasinál komoly gondok lehetnek ha egy baráznőt, de még sex kapcsolatot se tud őssze hozni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 04:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Ismerek ilyet, semmi gond nincs vele azon kívül, hogy nem ismerkedik a munkahelyén kívül, ahol meg kb mindenki házas vagy férfi... Vagy mindkettő.


Ha valaki nagyon akar, azért tud, de van, akinek néha jut csak eszébe, hogy jó lenne, amúgy meg nem zavarja.

2017. jún. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, lehet, hogy nem is próbált, mert mondjuk lekötötte, hogy tanuljon, szakmát szerezzen, karriert építsen... stb. Manapság már ezek a lehetőségek nagyban változtak szüleim fiatalkorához képest.
2017. jún. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha lett volna rá igénye, akkor biztos van vagy volt valami gubanc, de hogy mennyire komoly, az jó kérdés.

Ha eleve nem erőltette a dolgot, akkor simán alakulhatott így nagyobb lelki defekt nélkül is.

2017. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozott de nem megy neki a csajozás.
2017. jún. 29. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Már ott a probléma, hogy azt hiszed, szexkapcsolatot könnyebb összehozni.

A "nem megy a csajozás" egy tünet. Nem megy a kommunikáció, nincsenek emberi kapcsolatok, nem tudsz új emberi kapcsolatokat kialakítani. Új barátot szerezni se sikerül, nem hogy csajt.

2017. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen. En lanyba vagyok ugyan ez. Aki tetszene, felem se nez, aki pedig nem jon be, az erdeklodik felem. Az elobbit kezdemenydzessel akartam kivedeni, de nem jott ossze, az utobbit megprobalom elkerulni.
2017. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt azt írják nekem, hogy átlagosan nézek ki, viszont a tapasztalataim alapján inkább az alatti vagyok. Szociális életem nincs, kommunikálni nem tudok, mégpedig azért, mert nem is akarok. Ennek ellenére baromi jó fej lehetek, mert csomóan akarnak velem haverkodni kortól-nemtől függetlenül; úgyhogy barátokat tudnék szerezni, ha akarnék. Ebből arra következtetek, hogy valószínűleg nem a jellememmel van a baj. Viszonylag intelligensnek vallom magamat, ritka hobbim van, kétlem, hogy ezekben rejlene a hiba. Végső soron megint ott tartunk, hogy a külsőm lesz az a "komoly gond".


Bár valójában ez így túlzás, ha nagyon akarnám, nekem is lenne barátnőm. Itt a Gyakorin beszéltem ugyanis egy lánnyal, akinek igazából neki már bárki jó lenne, csak legyen. Nem is csodálom: extrém kövér, igénytelen, fogai huszonéves korára nem igazán maradtak, és csak úgy extraként még buta is és nem érdekli semmi. Egyetlen minimális pozitívuma, hogy kedves (aminek nem mintha nem kéne alapnak lennie). Ha nagyon akarnék, kezdhetnék vele, de talán nem meglepő, ha azt mondom, hogy inkább maradok egyedül, mert van nálam is egy szint.


Egyébként ha szexkapcsolatot ilyen egyszerű összehozni, akkor valaki világosítson már fel a menetéről légyszi, mert nekem inkább arra lenne szükségem, mint klasszikus értelemben vett párra. Értelemszerűen nem a fizetős megoldás érdekel.

2017. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mért lennének komoly gondok ha valaki nem tud összehozni egy kapcsolatot?egy kapcsolathoz 2 ember kell,sok ember nem tud összehozni,nem saját hibájából. szerintem a gond azokkal van akiknek teljesíthetetlen elvárásai vannak és elutasítják az illetőt.
2017. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!